Tavu VELUX jumta logu nomaiņa

Tavu VELUX jumta logu nomaiņa ir vienkāršāka, nekā tu domā. Pēdējo 10-20 gadu laikā mēs esam redzējuši ievērojamu progresu vai pat pilnīgu evolūciju mūsu jumta logu dizainā un tehnoloģijās. Ļauj mums tev palīdzēt sasniegt tavu mērķi nomainīt savu novecojušo vai bojāto veco jumta logu ar estētiski pievilcīgu, energoefektīvu un ilgtspējīgāku risinājumu.

Kad un kāpēc man vajadzētu nomainīt jumta logus?

Jumta logi var dot daudz priekšrocību mājai. Piemēram, dienasgaismas palielināšana, telpas vēdināšana un skaistas, gaišas dzīvojamās telpas izveide, kurā visa ģimene vēlas pavadīt laiku.

Tomēr pieņemsim, ka tev jau kādu laiku ir bijis jumta logs. Tādā gadījumā tev var būt nepieciešams apsvērt, vai tev ir nepieciešama nomaiņa, lai atjauninātu interjeru uz kaut ko modernāku vai uzlabotu energoefektivitāti un iekštelpu komfortu.

Laika gaitā esam atklājuši, ka 70% māju īpašnieku nomaina jumta logus funkcionālu vai estētisku iemeslu dēļ.

Sāc jumta logu nomaiņu

Kas tev ir jāzina


Uzlabota siltumizolācija un energoefektivitāte

Runājot par siltināšanu, vecs jumta logs (pat labā stāvoklī) nelīdzinās modernam VELUX jumta logam. Jauniem jumta logiem var būt līdz pat trīs reizēm labāki siltumizolācijas rādītāji nekā vecajiem, kas var radīt ievērojamu enerģijas ietaupījumu.

* Pārbaudi, kā tiek aprēķināts veiktspējas uzlabojums.


Tas ir vieglāk, nekā tu domā


Jumta loga nomaiņu var paveikt pat 4 stundu laikā.


Vairāk dienas gaismas un svaiga gaisa

Mūsdienīgie VELUX jumta logi ir veidoti tā, lai tiem būtu lielāks stiklojuma laukums, kas nozīmē, ka pat mainot veco jumta logu pret tāda paša izmēra logu, telpā būs vairāk dienas gaismas.

Lasi vairāk par nomaiņu

Viss par mājas remontu

Neviens nekad nav teicis nē labākai un modernizētai mājai. Bet ar ko sākt? Cik tas maksā? Ar ko tev vajadzētu sadarboties? Un kādi ir ieguvumi? Jautājumu par mājas remontu var rasties daudz. Un mums ir daudz atbilžu!

Kāpēc renovēt savu mājokli

Vai vēlies uzlabot savu dzīvesveidu? Vai tev ir nepieciešams vairāk vietas, vai arī otra vannas istaba atvieglotu saspringtos rītus. Varbūt jūsu partneris vēlas pārvērst neizmantoto telpu par hobiju istabu, vai arī bērniem ir vajadzīgas savas guļamistabas. Neizmantotās telpas iespējas ir gandrīz bezgalīgas!

Ja vēlēsities mājokli vēlāk pārdot, tam būs palielināta vērtība.

Jauni logi, siltumsūknis un papildu izolācija ir uzlabojumu piemēri, kas var samazināt enerģijas izmaksas un laika gaitā atmaksāties. Energoefektīvākas mājas ir arī pievilcīgākas pircējiem, ja vēlaties tās vēlāk pārdot, jo viņi zina, ka energoefektīvas mājas izmaksas būs zemākas.

Kā būtu ar faktu, ka jūs vēlaties kvalitatīvāk izbaudīt telpu, kurā dzīvojat? Vidēji 90% savas dzīves mēs pavadām telpās – tāpēc mūsu mājām jābūt pēc iespējas ērtākām un estētiskākām.

Tāpat pārdomāta renovācija nodrošina ēkas efektīvāku darbību. Termins “efektivitāte” ietver enerģijas ietaupījumu, ko var radīt daudzu detaļu summa, piemēram, izolācija, atbilstošs jumta logu skaits, atbilstošie jumta logu piederumi. . .

Neatkarīgi no taviem iemesliem, kāpēc uzsākt mājas renovāciju, mēs esam šeit, lai palīdzētu!

Uzzini vairāk par renovāciju

Kas tve ir jāzina


Veselīgākas mājas


Lielāks komforts, vairāk dabiskā apgaismojuma, labāka ventilācija, piekļuve svaigam gaisam – tie visi ir svarīgi punkti, kas jāņem vērā, plānojot renovāciju. Cenšoties izmantot šos minētos ieguvumus, tu noteikti izveidosi veselīgāku dzīves telpu sev un savai ģimenei.


Papildus telpa


Ja tev ir nepieciešams vairāk vietas (t.i., tava ģimene kļūst lielāka vai tu vienkārši vēlies jaunas telpas), bēniņu pārbūve ir labākā lieta, ko varat darīt. Tādējādi tu ne tikai iegūsi vēlamo papildu platību par pieņemamu cenu, bet arī uzlabosi savas mājas iekštelpu klimatu. Piemēram, tu vari izveidot savu darbistabu un baudīt daudz dienasgaismas, kas uzlabos motivāciju.


Īpašuma vērtības paaugstināšana


Renovācija kalpo ne tikai pašreizējiem mērķiem, bet arī kā finansiāls ieguldījums. Mājas labiekārtošana palielina tava īpašuma vērtību. Tas nozīmē, ka tu varēsi to labāk pārdot, tiklīdz izlemsi izvākties.

Lasi vairāk par renovāciju

Gaismas pilnas mājas celtniecība

Iedomājies savu ideālo māju, kas ir uzbūvēta tieši tā, kā vēlies, sākot no gaismām līdz durvīm, sienām, grīdām un logiem. Jaunuzcelta māja var sniegt tev pilnīgu kontroli pār katru jūsu īpašuma aspektu. Svaigs gaiss un dabiskais apgaismojums radīs veselīgu iekštelpu klimatu tavā mājoklī, ļaujot tavai ģimenei uzplaukt.

Dienasgaisma pārveido

Lēmums būvēt jaunu māju nozīmē iespēju iegūt tieši to, ko vēlies.

Izveido gaišu, modernu un unikālu telpu ar pragmatiskiem un pieejamiem risinājumiem. Dienas gaisma caur jumta logiem ienes tavā mājā atvērtības sajūtu. Tā uzlabo īpašuma vērtību, vienlaikus nodrošinot komforta sajūtu, ko sniedz dabiskā gaisma un svaigs gaiss.

Iebūvēšanas procesam nav nepieciešama sarežģīta konstrukcija vai detaļas. Mājas projektēšana, ņemot vērā dienasgaismu, ir lēmums, kuru nekad nenožēlosit.

Plāno savu jauno māju

Kas tev ir jāzina


Vērtība laika gaitā


Rūpīgi projektējot vai iegādājoties jaunuzceltu māju, kas vērsta uz veselīgas iekštelpu vides radīšanu, nozīmē ieguldīt savā nākotnē. Ja kādu dienu nolemsi to pārdot, tās vērtība būs pieaugusi, un visas tavas pūles būs bijušas tā vērtas. Jumta logi pārveido telpas un tādējādi piešķir īpašumam pievienoto vērtību.


Brīvība pielāgot savu māju


Pieņemsim, ka tu pērc zemi jaunas mājas celtniecībai, bet vēl neesi sācis celtniecību. Tādā gadījumā tev ir iespēja pielāgot projektu savām vajadzībām. Tu vari pieņemt lēmumus par specifikācijām, izvēlēties sev tīkamākos materiālus, plānot telpu plānojumu un palielināt vēlamo jumta logu skaitu mājā.


Ilgtspējība un energoefektivitāte


Ilgtspējīga būvniecība, lai aizsargātu sevi un mūsu planētu, ir svarīgāka nekā jebkad agrāk. Maksimāla dabiskā dienasgaismas palielināšana nozīmē mazāk mākslīgā apgaismojuma un mazākus elektroenerģijas rēķinus. Pareiza stiklojuma izvēle novērsīs nevajadzīgus siltuma zudumus un samazinās īpašuma apkurei vai dzesēšanai patērētās enerģijas daudzumu.

Lasi vairāk par jaunas mājas celtniecību

Istabas tavās mājās

Vai tevi interesē dažādas istabas tavam projektam?