Pievieno istabas bēniņos, lai pilnveidotu savu sapņu māju 

Vai tu būvē jaunu māju? Vai gatavojies ievērojamajai vai nelielai savas mājas renovācijai? Izbūvē istabu bēniņos: tas ir mūsu padoms. Vai izbūvē vairākas istabas bēniņos. Ja esi jau izlēmis to darīt, nākamais jautājums ir — ko darīt ar šo aizraujošo vietu. Ir daudz labu risinājumu — un vēl labāki.  

Ja tev jau ir idejas par bēniņu renovāciju, tālākie daži paragrāfi var joprojām būt parocīgi; līdz ar to mēs dalāmies ar idejām par to, kā pārveidot šo jauniegūto vietu par iecienītu istabu. Sagatavojies, iedvesmojies! 

Kā būtu ar guļamistabu bēniņos? 

Domājot par idejām istabām bēniņos, guļamistaba bēniņos var būt pirmā ideja, kas piezogas. Kā arī pirmā lieta, kas var nākt prātā, ir iespēja lūkoties debesīs uz zvaigznēm, kamēr guļat gultā. Lieliski! Jā, tas ir patiesi lieliski, bet godīgi — guļamistabai bēniņos ir daudz vairāk priekšrocību. 

Vispirms, tā ir pēc definīcijas vizuāli un arhitektoniski interesanta vieta tās slīpo sienu dēļ. Tajā dominē dabiskā gaisma, bet, protams, pateicoties atbilstošiem jumta loga piederumiem (piemēram, gaismu necaurlaidīgajām žalūzijām), tu vari baudīt pilnīgu tumsu ar vienu kustību (vai pieskārienu), kā arī baudīt patīkamu, netraucētu miegu. Ņem vērā: šādā telpā ielas trokšņi un balsis no apakšējiem stāviem ir attālas. 

Plānojot guļamistabu bēniņos, neierobežo savu iztēli tikai ar gultu un skapi — slīpās sienas kalpo par vietu, kur radīt mājīgu kabīnes atmosfēru, tā ir vieta, piemēram, ko pārvērst par jauku un klusu lasīšanas zonu. Izmantojot slīpuma priekšrocības, tu vari iegūt papildu vietu mantu uzglabāšanai diskrētā un paslēptā vietā. 

Kā tam vajadzētu izskatīties? Guļamistabas bēniņos piesaista visa veida interjera dizainu. Tev ir jāizvēlas vai nu minimālistiskais Skandināvijas stils, Japandi stils vai jāiegādājas vecs misiņa gultas rāmis no lietoto mēbeļu veikala un jāpadara visa istaba vecmodīgā stilā. Vai jāizvēlas kaut kas pa vidu. Jo ikviens stils ir piemērots iedvesmojošai telpai. 

Ja tev jau ir sava iemīļotā guļamistaba apakšējā stāvā, nekādu problēmu. Iepriekš minētie ieguvumi ir attiecināmi arī uz viesistabu...  

. . . vai bērnistaba bēniņos  

Jā, bērni būs ļoti pateicīgi tev par izmitināšanu. Viņi būs pateicīgi par aizraujošo leņķu mistēriju un jumta tuvumu. Viņi novērtēs teritorijas unikalitāti un iekļaus to savās spēlēs. Viņu fantāzija nepārtraukti darbosies. Nomierinošās krāsas vai jautrā fona tapete ar interesantu izdruku galu galā pārvērtīs bērnistabu bēniņos par maģisku vietu. Ja jums ir pietiekami daudz kvadrātmetru, tu vari pat izveidot zonas bērniem: papildus mājīgai gulēšanas zonai viņiem var būt rotaļu paklājs un darba vieta ar galdu un sienu ar krītiņu tāfeli.  

Citas idejas par bēniņiem 

Ja telpa bēniņos nav pietiekami liela grandiozām bēniņu idejām, tev joprojām jāizmanto pieejamās vietas ieguvumi. Lielisks risinājums ir vannas istaba bēniņos. Vienlaikus tu vari mazgāties vannā un dabiskā gaismā, esot jumta līmenī, kur baudīt pilnīgu privātumu. Esot dušā, tu vari skatīties ārā pa jumta logu, aplūkojot horizontu vai naksnīgās debesis. 

Bēniņos var arī izbūvēt specializētās istabas, kur tu vari veltīt laiku saviem hobijiem. Kāpēc gan atjaunot savu ikmēneša sporta zāles apmeklējumu, ja ir iespēja izveidot treniņa telpu bēniņos? Iebūvē īpašus jumta logus, kas automātiski atveras, palīdzot cirkulēt gaisu un kontrolēt temperatūru. Kāpēc gan doties daudzus kilometrus uz meistarklasēm, ja tev ir sava nodarbību telpa, kurā viss aprīkojums pieder tikai tev, turklāt tu vari iekārtot visu telpu sev... nepieminot pat vēl sauli, kas tieši spīdēs uz veicamo darbu. Tu vari izveidot rotaļu istabu saviem bērniem vai hobiju istabu sev.  

Darbs no mājām mūsdienās ir ierasta lieta. Bet darbs no saules apspīdēta bēniņu biroja ir patiesi unikāls. Tavi Zoom sapulču partneri noteikti jautās, kādu lielisku fona attēlu tu esi lejupielādējis... Viņi var nenoticēt, ka tas ir patiess fons. 

Vai tu vēlies apskatīt mājas ārieni, pirms dodamies iekšā? (Lai gūtu vairāk ideju) 

Neatkarīgi no jau esošajām idejām par bēniņiem, VELUX jumta logi noteikti ir papildinājums tām. Tās palīdz tev radīt vēlamo atmosfēru, plašs produktu un piederumu klāsts atbalsta ikvienu tavu plānu. VELUX jumta logi vairo dienasgaismas daudzumu un ar VELUX ruļļveida slēģiem un ar VELUX produktiem aizsardzībai pret karstumu tu vari būt drošs, ka tev ir komfortabls iekštelpu klimats ikvienā sezonā.  

Izmanto bēniņu sniegtās priekšrocības. Daudz iespēju un daudz labu ideju. Izvēle ir tava. Lieliskas ziņas ir tās, ka tu nevari pieņemt patiesi nelabvēlīgu lēmumu, visas bēniņu idejas ir labas. (Bet dažas ir vēl labākas.) 

Lasīt vairāk rakstu

VELUX jumta logu risinājumiem ir papildu priekšrocības

Paskaties, kas tie ir!

Kādēļ izvēlēties VELUX?

Pārveido telpas

Mūsu dienasgaismu nodrošinošie risinājumi palīdz iegūt papildu dzīvojamo platību zem jumta, vairo tevī patīkamas sajūtas, uzturoties mājās, kā arī kāpina tavu māju vērtību un kopumā vairo tavu labklājību.

Ceļ īpašuma vērtību

Vari būt drošs, ka tavs ieguldījums VELUX produktu risinājumos palielinās tava īpašuma vērtību un atmaksāsies ātri.

Sirdsmiers tavās mājās

Izmantojot mūsu plašo žalūziju, slēģu, rezerves daļu un remontdarbu klāstu, mēs nodrošinām, ka tu iegūsi vislabāko servisu.

Mēs esam šeit, lai tev palīdzētu

Mūsu komanda ir apņēmusies nodrošināt to, lai tu saņemtu vislabāko servisu, sākot no brīža, kad sazinies ar mums, līdz konsultāciju sniegšanai par iebūvēšanu.

Bezkompromisa kvalitāte

Tavas vajadzības ir mūsu kompass. Mēs esam nepārtraukti attīstījuši un pilnveidojuši savus produktus kopš 1941. gada, un mēs tos veidojam tā, lai tie būtu izturīgi.

Atbildīga izvēle

Tu vari uzlabot savas dzīves kvalitāti, izmantojot ilgtspējīgus risinājumus, kas ir izdevīgi tev un planētai.