Virtuve

Iedomājies, ka pamosties no dabiskās dienas gaismas, kas spīd no ārpuses. Saule maigi apspīd tavu virtuvi, kamēr tu vāri savu rīta kafiju un gatavo brokastis. Izbaudi gaisotni, kamēr lasi avīzi, un sāc enerģisku dienu.

Ir pienācis laiks modernizēt virtuvi!

Jā, mēs to teicām! Jūsu virtuve ir viena no vissvarīgākajām telpām jūsu mājās. Un līdz šim tas, iespējams, ir pieredzēts vairāk nekā ģimenes maltīšu, sanāksmju un nekārtību daļa. Tātad, kāpēc gan nepiešķirt tai pelnīto dizaina stimulu?

Ritini uz leju un uzzini, kā sākt gatavot ar dienasgaismu

Dažas no mūsu labākajām atmiņām nāk no virtuvē pavadītā laika: mācoties dažas vecmāmiņas vecās receptes, gatavojot kopā ar bērniem, cepot kūkas, un pulcējoties brīvdienās, lai atpūstos kopā ar draugiem un ģimeni. Virtuve ir viena no vissvarīgākajām telpām tavā mājā, tāpēc tā ir pelnījusi vislabāko, sākot no ierīcēm un beidzot ar apgaismojumu. (Jā, apgaismojumu!)

Jo vairāk jumta logu tu iebūvēsi, jo vairāk dienas gaismas tev būs. Tik vienkārši.

Virtuve – telpa kopā būšanai

Kur, ko, kā?

Kādus jumta logus tev vajadzētu iegādāties? Ar kādiem aksesuāriem? Kuras kombinācijas nodrošina maksimālu komfortu? Uzzini par savu pielāgoto risinājumu ... mūsu e-brošūrā!

Kāds ir tava projekta mērogs?

Saistītie raksti

Kādēļ izvēlēties VELUX?

Pārveido telpas

Mūsu dienasgaismu nodrošinošie risinājumi palīdz iegūt papildu dzīvojamo platību zem jumta, vairo tevī patīkamas sajūtas, uzturoties mājās, kā arī kāpina tavu māju vērtību un kopumā vairo tavu labklājību.

Ceļ īpašuma vērtību

Vari būt drošs, ka tavs ieguldījums VELUX produktu risinājumos palielinās tava īpašuma vērtību un atmaksāsies ātri.

Sirdsmiers tavās mājās

Izmantojot mūsu plašo žalūziju, slēģu, rezerves daļu un remontdarbu klāstu, mēs nodrošinām, ka tu iegūsi vislabāko servisu.

Mēs esam šeit, lai tev palīdzētu

Mūsu komanda ir apņēmusies nodrošināt to, lai tu saņemtu vislabāko servisu, sākot no brīža, kad sazinies ar mums, līdz konsultāciju sniegšanai par iebūvēšanu.

Bezkompromisa kvalitāte

Tavas vajadzības ir mūsu kompass. Mēs esam nepārtraukti attīstījuši un pilnveidojuši savus produktus kopš 1941. gada, un mēs tos veidojam tā, lai tie būtu izturīgi.

Atbildīga izvēle

Tu vari uzlabot savas dzīves kvalitāti, izmantojot ilgtspējīgus risinājumus, kas ir izdevīgi tev un planētai.