Izbūvē bēniņu istabas un dubulto apdzīvojamo zonu  

Vai tu plāno būvēt jaunu māju? Vai tu jau esi būvniecības procesā un plāno jumtu un bēniņus? Tad tev noteikti ir jāapsver bēniņu istabas izbūve. Tu ne tikai iegūsiet ievērojami plašu stāvu, bet arī daudz priekšrocību. 

Istaba bēniņos ir risinājums 

Cilvēki meklē aizvien lielākus zemes gabalus, bet patiesībā tirgū ir pieejami aizvien mazāki. Vai arī tu esi pamanījis šo atšķirību starp pieprasījumu un piedāvājumu? Labās ziņas ir tādas, ka to ir iespējams novērst. Patiesībā: tas ir vienkāršāk, nekā tu domā. 

Ja esi atradis zemi vēlamajā teritorijā, bet tā nav pietiekami liela, lai realizētu mājas sākotnējo plānu, neatsakies no savas sapņu mājas, nepiekrīti kompromisam, bet gan tā vietā ievies mājas plānā dažas radošas izmaiņas. Pievieno jaunu elementu: ierīko vienu vai vairākas istabas bēniņos — tā vienmēr ir lieliska iespēja paplašināt apdzīvojamo zonu. Patiesībā — tu vari iegūt vairāk kvadrātmetru par sākotnēji plānotajiem — pat divkāršojot! 

Telpa bēniņos piesaista vairāk dienasgaismas un vairāk svaiga gaisa...  

. . . Nosacījums — jābūt pareizajiem jumta logu risinājumiem. Jautājums ir — kas ir pareizi? Kādi jumta logu risinājumi ir pieejami? Kā izlemt, ko izvēlēties? Par laimi — tev nav jābūt ekspertam šajā jomā, bet gan jāsadarbojas ar atbilstošu un uzticamu partneri. Tev ir vienkārši jākoncentrējas uz vienu zīmolu, kas rūpīgi ņem vērā visas vajadzības, kas rodas, plānojot gaišu un ietilpīgu istabu bēniņos. Šajā jautājumā tu vari griezties pie VELUX — jumta logu eksperta. VELUX klientu servisam ir zināšanas un pieredze.  

Bēniņu istabu izbūve ir unikāls projekts 

Tu vari izveidot istabas, kurām ir konkrēts mērķis, piemēram, izveidot guļamistabas, atdalot dzīvojamo zonu no vietas, kur guļat. Iedomājies skatu uz zvaigznēm caur jumta logiem, kamēr atrodies savā gultā. Tu vari arī ierīkot viesistabas, lai viesiem (piemēram, brālēniem/māsīcām ar ģimenēm) būtu sava telpa un tev nebūtu jādalās savās privātajās istabās ar viņiem. Bēniņos var arī ierīkot vietu dažādām aktivitātēm. Iedomājies rotaļu vai spēļu istabu bēniņos vai klusu un mierīgu darbistabu mājās? Istaba (vai vairākas istabas) bēniņos nodrošina lielisku vietu, kur parotaļāties ar dizaina lietām. Iespējām nav robežu. Kā tas izklausās? 

Bēniņu istabas ir piemērotas tām ģimenēm, kurās ir nepieciešama privātā telpa. Troksnis no apakšstāva ir mazāks, vai arī šāda trokšņa nav vispār. Pašsaprotami — nav trokšņu no augšējiem kaimiņiem, jo tādu nav vispār. Šāds risinājums ir lieliski piemērots mājām, kur vairākas paaudzes ir ieplānojušas dzīvot vienuviet: ģimene ir kopā, bet vienmēr ir iespēja būt nošķirtiem.   

Ja ir bažas par slīpo sienu funkcionalitāti, iesakām apsvērt to pielāgošanu papildu uzglabāšanas telpai. Ir daudz dažādu ideju, kā izmantot slīpās sienas un stūrus zem jumta: šie elementi ir lielisks pamats plauktiem, iebūvētiem skapjiem, garderobēm utt.   

Ierīkojot jumta logus, tu vari būt tuvāk dabai un nodrošināt pastāvīgu piekļuvi īpašām ainavām. Šādas iespējas var būt vēl bagātīgākas, ja tu izvēlies iebūvēt VELUX jumta logus ar pagarinājumiem līdz grīdai. Iespējas ir atkarīgas no vietas. VELUX piedāvā plašu produktu un piederumu klāstu, piemēram, dažādus stilus un izmērus, kurus ikviens var piemeklēt savām vajadzībām. 

Vairāk gaismas, vairāk telpas, vairāk mājīguma, labāka atmosfēra. Šie ir galvenie bēniņu istabu un jumta logu ieguvumi. Un, visbeidzot, ja tu raizējies par izmaksām — kurš gan to nedara — ierīkojot istabas bēniņos, tev noteikti jārēķinās ar mazākām izmaksām: iedomājies, cik daudz tu ietaupi, nerokot zemi.  

Lasīt vairāk rakstu

VELUX jumta logu risinājumiem ir papildu priekšrocības

Paskaties, kas tie ir!

Kādēļ izvēlēties VELUX?

Pārveido telpas

Mūsu dienasgaismu nodrošinošie risinājumi palīdz iegūt papildu dzīvojamo platību zem jumta, vairo tevī patīkamas sajūtas, uzturoties mājās, kā arī kāpina tavu māju vērtību un kopumā vairo tavu labklājību.

Ceļ īpašuma vērtību

Vari būt drošs, ka tavs ieguldījums VELUX produktu risinājumos palielinās tava īpašuma vērtību un atmaksāsies ātri.

Sirdsmiers tavās mājās

Izmantojot mūsu plašo žalūziju, slēģu, rezerves daļu un remontdarbu klāstu, mēs nodrošinām, ka tu iegūsi vislabāko servisu.

Mēs esam šeit, lai tev palīdzētu

Mūsu komanda ir apņēmusies nodrošināt to, lai tu saņemtu vislabāko servisu, sākot no brīža, kad sazinies ar mums, līdz konsultāciju sniegšanai par iebūvēšanu.

Bezkompromisa kvalitāte

Tavas vajadzības ir mūsu kompass. Mēs esam nepārtraukti attīstījuši un pilnveidojuši savus produktus kopš 1941. gada, un mēs tos veidojam tā, lai tie būtu izturīgi.

Atbildīga izvēle

Tu vari uzlabot savas dzīves kvalitāti, izmantojot ilgtspējīgus risinājumus, kas ir izdevīgi tev un planētai.