Vannas istaba

Iedomājies, ka sāc savu dienu ar rīta dušu, pamodies no dabiskās gaismas un svaiga gaisa, kas ieplūst tavā vannas istabā. Izmantojot jumta logu, tu vari pārvērst šo sapni par realitāti.

Kas tev ir nepieciešams veiksmīgas dienas sākumam

Vannas istabas jau sen ir kalpojušas kā galvenokārt funkcionālas telpas mūsu mājās ar minimālu vietu radošam dizainam. Nu, mēs vēlamies to mainīt. Vai tu esi gatavs piešķirt savai vannas istabai jaunu izskatu un sajūtu, ienesot tajā dabisko gaismu un svaigu gaisu? Mēs tev atklāsim nelielu noslēpumu. Paskaties uz augšu un saki "sveika" savai piektajai sienai!

Ritini uz leju un uzzini, kā pieiet soli tuvāk labākajam rītam, kāds jebkad bijis

Vai tev ir tumša, alai līdzīga vannas istaba, kurai nepieciešams dabiskais apgaismojums? Apnicis regulēt logu žalūzijas katru reizi, kad ej dušā? Pareiza dabiskā apgaismojuma un privātuma kombinācijas iegūšana vannas istabā var prasīt laiku un pūles. VELUX ir šeit ar vienkāršu risinājumu: jumta logu vai gaismas tuneļu uzstādīšana vannas istabā ir lielisks veids, kā nodrošināt līdzsvarotu dabisko gaismu visas dienas garumā, neapdraudot tavu privātumu.

Jo vairāk jumta logu tu iebūvēsi, jo vairāk dienas gaismas tev būs. Tik vienkārši.

Vannas istaba — tava atpūtas/atspirdzinājuma zona

Kur, ko, kā?

Kādus jumta logus tev vajadzētu iegādāties? Ar kādiem aksesuāriem? Kuras kombinācijas nodrošina maksimālu komfortu? Uzzini par savu pielāgoto risinājumu ... mūsu e-brošūrā!

Kāds ir tava projekta mērogs?

Saistītie raksti

Kādēļ izvēlēties VELUX?

Pārveido telpas

Mūsu dienasgaismu nodrošinošie risinājumi palīdz iegūt papildu dzīvojamo platību zem jumta, vairo tevī patīkamas sajūtas, uzturoties mājās, kā arī kāpina tavu māju vērtību un kopumā vairo tavu labklājību.

Ceļ īpašuma vērtību

Vari būt drošs, ka tavs ieguldījums VELUX produktu risinājumos palielinās tava īpašuma vērtību un atmaksāsies ātri.

Sirdsmiers tavās mājās

Izmantojot mūsu plašo žalūziju, slēģu, rezerves daļu un remontdarbu klāstu, mēs nodrošinām, ka tu iegūsi vislabāko servisu.

Mēs esam šeit, lai tev palīdzētu

Mūsu komanda ir apņēmusies nodrošināt to, lai tu saņemtu vislabāko servisu, sākot no brīža, kad sazinies ar mums, līdz konsultāciju sniegšanai par iebūvēšanu.

Bezkompromisa kvalitāte

Tavas vajadzības ir mūsu kompass. Mēs esam nepārtraukti attīstījuši un pilnveidojuši savus produktus kopš 1941. gada, un mēs tos veidojam tā, lai tie būtu izturīgi.

Atbildīga izvēle

Tu vari uzlabot savas dzīves kvalitāti, izmantojot ilgtspējīgus risinājumus, kas ir izdevīgi tev un planētai.