Privātuma politika

Ievads

VELUX Latvia SIA ir atbildīgs par personas datu savākšanu, uzglabāšanu un apstrādi ("Datu kontrolētājs"").

Ievāktie personas dati

VELUX Latvia SIA ievāks sekojošus datus: vārdu, uzvārdu, uzņēmuma nosaukumu, amatu, e-pasta adesi, telefona numuru, kas turpmāk tie dēvēti par "Personas datiem".

Datu apstrādes iemesls

Dati tiks izmantoti informēšanas, kā arī mārketinga nolūkiem, tajā skaitā, bet ne tikai: informācijai par produktu jaunumiem, cenu izmaiņām, apmācībām, VELUX vai trešo pušu (saistībā ar VELUX, piemēram, izstādēm, kino seansiem) organizētiem pasākumiem, speciālajiem piedāvājumiem, jaunumiem mājas lapā.

Pieeja personas datiem

Datiem būs pieejam tikai uzticamiem VELUX Latvia SIA darbiniekiem, kas tos izmantos tikai augstāk minētajiem iemesliem. VELUX Latvia nenodos datus nevienai trešajai pusei, ieskaitot VKR grupas kompānijām (VKR grupa ir VKR Holding A/S, Breeltevej 18, 2970 Hørsholm, Dānija un citi uzņēmumi, kuros grupai pieder vairāk kā 50% daļu).

Dati var tikt nodoti, ja tie ir juridiski korekti pieprasīti no valsts vai regulatoru iestādēm, tajā skaitā tiesas, regulātora, likuma aizsardzības organizācijām vai citām līdzīgām organizācijām, kas darbojas likuma ietvaros.

Datu uzglabāšana un izdzēšana

VELUX Latvia uzglabās datus 20 gadus, pēc šī perioda dati tieks izdzēsti vai padarīti anonīmi vai VELUX Latvia uzglabās datus līdz skaidri tiks norādīts, ka persona nevēlas, lai viņa dati tiktu uzglabāti.

Pieeja datiem, to korekcija vai izdzēšana

Persona jebkurā brīdī var sazināties ar VELUX Latvia, lai pieprasītu informāciju par datiem, kādi par viņu ir pieejami un koriģēt tos vai pieprasīt izdzēst. Šādi pieprasījumi ir jāveic, sazinoties ar VELUX Latvia pa e-pastu: velux.latvia@velux.com, pa tālruni 80 00 88 02 vai pastu: VELUX Latvia, Liepājas iela 34, Rīga, LV-1002.

Servera atrašanās vieta

Personas dati tiks uzglabāti un apstrādāti elektroniski uz serveriem, kas atrodas Eiropas Savienībā. 

Sūdzību iespēja

Persona var iesniegt sūdzību par VELUX Latvia par to, kā uzņēmums apstrādājis personas datus. Persona var sazināties ar VELUX Latvia, izmantojot zemāk esošo kontaktinformāciju. Iesniedzot sūdzību, iesniedzējam jānorāda vārds un kontaktinformācija VELUX Latvia. Sūdzība tiks izskatīta 40 dienu laikā un sūdzības iesniedzējs saņems atbildi. Ja persona uzskatīs, ka pēc sūdzības izskatīšanas, pārkāpjums nav novērsts un atbilde nav bijusi apmierinoša, persona var sūdzēties Valsts Datu aizsardzības birojam.

Sīkdatnes

Sīkdatne ir neliels tekstuāls fails, kas tiek ievietots jūsu ierīcē, kad jūs apmeklējat kādu tīmekļa vietni. Sīkdatnes palīdz identificēt jūsu ierīci. Tās tiek izmantotas, lai saglabātu stāvokļa informāciju, kad jūs naviģējat dažādas lapas tīmekļa vietnē vai atgriežaties tīmekļa vietnē vēlāk. Sīkdatnes nesatur personīgu informāciju un nevar tikt izmatotas, lai darbinātu programmas vai ievadītu vīrusus jūsu datorā.

Izmaiņas privātuma politikā

VELUX Latvia patur tiesības koriģēt, papildināt un atjaunināt Privātuma politiku. Jaunākā Privātuma politikas versija pieejama www.velux.lv.

VELUX Latvia aicina iepazīties ar privātuma politiku regulāri.

Kontaktinformācija

VELUX Latvia
Reģ.nr. 40003279195
Liepājas 34
Rīga, LV-1002
Tālrunis: 80 00 88 02
E-pasts: velux.latvia@velux.com