VELUX Latvia SIA paziņojums par konfidencialitāti

Visi VELUX grupas uzņēmumi ciena un aizsargā jūsu privātumu. Šis VELUX paziņojums par konfidencialitāti (turpmāk tekstā — “Paziņojums par konfidencialitāti”) ir paredzēts, lai palīdzētu jums saprast, kāpēc mēs apkopojam personas datus par jums, kādus personas datu veidus mēs apkopojam, kā mēs tos apkopojam un cik ilgi mēs tos glabājam, ar ko mēs tos kopīgojam, kā arī palīdzētu jums izprast savas tiesības. Mēs arī izskaidrojam, kā mēs garantējam jūsu datu drošību.

Šis VELUX paziņojums par konfidencialitāti atbilst ES Vispārīgajai datu aizsardzības regulai 2016/679 (turpmāk tekstā — “VDAR”) .
Datu pārzinis, kas ir atbildīgs par jūsu personas datiem, ir VELUX Latvia SIA, reģ.nr. 40003279195, Liepājas iela 34, Rīga, LV-1002, velux.latvia@velux.com. Turpmāk tekstā — “VELUX”.

Mūsu mātesuzņēmums ir VELUX A/S, kas reģistrēts Dānijā ar reģistrācijas numuru 30 00 35 19, un tā juridiskā adrese ir Aadalsvej 99, DK-2970 Hørsholm, Dānija.  

Why do we process personal data Iemesli personas datu apstrādei un to apkopošanas likumīgie pamati 

Galvenais iemesls, kāpēc mēs apkopojam, izmantojam un uzglabājam jūsu datus, ir sniegt jums pakalpojumus. “Pakalpojums”, “mūsu pakalpojums” un līdzīgi apraksti nozīmē darījumus ar jums / jūsu organizāciju un palīdzības sniegšanu saistībā ar jautājumiem, pārdošanas procesiem un pretenzijām.

Mēs arī apstrādājam informāciju par to, kā izmantojat pakalpojumus, uzņēmējdarbības attīstības nolūkos, lai informētu jūs par mūsu uzņēmējdarbību, produktiem un pakalpojumiem, izmantojot mārketingu, un uzlabotu mūsu pakalpojumus, izmantojot jebkādas atsauksmes, kuras mums sniedzat. Mēs varam arī apstrādāt jūsu personas datus līguma un pieņemšanas darbā nolūkos, kā arī lai izpildītu juridiskas saistības.

Mēs apstrādājam personas datus, pamatojoties uz dažādiem tālāk norādītajiem juridiskajiem pamatiem. 

Līguma izpilde, tostarp pirkums — VDAR 6. panta 1. punkta b) apakšpunkts:

 • Kad mēs apstrādājam personas datus saistībā ar līgumu, mūsu juridiskais pamats ir “līguma izpilde”, tostarp pirkums.

Piekrišana — VDAR 6. panta 1. punkta a) apakšpunkts:

 • Kad mēs izsūtam biļetenu par mūsu produktiem, mēs to darām, pamatojoties uz jūsu piekrišanu. Ja apstrādes likumīgais pamats ir piekrišana, jums ir tiesības jebkurā laikā atsaukt savu piekrišanu. 

Juridiskais pienākums — VDAR 6. panta 1. punkta c) apakšpunkts:

 • Ja mēs sniedzam jūsu personas datus tiesībaizsardzības iestādēm vai citām valsts iestādēm, mēs tos darām, jo mums ir juridisks pienākums to darīt.

Leģitīmā interese — VDAR 6. panta 1. punkta f) apakšpunkts:

 • Mums ir leģitīma biznesa interese apstrādāt jūsu datus, piemēram, kad mēs atbildam uz jūsu jautājumiem.

Īpašas kategorijas — VDAR 9. panta 2. punkta a) apakšpunkts un VDAR 9. panta 2. punkta f) apakšpunkts:

 • Kad mēs apstrādājam īpašas kategorijas datus, mēs to darām, lai ievērotu normatīvās prasības, kas saistītas ar atbilstības jautājumiem.

The types of personal data we process  Personas datu veidi, kurus mēs apstrādājam

Tālāk ir norādīti galvenie VELUX apkopoto personas datu veidi, kā arī galvenais personas datu apkopošanas mērķis un juridiskais pamats:

Darbība

Mūsu apkopoto personas datu veidi (ilustratīviem nolūkiem)

Mērķis(-i)

Juridiskais pamats

Vispārīgi uzņēmējdarbības procesi 
Vārds, uzvārds (uzņēmuma gadījumā — nosaukums), kontaktinformācija un cita informācija, kas nepieciešama darījumiem ar jums vai jūsu uzņēmumu.
Vispārīgās VELUX uzņēmējdarbības ietvaros mēs apkopojam personas datus par personām, klientiem, piegādātājiem (tostarp trešo pušu pakalpojumu sniedzējiem) un citām ieinteresētajām pusēm. Mēs varam arī izmantot jūsu datus sistēmu testēšanai. 
VDAR — 6. panta 1. punkta b) apakšpunkts 

VDAR — 6. panta 1. punkta f) apakšpunkts 
Palīdzība ar jautājumiem 
Jūsu vārds, uzvārds (uzņēmuma gadījumā — nosaukums), e-pasta adrese, tālruņa numuri, sarunas, cita kontaktinformācija, fotoattēli, mājas stāvu plāni, kad to iesniedzat uzņēmumam VELUX.   

Jūs varat izvēlēties sniegt mums personas datus, piemēram, kontaktinformāciju, sazinoties ar mums pa tālruni, e-pastu, pastu, mūsu tērzēšanas robotu vai mūsu pieejamo digitālo platformu starpniecību.

Ar šo personas datu palīdzību varam atbildēt uz informācijas pieprasījumiem par tādiem jautājumiem kā VELUX produkti, vienoties par pasākumu un piedāvāt cenas VELUX produktu uzstādīšanai vai noorganizēt loga apkopi, kā arī saņemt pretenzijas saskaņā ar VELUX garantiju.  

Informācija var tikt izpausta uzņēmumam VELUX A/S vai citiem VELUX pārdošanas uzņēmumiem grupā, attiecīgajiem neatkarīgiem iebūvētājiem vai izplatītājiem, lai mēs varētu palīdzēt klientiem saistībā ar viņu jautājumiem, vienoties par pakalpojumiem vai piedāvāt cenas. 

Mēs ierakstām zvanus apmācības nolūkos. Mēs varam arī lūgt jūs pēc sadarbības sniegt atsauksmes, aizpildot aptaujas.


VDAR — 6. panta 1. punkta a) apakšpunkts  

VDAR — 6. panta 1. punkta b) apakšpunkts

VDAR — 6. panta 1. punkta f) apakšpunkts  
Pārdošana (ieskaitot tirdzniecību internetā) un pasūtījumu izpilde 
Vārds, uzvārds (uzņēmuma gadījumā — nosaukums), kontaktinformācija, maksājumu un kredītkartes informācija, kredītinformācija un kredītvēstures pārbaude utt. 

Mēs varam apkopot klientu un potenciālo klientu personas datus, lai veiktu darījumus ar jums vai jūsu uzņēmumu. Mēs izmantojam jūsu datus, lai analizētu iepirkšanās tendences, izmantojot jūsu darbības un pirkumu vēsturi interneta veikalā, lai nodrošinātu jums personalizētu pārlūkošanas pieredzi. Turklāt mēs izmantojam datus interneta veikala pasūtījumu apstrādei un izpildei, atvieglojot preču pasūtījumu piegādi un garantējot atbilstošu klientu apkalpošanu, tostarp apstrādājot atgrieztās preces.  

Mēs varam izpaust informāciju izplatītājiem vai neatkarīgiem iebūvētājiem un loģistikas partneriem, lai apstrādātu klienta pasūtījumu, tostarp organizētu VELUX produktu piegādi klientam, vai palīdzētu ar jautājumiem, piemēram, konsultāciju organizēšana starp jums un mūsu produktu konsultantiem. Mēs arī sniedzam jūsu informāciju trešajām pusēm kredītvēstures pārbaudes nolūkos. 

VDAR — 6. panta 1. punkta b) apakšpunkts  

VDAR — 6. panta 1. punkta a) apakšpunkts  

VDAR — 6. panta 1. punkta f) apakšpunkts
Kampaņas 
Vārds, uzvārds (uzņēmuma gadījumā — nosaukums), kontaktinformācija utt. 
Dažādu kampaņu (piem., atlīdzības programmu, naudas atmaksas kampaņu, loteriju) izpilde. Piekrišana noteikumiem un nosacījumiem tiek iegūta pirms darbības uzsākšanas. 
VDAR — 6. panta 1. punkta a) apakšpunkts 

VDAR — 6. panta 1. punkta b) apakšpunkts  

Pretenzijas par produktu 

Vārds, uzvārds (uzņēmuma gadījumā — nosaukums), kontaktinformācija utt.

Mērķis ir veicināt VELUX produktu apkalpošanu saskaņā ar VELUX garantiju vai maksas pakalpojumu, t. i., mēs risinām pretenzijas saziņā pa tālruni, e-pastā un ar uzstādīšanas vietu apmeklējumiem. Šajā sakarā mēs varam sniegt jūsu personas datus VELUX partneriem, lai palīdzētu jums ar pakalpojumu. Mēs varam arī lūgt jūs pēc sadarbības sniegt atsauksmes, aizpildot aptaujas. 

VDAR — 6. panta 1. punkta c) apakšpunkts 

VDAR — 6. panta 1. punkta f) apakšpunkts  
Biznesa attīstība un VELUX lietotnes  
Personas dati, kas tiek apkopoti mūsu digitālajās platformās un VELUX lietotnēs. 
Personas dati, kurus sniedzat mums, un personas dati, kas apkopoti mūsu digitālajās platformās, tiks izmantoti arī tam, lai uzlabotu mūsu klientu ieskatus un veicinātu atbilstošu saziņu un piedāvājumus visos saskares punktos, kas jums var būt ar VELUX. Personas dati tiks izmantoti arī produktu un pakalpojumu izstrādei. 
VDAR — 6. panta 1. punkta a) apakšpunkts 
Mārketings 

Kontaktinformācija, pārlūkošanas vēsture, pārdošanas un abonēšanas pakalpojumu informācija, piemēram, vārds, uzvārds (uzņēmuma gadījumā — nosaukums), adrese, e-pasts, tālruņa numurs, pirkumu vēsture, unikālie identifikatori, piemēram, sīkfailu ID vai ierīču ID, izsekotā pārlūkošanas vēsture, kuras pamatā ir šie ID, utt.

Ņemiet vērā, ka šis saraksts nav pilnīgs, jo mēs varam apstrādāt jebkādu personas informāciju, kas apkopota saistībā ar jūsu sadarbību ar mūsu mātesuzņēmumu VELUX A/S, mijiedarbību ar mūsu vietnēm, mobilajām lietojumprogrammām, produktiem un pakalpojumiem.

Pamatojoties uz jūsu piekrišanu vai leģitīmo interesi, ja piemērojams, mēs apstrādājam jūsu personas datus, lai informētu jūs par VELUX uzņēmējdarbības procesiem, produktiem un pakalpojumiem.

Iepriekšminētajiem nolūkiem mēs veidojam mārketingu, kas ir pielāgots jūsu vēlmēm un profilam, piemēram:

- lai optimizēt un pielāgotu mūsu mārketinga saziņas saturu un piegādi, kad vēlaties tos saņemt, un

- lai sniegtu jums pielāgotu mārketingu, pamatojoties uz jūsu vēlmēm un profilu, gan sazinoties ar mums mūsu pašu kanālos, gan trešo pušu kanālos (piemēram, sociālajos tīklos, meklēšanas vietnēs, tirgus vietās).

Ja nevēlaties saņemt papildinformāciju, varat jebkurā laikā viegli un bez maksas atteikties no mūsu mārketinga saziņas. Jūs atradīsiet veidus, kā atteikties no abonementa saistībā ar mārketinga saziņas saņemšanu no mums. Varat arī sazināties ar mums pa e-pastu vai pastu, lai anulētu abonement; skatiet 8. sadaļu.

Dažos mārketinga procesos mēs darbojamies kā kopīgs datu pārzinis ar citiem VELUX uzņēmumiem un esam noslēguši kopīgu datu pārziņu līgumus, sadalot lomas un pienākumus starp VELUX uzņēmumiem.

VDAR — 6. panta 1. punkta a) apakšpunkts 

VDAR — 6. panta 1. punkta f) apakšpunkts  
Jūsu dalība fotoattēlos, video, atsauksmēs un kampaņās 
Ja esat tam piekritis un atsūtījis mums fotoattēlu vai arī jūsu fotoattēlu ir uzņēmis mūsu nolīgts fotogrāfs. 
Mēs izmantosim fotoattēlu, atsauksmes utt., kā aprakstīts jūsu parakstītajā līgumā.  
GDPR — 6. panta 1. punkta b) apakšpunkts, ja fotoattēls un atsauksme ir balstīti uz līgumu ar atlīdzību, ņemiet vērā, ka jūs nevarat izmantot tiesības, lai pieprasītu fotoattēla labošanu, dzēšanu. 

GDPR — 6. panta 1. punkta a) apakšpunkts, ja fotoattēls un atsauksme tiek apstrādāti, pamatojoties uz piekrišanu, kad varat izmantot visas tālāk 6. sadaļā norādītās tiesības. 

GDPR — 6. panta 1. apakšpunkta f) apakšpunkts, ja fotoattēls vai video ir uzņemts iekšējā VELUX pasākumā vai līdzīgā pasākumā un mēs kopīgojam fotoattēlus vai videoklipus tikai iekšēji.  
Vietnes apmeklētāji, klientu aptaujas un tirgus izpēte 
Personas dati no digitālajām platformām vai klientiem aptauju ietvaros. 

Mērķis ir uzlabot mūsu piedāvātos produktus un pakalpojumus, mēs varam aptauju ietvaros apkopot personas datus no digitālās platformas apmeklētājiem vai klientiem.

Mēs sazināsimies ar jums, lai lūgtu aizpildīt aptauju, un aptauju ietvaros apstrādāsim personas datus, pamatojoties uz piekrišanu vai leģitīmām interesēm.

Aptaujas, kas apstrādā personas datus mārketinga nolūkos, tiks izmantotas tikai ar jūsu piekrišanu. 

VDAR — 6. panta 1. punkta a) apakšpunkts 

VDAR — 6. panta 1. punkta f) apakšpunkts 
Personāla atlase un darba līgumi 
Vārds, uzvārds, kontaktinformācija, darba pieredze, izglītības diplomi, attiecīgo reģistru pārbaudes, informācija par profesionālajām interesēm utt. 

Kad persona piesakās darbam vai noslēdz ar mums darba līgumu, mēs varam apkopot noteiktu informāciju, piemēram, vārdu, uzvārdu, kontaktinformāciju, informāciju par darba pieredzi, izglītības diplomus, attiecīgo reģistru pārbaudes un informāciju par profesionālajām interesēm. To var iegūt tieši no personas, no personāla atlases konsultanta, ieskaitot atsauces un publiski pieejamos avotus.

Šī informācija tiek izmantota lēmuma pieņemšanas procesā, izsakot darba piedāvājumu personai vai iesaistot personu saskaņā ar līgumu.  
VDAR — 6. panta 1. punkta b) apakšpunkts 

VDAR — 6. panta 1. punkta f) apakšpunkts 
Atbilstība, tostarp korupcijas apkarošana, trauksmes cēlēju uzticības tālrunis un sankciju pārbaude 
Visa veida personas informācija. 
Mēs varam apkopot personas datus, lai izpildītu likumu, tiesas vai iestādes lēmumu un/vai atklātu informāciju attiecīgajām valsts iestādēm, kā to prasa vai atļauj tiesību akti.  
VDAR — 6. panta 1. punkta c) apakšpunkts  

VDAR — 6. panta 1. punkta f) apakšpunkts 

VDAR — 9. panta 2. punkta a) apakšpunkts
 
VDAR — 9. panta 2. punkta f) apakšpunkts 

3 Kā mēs apkopojam jūsu personas datus   Kā mēs apkopojam jūsu personas datus  

Tieši no jums

Vairumā gadījumu personas dati tiek apkopoti tieši no jums vai tiek ģenerēti, izmantojot mūsu pakalpojumus, produktus un kanālus. Mēs apkopojam personas datus, ko sniedzat mums, kad pieprasāt no mums produktus, pakalpojumus vai informāciju, reģistrējaties pie mums, piedalāties publiskos forumos, izmantojat tērzēšanas robotu vai veicat citas darbības mūsu digitālajās platformās un lietotnēs, aizpildāt klientu aptaujām vai citādi mijiedarbojaties ar mums. Mēs apkopojam informāciju, izmantojot dažādas tehnoloģijas, piemēram, sīkfailus. Attiecībā uz sīkfailiem mēs atsaucamies uz mūsu  Paziņojumu par sīkfailiem.

No mūsu sadarbības partneriem

Dažos gadījumos mēs varam apkopot jūsu personas datus no mūsu sadarbības partneriem, kad tiem ir nepieciešama mūsu palīdzība, lai sniegtu jums vislabāko iespējamo pakalpojumu.

No jūsu publiskās vietnes

Dažos gadījumos mēs apkopojam jūsu personas datus jūsu uzņēmuma tīmekļa vietnēs, kad vēlamies piedāvāt jums savus pakalpojumus. 

Saites uz citām vietnēm

Šajā vietnē ir saites uz citām vietnēm (piemēram, Facebook, Google+, YouTube un Pinterest), uz kurām šis Paziņojums par konfidencialitāti neattiecas. Ņemiet vērā, ka mēs neapstiprinām citas vietnes un to saturu. Mēs iesakām izlasīt katras apmeklētās vietnes konfidencialitātes politiku.

Cik ilgi mēs glabājam jūsu personas datus Cik ilgi mēs glabājam jūsu personas datus

Mēs glabāsim jūsu personas informāciju tikai tik ilgi, cik tas ir nepieciešams šajā Paziņojumā par konfidencialitāti aprakstītajiem mērķiem. Tas nozīmē, ka glabāšanas periodi mainīsies atkarībā no informācijas veida un iemesla, kāpēc šī informācija mums ir pieejama.
Uzglabāšanas laika piemēri

 • Zvanu ieraksti tiks uzglabāti 90 dienas. 
 • Līdz brīdim, kad atsakāties no mārketinga kampaņas, ko varat darīt jebkurā brīdī. 
 • Mēs uzglabāsim fotoattēlus un atsauksmes tik ilgi, cik nepieciešams, un tā, kā aprakstīts līgumā.
 • Personas dati tiek glabāti līdz pieņemšanas darbā procesa beigām vai piekrišanas atsaukšanai (ja dota turpmākai pieņemšanai darbā). 
 • Lai ievērotu, piemēram, korupcijas apkarošanas noteikumus, mēs glabāsim datus atbilstoši likumiem, kas mums ir jāievēro.

Kam mēs nododam jūsu personas datus Kam mēs nododam jūsu personas datus

Mūsu uzņēmums ir daļa no VELUX grupas, kas darbojas globāli. Mēs nododam jūsu personas informāciju VELUX grupā esošajiem uzņēmumiem, bet tikai tad, ja tas ir nepieciešams, lai izpildītu mērķi, kuram mēs apstrādājam jūsu personas datus. Visas VELUX grupas struktūrvienības ir noslēgušas Starpuzņēmumu datu apstrādes līgumu un/vai kopīgo līgumu, kurā visi ievēro vienas un tās pašas procedūras, apstrādājot personas datus, nodrošinot vienāda drošības līmeņa uzturēšanu visā grupā; dalot lomas un pienākumus starp VELUX uzņēmumiem. Ja divi vai vairāki uzņēmumi darbojas kā kopīgi datu pārziņi, katram no kopīgajiem datu pārziņiem ir pienākums neatkarīgi: 

 • būt par pirmo kontaktpersonu jums.
 • izpildīt VDAR 13. un 14. pantā minētos informācijas sniegšanas pienākumus.
 • izpildīt VDAR 15.–22. pantā noteiktās jūsu tiesības.
 • apstrādāt paziņojumus par konfidencialitātes pārkāpumiem un sūdzības par konfidencialitāti. .

Mēs varam arī nodot jūsu personas datus izvēlētām trešajām pusēm, tostarp tālāk norādītajām (bet ne tikai):

 • Sadarbības partneri, piegādātāji un apakšuzņēmēji, ar kuriem mēs sadarbojamies, lai sniegtu jums vislabākos pakalpojumus atbalsta un pārdošanas procesā, tostarp, piemēram, loģistikas pakalpojumu sniedzēji un klientu ārpakalpojumi. 
 • Tehnoloģiju nodrošinātāji, piemēram, analizēšanas, izsekošanas tehnoloģijas, mērķauditorijas atlases un atkārtotas mērķauditorijas atlases tehnoloģijas, un meklētājprogrammu nodrošinātāji, kas palīdz mums uzlabot un optimizēt mūsu platformas, kā arī uzņēmumi, kas sniedz mums vietņu atbalstu un mitināšanu.
 • Reklāmdevēji un reklamēšanas tīkli, kas izmanto datus, lai atlasītu un rādītu jums un citiem atbilstošas reklāmas, ja esat sniedzis piekrišanu. 
 • Sociālo tīklu vietnes, piemēram, Facebook, Instagram un Google, ja nepieciešams, veicot apstrādi mārketinga nolūkos un pamatojoties uz jūsu piekrišanu. 
 • Citas puses, lai garantētu mūsu klientu drošību, aizsargātu mūsu tiesības un īpašumu, ievērotu juridiskos procesus vai citos gadījumos, ja mēs godprātīgi uzskatām, ka izpaušanu pieprasa likums. 
 • VELUX grupas uzņēmumi vai trešās puses, kas mūsu uzņēmuma vārdā pārvalda digitālās platformas un rīkus, lai sniegtu ar mūsu darbību saistītus pakalpojumus (piemēram, punktu apkopošanas programmas, atlaižu kampaņas, loterijas un apmācības). 

Sadarbojoties ar ārpakalpojumu sniedzējiem, nepieciešamības gadījumā noslēdzam datu apstrādes līgumu. Šiem pakalpojumu sniedzējiem ir aizliegts izmantot jūsu personas datus mērķiem, kas nav mūsu pieprasītie vai likumā noteiktie.

Pārsūtīšana uz trešajām valstīm

Dažos gadījumos mēs varam arī pārsūtīt personas datus uzņēmumiem tā sauktajās “trešajās valstīs”, kas ir valstis ārpus Eiropas Ekonomikas zonas. Ja mēs to darām, mēs nodrošinām datu aizsardzību un pārsūtam tikai tad, ja ir spēkā viens no šiem nosacījumiem:

 • attiecīgajā valstī ir atbilstošs aizsardzības līmenis, ko noteikusi Eiropas Komisija, 
 • uzņēmums ir sertificēts saskaņā ar EU - U.S. Data Privacy Framework, vai 
 • datu pārraides regulēšanai izmantojam Eiropas Komisijas apstiprinātos līguma tipveida punktus (ES paraugklauzulas) un papildu pasākumus. 

Data Security Datu drošība

Mums ir svarīga jūsu personas datu drošība, integritāte un konfidencialitāte. Mēs esam ieviesuši tehniskos, administratīvos un fiziskās drošības pasākumus, kas paredzēti, lai aizsargātu jūsu personas datus no nesankcionētas piekļuves, izpaušanas, izmantošanas un modifikācijas. Laiku pa laikam mēs pārskatām savas drošības procedūras, lai apsvērtu piemērotas jaunākās tehnoloģijas un metodes. Ņemiet vērā, ka, neskatoties uz mūsu pūlēm, neviens drošības pasākums nav nevainojams vai neuzlaužams.

Jūsu konfidencialitātes tiesības Jūsu konfidencialitātes tiesības


VDAR nodrošina jums kā datu subjektam tālāk tiesības attiecībā uz personas datiem, ko mēs glabājam par jums. 

:

Jūsu tiesības
Juridiskais pamats
Izpilde
Piekļuve jūsu datiem 
VDAR 15. pants 
Jums ir tiesības pieprasīt informāciju par to, vai VELUX apstrādā ar jums saistītos personas datus, un, ja tā, jums ir tiesības pieprasīt mūsu apstrādāto personas datu kopiju.
Labojuma pieprasīšana 
VDAR 16. pants 
Jums ir tiesības jebkurā laikā pieprasīt labot visus nepareizos vai nepilnīgos personas datus, kurus mēs varam apstrādāt par jums.  
Pieprasījums dzēst  
VDAR 17. pants 
Jums ir tiesības pieprasīt savu personas datu dzēšanu atkarībā no apstrādes darbības un noteiktos apstākļos, pirms mums parasti būtu pienākums pārtraukt apstrādi.  
Pieprasījums ierobežot apstrādi
VDAR 18. pants 
Jums ir tiesības pieprasīt apstrādes ierobežošanu, kas nozīmē, ka varat pieprasīt, lai VELUX noteiktos apstākļos ierobežotu jūsu personas datu izmantošanu. 
Datu pārnesamība  
VDAR 20. pants 
Noteiktos apstākļos jums ir tiesības saņemt personas datus, ko mums sniedzāt mašīnlasāmā formātā.  
Tiesības iebilst 
VDAR 21. pants 
Ja neesat apmierināts ar to, kā mēs apstrādājam personas datus uzņēmumā VELUX, varat nosūtīt savus iebildumus uz velux.latvia@velux.com Ja tiek iesniegta sūdzība, VELUX ir jānorāda sūdzības iesniedzēja vārds, uzvārds un kontaktinformācija.  

Ja jums ir kādi jautājumi par konkrētiem personas datiem, kurus mēs apstrādājam vai saglabājam par jums, vai,ja vēlaties izmantot savas tiesības, rakstiet uz velux.latvia@velux.com

Mēs atbildēsim uz jūsu lūgumu īstenot kādu no jūsu tiesībām viena mēneša laikā, taču mums ir tiesības šo termiņu pagarināt par diviem mēnešiem. Ja pagarināsim atbildes periodu, mēs jūs informēsim viena mēneša laikā pēc jūsu pieprasījuma. Ja uzskatāt, ka mums nav izdevies apmierinoši atrisināt sūdzību, varat iesniegt sūdzību vietējai datu aizsardzības iestādei. Savas valsts datu aizsardzības iestādes kontaktinformāciju varat atrast Eiropas Datu aizsardzības kolēģijas vietnē: www.edpb.europa.eu.

Changes to this privacy notice Izmaiņas šim VELUX paziņojumam par konfidencialitāti

Laiku pa laikam mēs varam mainīt šo Paziņojumu par konfidencialitāti, lai pielāgotos jaunākajām tehnoloģijām, nozares praksei, normatīvajām prasībām vai citiem mērķiem. Mēs vienmēr publicēsim jaunāko versiju mūsu digitālajās platformās. Mēs iesakām regulāri lasīt Paziņojumu par konfidencialitāti.

Šis Paziņojums par konfidencialitāti pēdējo reizi tika atjaunināts 15-11-2023