Gaitenis

Neatstāj gaiteņus un kāpnes ēnā. Dabiskā gaisma palīdz koridoru sienām spīdēt un padara kāpnes drošākas.

Dabiskā gaisma pat vismazākajās telpās

Interjera telpas, piemēram, ieejas vai gaiteņi, var būt tumšas un nevēlamas, jo tām ir ierobežota piekļuve dabiskajam apgaismojumam. Taču ar jumta logiem tu vari pievienot pietiekami daudz dienas gaismas, lai katru tavas mājas stūri pārvērstu par kaut ko neparastu.

Ritini uz leju un uzzini, kā maksimāli izmantot savas mājas mazākās telpas

Katra telpa ir pelnījusi, lai to piepildītu ar spilgtu, dabisku gaismu! Katrā mājā ir vietas, kuras ir nedaudz grūtāk apgaismot nekā citas, īpaši ar dabisko apgaismojumu. Tas ir pietiekami vienkārši, lai virtuves, dzīvojamās istabas vai guļamistabas plānos iekļautu logus. Taču citas vietas, piemēram, jūsu kāpņu telpa, veļas mazgātava vai gaiteņi, ir pārāk mazas un slēgtas, lai tajā ieplūstu dienasgaisma. Ko darīt ar šīm telpām?

Jo vairāk jumta logu tu iebūvēsi, jo vairāk dienas gaismas tev būs. Tik vienkārši.

Gaitenis — tava gaismas pielietā ieeja bēniņos

Kur, ko, kā?

Kādus jumta logus tev vajadzētu iegādāties? Ar kādiem aksesuāriem? Kuras kombinācijas nodrošina maksimālu komfortu? Uzzini par savu pielāgoto risinājumu ... mūsu e-brošūrā!

Kāds ir tava projekta mērogs?

Saistītie raksti

Kādēļ izvēlēties VELUX?

Pārveido telpas

Mūsu dienasgaismu nodrošinošie risinājumi palīdz iegūt papildu dzīvojamo platību zem jumta, vairo tevī patīkamas sajūtas, uzturoties mājās, kā arī kāpina tavu māju vērtību un kopumā vairo tavu labklājību.

Ceļ īpašuma vērtību

Vari būt drošs, ka tavs ieguldījums VELUX produktu risinājumos palielinās tava īpašuma vērtību un atmaksāsies ātri.

Sirdsmiers tavās mājās

Izmantojot mūsu plašo žalūziju, slēģu, rezerves daļu un remontdarbu klāstu, mēs nodrošinām, ka tu iegūsi vislabāko servisu.

Mēs esam šeit, lai tev palīdzētu

Mūsu komanda ir apņēmusies nodrošināt to, lai tu saņemtu vislabāko servisu, sākot no brīža, kad sazinies ar mums, līdz konsultāciju sniegšanai par iebūvēšanu.

Bezkompromisa kvalitāte

Tavas vajadzības ir mūsu kompass. Mēs esam nepārtraukti attīstījuši un pilnveidojuši savus produktus kopš 1941. gada, un mēs tos veidojam tā, lai tie būtu izturīgi.

Atbildīga izvēle

Tu vari uzlabot savas dzīves kvalitāti, izmantojot ilgtspējīgus risinājumus, kas ir izdevīgi tev un planētai.