Guļamistaba

Mēs uzskatām, ka mājas, kas ir pilnas ar gaismu, ir mājas, kas ir pilnas ar dzīvību. Dienas gaisma un svaigs gaiss ir spēcīgi un atjauno enerģiju. Kopā tie var palīdzēt uzlabot mūsu vispārējo labsajūtu mūsu mājās un atdot telpai funkcionalitāti.

Saldam miegam

Daudzi uzskata, ka, jo mazāk gaismas ir mūsu guļamistabā, jo labāk mēs gulēsim. Bet tas ir tieši otrādi! Dabiskā gaisma palīdz līdzsvarot mūsu diennakts ritmu (mūsu miega ciklu), lai sniegtu mums mierīgāku nakts miegu un produktīvāku dienu.

Ritini uz leju un sāci izpētīt visu, kas tev būtu jāzina, lai izbaudītu vislabāko nakts miegu

Savienojot dabisko gaismu un svaigu gaisu, tu vari atvērt savu guļamistabu pasaulei, kurā valda spirgts, tīrs gaiss un gaišākas dienas. Saule nosaka mūsu diennakts cikla fāzi. Tas nozīmē, ka, saulei lecot, mēs mēdzam mosties pat tad, ja neguļam astoņas stundas. Jumta vai virsgaismas logi palīdz līdzsvarot tavu diennakts ritmu, ienesot guļamistabā dabisku gaismu. Tavs diennakts ritms kontrolē visu, sākot no miega modeļiem, apetītes un smadzeņu darbības.

Jo vairāk jumta logu tu iebūvēsi, jo vairāk dienas gaismas tev būs. Tik vienkārši.

Guļamistaba – Tava privātā sala

Kur, ko, kā?

Kādus jumta logus tev vajadzētu iegādāties? Ar kādiem aksesuāriem? Kuras kombinācijas nodrošina maksimālu komfortu? Uzzini par savu pielāgoto risinājumu ... mūsu e-brošūrā!

Kāds ir tava projekta mērogs?

Saistītie raksti

Kādēļ izvēlēties VELUX?

Pārveido telpas

Mūsu dienasgaismu nodrošinošie risinājumi palīdz iegūt papildu dzīvojamo platību zem jumta, vairo tevī patīkamas sajūtas, uzturoties mājās, kā arī kāpina tavu māju vērtību un kopumā vairo tavu labklājību.

Ceļ īpašuma vērtību

Vari būt drošs, ka tavs ieguldījums VELUX produktu risinājumos palielinās tava īpašuma vērtību un atmaksāsies ātri.

Sirdsmiers tavās mājās

Izmantojot mūsu plašo žalūziju, slēģu, rezerves daļu un remontdarbu klāstu, mēs nodrošinām, ka tu iegūsi vislabāko servisu.

Mēs esam šeit, lai tev palīdzētu

Mūsu komanda ir apņēmusies nodrošināt to, lai tu saņemtu vislabāko servisu, sākot no brīža, kad sazinies ar mums, līdz konsultāciju sniegšanai par iebūvēšanu.

Bezkompromisa kvalitāte

Tavas vajadzības ir mūsu kompass. Mēs esam nepārtraukti attīstījuši un pilnveidojuši savus produktus kopš 1941. gada, un mēs tos veidojam tā, lai tie būtu izturīgi.

Atbildīga izvēle

Tu vari uzlabot savas dzīves kvalitāti, izmantojot ilgtspējīgus risinājumus, kas ir izdevīgi tev un planētai.