Ar rokturi vērtnes augšā vai apakšā?

Jumta logi ar rokturi augšā

Jumta logi ar rokturi vērtnes augšā

Rokturis vērtnes augšā ļauj ērti atvērt un aizvērt logu pat tad, ja zem tā ir mēbeles. Ieteicamais loga iebūvēšanas augstums no grīdas  līdz 130 cm.

Jumta logi ar rokturi apakšā

Jumta logi ar rokturi apakšā

Rokturis vērtnes apakšā būs īpaši piemērots, ja nepieciešama iebūvēšana augstu no zemes.  Mēs iesakām nenovietot mēbeles zem jumta loga. Ieteicamais iebūvēšanas augstums 130-150 cm no grīdas.

Jumta logs ar rokas vai elektrisko vadību?

Rokas vai elektriskā vadība

Vadi savu jumta logu ar tālvadības pulti

 

Ja tavs jumta logs ir jāiebūvē vietā, kur tas grūti sasniedzams, vai, ja vēlies maksimālu komfortu, tad risinājums ir VELUX jumta logs ar tālvadību. Pievienojot tālvadības logam VELUX ACTIVE klimata kontroles sistēmu, varēsi vadīt jumta logu no viedierīces, turklāt automātiski kontrolēt iekštelpu klimatu.  Izvēlēlies VELUX ar barošanu no elektriskā tīkla vai saules baterijām.

Balkons vai jumta terase?

Balkons un jumta terase

Iznāc ārā un baudi ainavu

Atver savu bēniņu telpu un ielaid vēl vairāk dienas gaismas un svaiga gaisa ar balkona vai jumta terases palīdzību. Šie satriecošie risinājumi piedāvā piekļuvi ārpasaulei unikālā veidā.

Viens vai vairāki jumta logi?

Jumta logu kombinācijas

Jo vairāk jumta logu, jo vairāk gaismas

Apvienojot vairākus logus, istabā norisināsies pozitīvas pārmaiņas, tajā būs vairāk dienas gaismas, svaiga gaisa un fantastisku skatu. Rezultātā būs gaiša, plaša istaba, kurā ir daudz svaiga gaisa.

VELUX jumta logi, kam nav vajadzīga īpaša apkope

Jumta logi ar poliuretāna pārklājumu

Balti, ilgmūžīgi un ērti kopjami

Šī jumta loga termiski apstrādātā koksne ir pārklāta ar ūdensnecaurlaidīgu un putekļus neuzkrājošu poliuretānu. Tas, ka logam nav nepieciešama apkope un ka tas ir ūdensnecaurlaidīgs, padara logu par ideāli piemērotu ļoti mitrā, telpām, piemēram, vannas istabās un virtuvēs.

Mazāks enerģijas patēriņš

Jumta loga energoefektivitāte

Mūsu jumta logi nodrošina izcilu energoefektivitāti

Pateicoties jaunajam rāmim, palielinātajam stikoluma laukumam un VELUX ThermoTechnology™, mūsu jumta logi nodrošina vairāk dienas gaismas un siltuma tavā mājās nekā jebkad agrāk. Mēs loga konstrukcijās izmantojam augstas veiktspējas materiālus, kas uzlabo izolāciju un gaisa necaurlaidību.


Tu vari ietaupīt enerģiju vēl vairāk, izvēloties vienu no mūsu enerģiju taupošajām stikla paketēm, kas ir pieejamas visiem VELUX Premium jumta logu veidiem. Tev būs iespēja izvēlēties šādu stikla paketi, kad pasūtīsi savu VELUX jumta logu.

Vai radusies nepieciešamība nomainīt savu VELUX jumta logu?

Jumta loga nomaiņa

Nomainot veco jumta logu, var panākt pozitīvas pārmaiņas istabā. Tas ir pārsteidzoši ātrs un vienkāršs process, un nav tik dārgs, kā tu varētu domāt.


 Mēs esam izveidojuši šo pamācību, lai palīdzētu tev izlemt par labāko VELUX risinājumu tavai istabai, un pie kā vērsties, lai to īstenotu.

Speciālu funkciju jumta logi

Speciālo funkciju jumta logi

Mēs piedāvājam plašu VELUX jumta logu klāstu ar īpašām funkcijām, piemēram, pasīvās mājas logu, jumta lūku, avārijs izeju un daudz ko citu. Skaties mūsu plašo klāstu šeit