Dzīvojamā istaba

Vietai, kur pavadi lielāko daļu sava laika, ir jābūt nodrošinātai vislielāko komfortu un ērtībām. Atdzīvini savu dzīvojamo istabu ar dabisko gaismu un svaigu gaisu no augšas un izveido labāku iekštelpu vidi.

Istaba, kurā mēs dzīvojam

Dienasgaisma pastāvīgi mainās. Dabiskā gaisma, kas ieplūst tavā istabā, mainīs pozīciju visas dienas garumā. Tikai tverot šo gaismu caur jumtu, tu varēsi maksimāli izmantot katru dabiskās gaismas minūti, ko diena piedāvā!

Ritini uz leju un sāc izpētīt visu, kas tev būtu jāzina, lai maksimāli izmantotu savu dzīvojamo istabu.

Kā lielākā sabiedrības daļa tu, iespējams, pavadi daudz laika iekštelpās. Pētījumi liecina, ka 90% savas dzīves mēs pavadām telpās. Un lielākā daļa no tā laika tiek pavadīta mūsu mājas centrālajā telpā: dzīvojamā istabā. Bet atrašanās telpās nenozīmē, ka tai ir jābūt bez dienas gaismas. Jumta logs ir ideāls veids, kā ielaist vairāk dienas gaismas tavās mājās un uzturēt savienojumu ar āra pasauli.

Jo vairāk jumta logu tu iebūvēsi, jo vairāk dienas gaismas tev būs. Tik vienkārši.

Dzīvojamā istaba – tava mājīgā ligzdiņa

Kur, ko, kā?

Kādus jumta logus tev vajadzētu iegādāties? Ar kādiem aksesuāriem? Kuras kombinācijas nodrošina maksimālu komfortu? Uzzini par savu pielāgoto risinājumu ... mūsu e-brošūrā!

Kāds ir tava projekta mērogs?

Saistītie raksti

Kādēļ izvēlēties VELUX?

Pārveido telpas

Mūsu dienasgaismu nodrošinošie risinājumi palīdz iegūt papildu dzīvojamo platību zem jumta, vairo tevī patīkamas sajūtas, uzturoties mājās, kā arī kāpina tavu māju vērtību un kopumā vairo tavu labklājību.

Ceļ īpašuma vērtību

Vari būt drošs, ka tavs ieguldījums VELUX produktu risinājumos palielinās tava īpašuma vērtību un atmaksāsies ātri.

Sirdsmiers tavās mājās

Izmantojot mūsu plašo žalūziju, slēģu, rezerves daļu un remontdarbu klāstu, mēs nodrošinām, ka tu iegūsi vislabāko servisu.

Mēs esam šeit, lai tev palīdzētu

Mūsu komanda ir apņēmusies nodrošināt to, lai tu saņemtu vislabāko servisu, sākot no brīža, kad sazinies ar mums, līdz konsultāciju sniegšanai par iebūvēšanu.

Bezkompromisa kvalitāte

Tavas vajadzības ir mūsu kompass. Mēs esam nepārtraukti attīstījuši un pilnveidojuši savus produktus kopš 1941. gada, un mēs tos veidojam tā, lai tie būtu izturīgi.

Atbildīga izvēle

Tu vari uzlabot savas dzīves kvalitāti, izmantojot ilgtspējīgus risinājumus, kas ir izdevīgi tev un planētai.