Kā jūs vēlētos gūt labumu no sava jaunā jumta loga?

Gaišākas, lielākas un patīkamākas telpas

Jumta logs nodrošina divreiz vairāk dienasgaismas nekā tāda paša lieluma vertikālais logs, radot gaismas un plašuma sajūtu.
Jumta logu nomaiņas projekts ir arī ideālais laiks, lai domātu par papildus jumta logu iebūvēšanu, kas sniegs pietiekami daudz dienasgaismas nelielai telpai.
Lielais ieguvums ir stiklotais laukums, kas ir vismaz 10 % no telpas jūsu istabā.

Pārejot no viena jumta loga uz diviem, trim vai vairāk, to iebūvēšanai nav nepieciešams daudz laika, taču tas nodrošinās ievērojamu dienasgaismas pieaugumu, vienlaikus ļaujot jums rāmi vērot debesis. Pietiekami daudz dienasgaismas samazina elektriskās gaismas nepieciešamību, un ir pierādīts, ka tā palīdz regulēt cilvēku iekšējo diennakts pulksteni.

Uzlabojiet savas mājas energoefektivitāti

Jumta loga nomaiņa var uzlabot mājas energoefektivitāti dažādos veidos. Līdz 30 % siltuma zudumu mājā ir caur jumta logiem, un, ja jūsu VELUX jumta logi ir vairāk nekā 20 gadus veci, jauns jumta logs samazinās enerģijas zudumus līdz pat 50 %*.

Energoefektivitātes priekšrocības turpinās arī vasaras mēnešos.Iespēja atvērt jumta logu vēdināšanai mazina mehāniskās ventilācijas, piemēram, gaisa kondicionēšanas un oscilēšanas ventilatoru nepieciešamību. Dienasgaismas apjoma palielināšanās samazina arī mākslīgā apgaismojuma nepieciešamību.

*Piemēram, ja nomaināt VELUX jumta logu, kas iegādāts pirms 2003. gada, siltuma zudumi samazināsies par 60%, ja iegādājaties jaunu VELUX Standard Plus logu (vecais jumta logs Uw = 2,8 W / m2K, jaunais Standard Plus logs Uw = 1,1 W / m2K).

Iegūstiet labāku iekštelpu klimatu


Atveriet jumta logus dabiskai svaiga gaisa plūsmai. Svaigs gaiss ir ļoti svarīgs mūsu veselībai, jo tas palīdz mums domāt skaidri un justies spēkpilni dienas laikā, kā arī nodrošina labāku miegu naktī. Jumta logi nodrošina svaigāku, patīkamāku iekštelpu klimatu, palīdzot atbrīvoties no CO2 un mitruma, un sniedz svaigu, tīru gaisu. Tas rada labsajūtu, un cilvēks jūtas enerģiksāks.
Pievienojiet VELUX ACTIVE, lai automatizētu vēdināšanu caur logiem, ņemot vērā temperatūru, CO2 un mitruma līmeni, un izveidojiet optimālu iekštelpu klimatu.

Uzlabojiet izolāciju


VELUX jumta loga rāmja un stiklojuma uzlabotā izolācija samazina mājas siltināšanai nepieciešamo enerģiju, neļaujot aukstumam iekļūt jūsu mājā.

Ātra iebūvēšana


Esošā jumta loga nomaiņu var veikt dienas laikā ar VELUX sertificēta iebūvētāja palīdzību, un lielāko daļu iebūvēšanas var paveikt jūsu mājās bez sastatnēm vai atļaujām.
Ja vēlaties pievienot papildu jumta logus, lai uzlabotu telpas sajūtu un atvērtību mājās, tos parasti var uzstādīt vienā reizē, lai tikai vienas dienas laikā divkāršotos dienas gaisma.

Piepildiet savu māju ar svaigu gaisu


Viena no lieliskākajām lietām, kas attiecas uz jumta logu, ir spēja ātri un efektīvi vēdināt visu māju.
Trīs īsas 10 minūšu vēdināšanas reizes dienā ievērojami paaugstina iekštelpu gaisa kvalitāti. Atverot jumta logu augšstāvā un logu mājas apakšējā stāvā, jūs veidojat “skursteņa efektu”, kas uzlabo vēdināšanu jūsu mājās.
Ja vēlaties iegūt svaigāku gaisu, atveriet jumta loga ventilācijas klapi, lai nodrošinātu pastāvīgu nelielu ventilāciju patīkamam iekštelpu klimatam.

Pasargājiet savu māju no karstuma


Lai iegūtu vislabāko aizsardzību pret karstumu, izvēlēties saulessargu, kas bloķē ienākošos saules starus, pirms tie atduras pret jumta loga stiklojumu, vai slēģus, kas pilnībā pasargā māju no ārējām stihijām.

Aizsargājiet sevi no ārējā trokšņa


Izbaudiet klusākas iekštelpas un norobežojieties no ārējā trokšņa, ko rada satiksme vai dārdošs lietus. Jaunā logu konstrukcija palielina klusumu, pateicoties labākiem skaņas izolācijas rādītājiem. Ja vēlaties samazināt lietus radīto troksni, skatiet logus ar lietus trokšņa samazināšanas funkciju.

Vienkārša tīrīšana un uzturēšana


Izbaudiet lieliskus skatus, neuztraucoties par to, kā jums nāksies tīrīt savu jumta logu. VELUX jumta logus var pagriezt, lai tos varētu vieglāk tīrīt no mājas iekšpuses. Turklāt poliuretāna (PU) pārklājuma spēcīgās ūdens atgrūdošās īpašības ir lieliski piemērotas mitrajām telpām.

Uzlabojiet savu labsajūtu


Jaunās funkcijas palielina jūsu jumta loga drošību. Rūdīts ārstikls nodrošina papildu izturību, lai pasargātu to no plīsumiem, un neplīstošā laminācija uztur stikla viengabalainību, ja tas ieplīst.
Ikviens VELUX jumta logs ir pārbaudīts visskarbākajos laika apstākļos, lai nodrošinātu papildu mieru, un tam ir 10 gadu garantija.

Vienkārši lietot. Vienkārši iemīlēties.


Vairāki lietošanas veidi piedāvā iespēju izvēlēties jumta logu, kas atbilst jūsu vajadzībām. Izvēlieties pa centrālo asi veramus jumta logus, lai nodrošinātu lielisku skatu uz apkārtni un vietu, kur novietot mēbeles zem tā, vai izvēlieties jumta logus ar apakšējo rokturi telpām ar augstāku sienu, lai būtu maksimāli ērti tos atvērt. Lai iegūtu lielisku panorāmas skatu, skatiet pa augšējo asi veramu jumta logu. Kontrolējiet savu VELUX tālvadības logu ar iepriekš savienotu tālvadības pulti, ko var savienot ar VELUX ACTIVE viedo mājas sistēmu un ar balss vadību, izmantojot VELUX ACTIVE viedtālruņa lietotni.