Darbistaba

Mājas, kas ir pilnas ar gaismu, ir mājas, kas ir pilnas ar dzīvību. Dienas gaisma un svaigs gaiss ir spēcīgi un atsvaidzinoši; Kopā tie var palīdzēt uzlabot mūsu vispārējo labsajūtu un atdot telpai funkcionalitāti.

Kad darbistaba kļūst par tavas mājas svarīgu sastāvdaļu

Dienas gaismas un svaiga gaisa daudzuma palielināšana mūsu mājās ļoti ietekmē mūsu labklājību. Tiem, kas strādā no mājām, tas palīdz atvieglot mācīšanos un koncentrēšanos.

Ritini uz leju un sāc izpētīt visu, kas tev būtu jāzina, lai izveidotu produktīvu darbaistabu.

Neatkarīgi no tā, vai kādu laiku esi jau strādājis no mājām vai tas būs kaut kas jauns, tu sajutīsi produktivitātes uzlabošanos, pievienojot savai darbistabai dabisko gaismu un svaiga gaisu. Labākais veids, kā iegūt vairāk dienas gaismas savā darbistabā, ir VELUX jumta logi.

Jo vairāk jumta logu tu iebūvēsi, jo vairāk dienas gaismas tev būs. Tik vienkārši.

Darbistaba — tavas produktivitātes epicentrs

Kur, ko, kā?

Kādus jumta logus tev vajadzētu iegādāties? Ar kādiem aksesuāriem? Kuras kombinācijas nodrošina maksimālu komfortu? Uzzini par savu pielāgoto risinājumu ... mūsu e-brošūrā!

Kāds ir tava projekta mērogs?

Saistītie raksti

Kādēļ izvēlēties VELUX?

Pārveido telpas

Mūsu dienasgaismu nodrošinošie risinājumi palīdz iegūt papildu dzīvojamo platību zem jumta, vairo tevī patīkamas sajūtas, uzturoties mājās, kā arī kāpina tavu māju vērtību un kopumā vairo tavu labklājību.

Ceļ īpašuma vērtību

Vari būt drošs, ka tavs ieguldījums VELUX produktu risinājumos palielinās tava īpašuma vērtību un atmaksāsies ātri.

Sirdsmiers tavās mājās

Izmantojot mūsu plašo žalūziju, slēģu, rezerves daļu un remontdarbu klāstu, mēs nodrošinām, ka tu iegūsi vislabāko servisu.

Mēs esam šeit, lai tev palīdzētu

Mūsu komanda ir apņēmusies nodrošināt to, lai tu saņemtu vislabāko servisu, sākot no brīža, kad sazinies ar mums, līdz konsultāciju sniegšanai par iebūvēšanu.

Bezkompromisa kvalitāte

Tavas vajadzības ir mūsu kompass. Mēs esam nepārtraukti attīstījuši un pilnveidojuši savus produktus kopš 1941. gada, un mēs tos veidojam tā, lai tie būtu izturīgi.

Atbildīga izvēle

Tu vari uzlabot savas dzīves kvalitāti, izmantojot ilgtspējīgus risinājumus, kas ir izdevīgi tev un planētai.