Bērnistaba

Tavu bērnu istaba ir dzīvības, ķiķināšanas un smieklu pilna rosība. Ar mūsu VELUX jumta logu klāstu piešķir viņu telpai vairāk dzīvības un ļauj viņiem izpētīt dabu tieši no sava loga.

Veselīga dzīve bērnībā

Dabiskā gaisma nodrošina labu vitamīnu avotu un uzlabo garastāvokli, tādējādi atbalstot tavu bērnu vajadzības gan dienā, gan naktī.

Ritini uz leju un sāci izpētīt visu, kas tev būtu jāzina, lai izveidotu vislabāko bērnistabu

Jumta logi uztver siltu, spilgtu saules gaismu un ielaiž tīru, svaigu gaisu no ārpuses, lai padarītu tavu bērnu istabas par ideālu pulcēšanās vietu visiem viņu rotaļu biedriem. VELUX jumta logi ir viss, kas nepieciešams, lai padarītu tavu bērnu istabas gaišākas un patīkamākas.

Jo vairāk jumta logu tu iebūvēsi, jo vairāk dienas gaismas tev būs. Tik vienkārši.

Bērnu istaba – Tavu bērnu oāze

Kur, ko, kā?

Kādus jumta logus tev vajadzētu iegādāties? Ar kādiem aksesuāriem? Kuras kombinācijas nodrošina maksimālu komfortu? Uzzini par savu pielāgoto risinājumu ... mūsu e-brošūrā!

Kāds ir tava projekta mērogs?

Saistītie raksti

Kādēļ izvēlēties VELUX?

Pārveido telpas

Mūsu dienasgaismu nodrošinošie risinājumi palīdz iegūt papildu dzīvojamo platību zem jumta, vairo tevī patīkamas sajūtas, uzturoties mājās, kā arī kāpina tavu māju vērtību un kopumā vairo tavu labklājību.

Ceļ īpašuma vērtību

Vari būt drošs, ka tavs ieguldījums VELUX produktu risinājumos palielinās tava īpašuma vērtību un atmaksāsies ātri.

Sirdsmiers tavās mājās

Izmantojot mūsu plašo žalūziju, slēģu, rezerves daļu un remontdarbu klāstu, mēs nodrošinām, ka tu iegūsi vislabāko servisu.

Mēs esam šeit, lai tev palīdzētu

Mūsu komanda ir apņēmusies nodrošināt to, lai tu saņemtu vislabāko servisu, sākot no brīža, kad sazinies ar mums, līdz konsultāciju sniegšanai par iebūvēšanu.

Bezkompromisa kvalitāte

Tavas vajadzības ir mūsu kompass. Mēs esam nepārtraukti attīstījuši un pilnveidojuši savus produktus kopš 1941. gada, un mēs tos veidojam tā, lai tie būtu izturīgi.

Atbildīga izvēle

Tu vari uzlabot savas dzīves kvalitāti, izmantojot ilgtspējīgus risinājumus, kas ir izdevīgi tev un planētai.