Telpu pārveidošana par iecienītākajām vietām

Ja tu šobrīd radi jaunas telpas bēniņos vai veic remontdarbus esošajās istabās, tev ir iespēja iegūt vairāk dienas gaismas, piekļūt svaigam gaisam, radīt mājīgāku atmosfēru un lielisku skatu.

Kā?

Izvēlies VELUX jumta logu risinājumus (vai nomaini savus vecos jumta logus pret jauniem VELUX), un tu varēsi sākt baudīt dzīvi telpās ar minētajām priekšrocībām. . . un pat ar dažām citām, piemēram, labāku ventilāciju, energoefektivitāti, apkures rēķinu ietaupījumu. . .




Atceries, jebkura telpa bēniņos var būt gaišāka un veselīgāka. Un, kad mēs sakām jebkura istaba", mēs patiešām domājam jebkuru istabu.

Kuru istabu tu vēlies apskatīties?

Kādēļ izvēlēties VELUX?

Pārveido telpas

Mūsu dienasgaismu nodrošinošie risinājumi palīdz iegūt papildu dzīvojamo platību zem jumta, vairo tevī patīkamas sajūtas, uzturoties mājās, kā arī kāpina tavu māju vērtību un kopumā vairo tavu labklājību.

Ceļ īpašuma vērtību

Vari būt drošs, ka tavs ieguldījums VELUX produktu risinājumos palielinās tava īpašuma vērtību un atmaksāsies ātri.

Sirdsmiers tavās mājās

Izmantojot mūsu plašo žalūziju, slēģu, rezerves daļu un remontdarbu klāstu, mēs nodrošinām, ka tu iegūsi vislabāko servisu.

Mēs esam šeit, lai tev palīdzētu

Mūsu komanda ir apņēmusies nodrošināt to, lai tu saņemtu vislabāko servisu, sākot no brīža, kad sazinies ar mums, līdz konsultāciju sniegšanai par iebūvēšanu.

Bezkompromisa kvalitāte

Tavas vajadzības ir mūsu kompass. Mēs esam nepārtraukti attīstījuši un pilnveidojuši savus produktus kopš 1941. gada, un mēs tos veidojam tā, lai tie būtu izturīgi.

Atbildīga izvēle

Tu vari uzlabot savas dzīves kvalitāti, izmantojot ilgtspējīgus risinājumus, kas ir izdevīgi tev un planētai.