Vienkārša un ātra jumta logu nomaiņa 

Vai ir pienācis laiks mainīt jumta logus? Vai tu vēl domā, kā rīkoties? Vai šobrīd meklē uzticamu profesionālu partneri? Vai neesi pārliecināts par to, cik ilgi aizņems viss process? Lasi tālāk, lai uzzinātu visas atbildes. Ar šo mēs soli pa solim palīdzēsim ātri un vienkārši nomainīt jumta logus!

Jauni jumta logi nozīmē jaunus apvāršņus  

Jumta loga maiņa ietilpst kategorijā “mājas labiekārtošana”, un, tāpat kā visu mājas uzlabojumu gadījumā, tu noteikti vēlies paļauties uz profesionāļiem. Profesionāli produkti, profesionāli iebūvētāji. Labā ziņa ir tā, ka tu vari iegūt abus ar vienu nosaukumu: VELUX. Jaunie VELUX jumta logi ne tikai padarīs tavas mājas bēniņus gaišākus un lielākus, bet, izvēloties VELUX jumta logu kombinācijas, tu ietaupīsi arī naudu, pateicoties labākajai siltumizolācijai. Tāpat jauni jumta logi paaugstinās mājas īpašuma vērtību, to iebūvēšana ir ilgtermiņa ieguldījums!

Darba sākšana 

Neatkarīgi no tā, vai bēniņu modernizācija ar jauniem jumta logiem ir daļa no pašreizējā plāna, vai arī tie ir jānomaina pēc iespējas ātrāk (jo pašreizējie ir veci un/vai kaut kādā veidā bojāti), visticamāk, tavs mērķis ir tūlītējs risinājums. Vēlme dažkārt liek pieņemt lēmumu par “dari pats” risinājumu, kas vispār nav ieteicams. Tu, iespējams, esi lieliskākais meistars pilsētā, tomēr jumta logu nomaiņas procesa sarežģītības dēļ mēs iesakām to nedarīt, ja vien neesi sertificēts darbuzņēmējs. Tavs uzdevums ir izvēlēties īsto partneri, kas palīdzēs ar produktiem un pašu procesu, un, izvēloties VELUX ieteikto meistaru, nav iespējams kļūdīties.  

Pirms iebūvēšanas tu vari uzdot vairākus jautājumus. Tālāk ir virkne atbilžu uz tiem visiem. 

1. Kā tuvējā teritorijā atrast jumta logu nomaiņas risinājumu?

Pirmais solis ir atrast iebūvētāju. Meklējot īsto, tu vari apsvērt vairākus aspektus. Cik tuvu tas atrodas? Cik daudz iepriekšējo klientu ir ieteikuši konkrēto meistaru? Kāda ir viņa profesionālā pieredze? Labā ziņa ir tā, ka tev nav jāuztraucas par šiem jautājumiem, vienkārši sazinies ar mums, un mēs atbrīvosim tevi no meklēšanas problēmām.

2. Kā jāraksturo darbs iebūvētājam?  

Vispirms, apskati datu plāksnīti uz sava pašreizējā jumta loga — tajā redzēsi iebūvētājam vērtīgu informāciju par logu. Plāksnītē būs norādīts, piemēram, kādi ir loga precīzie izmēri jauna pasūtīšanai. Informācijā uz plāksnītes ir arī norādīts iebūvētājam, vai jumta loga nomaiņas procesam vajadzētu vai nevajadzētu notikt kopā ar aiļu apdares maiņu. 

Ja tev jau ir viens jumta logs, apsver iespēju iebūvēt arī citus, lai iegūtu vairāk dienasgaismas un būtu labāks skats... kas kopumā rada labāku garastāvokli.  

3. Kad meistars var ierasties un iebūvēt jumta logus?  

VELUX ieteiktie iebūvētāji darīs visu iespējamo, lai atrastu brīvos laikus, un attiecīgi tevi par to informēs. Tu vari paļauties ne tikai uz viņu pieredzi, bet arī uz viņu uzticamību. 

4. Kā sagatavot telpu jumta logu nomaiņai? 

Atbrīvo vietu loga priekšpusē, pārvieto visas mēbeles, kas varētu būt ceļā, un varbūt paņem brīvdienu darbā. 

5. Cik daudz laika aizņem loga iebūvēšana?  

Jumta loga nomaiņa tiek uzskatīta par nelielu mājas uzlabojumu... ja to dara profesionāļi. Tam vajadzētu aizņemt līdz vienai pilnai darba dienai, taču, protams, tas var mainīties atkarībā no jumta logu skaita, laikapstākļiem un nomaiņas veida. Jumta logu var nomainīt, saglabājot aiļu apdari, kas ir ātri un vienkārši, taču var nebūt iespējams visos gadījumos, jo ir nepieciešama 100% izmēru atbilstība starp jumta loga rāmi un aiļu apdares savienojumu. Jumta logu nomaiņu iesakām veikt vienlaikus ar aiļu apdares maiņu ap logu, iebūvētājs var ieteikt papildus izolācijas produktus ūdensnecaurlaidīgam un labāk izolētam risinājumam.   

6. Cik putekļains būs process?  

Ideālā gadījumā jumta logu nomaiņa ir saistīta ar minimālu putekļu daudzumu. Pēc tam tiks veikta neliela uzkopšana, saslaukot un uzsūcot.  

7. Kas tiek darīts pēc darba pabeigšanas?  

Tikai neliela tīrīšana. Nekas vairāk. Aiļu apdarei un krāsošanai, iespējams, būs jāmeklē cits amatnieks.  

8. Cik tas viss maksās?  

Kopējie izdevumi var atšķirties atkarībā no vairākiem faktoriem, kas ir saistīti ar produktu (kādu jumta logu un piederumu veidu tu izvēlēsies) un to, kādus “komponentus” ietver faktiskais darbs no iebūvētāja viedokļa (ceļš un izmaksas, maksa par stāvvietu; jumta seguma materiāls, jumta konstrukcijas uzstādīšana un maiņa grūti pieejamās vietās; jumta logu izmēri un svars; darbinieku skaits; nepieciešamās zināšanas, instrumenti, mašīnas un materiāli; veco logu izvešana, atkritumu apsaimniekošana; esošās aiļu apdares sagatavošana vai labošana, ieskaitot nepieciešamos materiālus).

Tas būs vieglāk, nekā tu domā 

Jumta logu nomaiņa nepavisam nav sarežģīts process — ja par savu partneri izvēlies VELUX. Tev būs nepieciešami pareizie produkti un zināšanas, kas tiek piedāvātas: abi ir pieejami uzņēmumā VELUX.  

Tagad sper soli tālāk un izmanto mūsu konfiguratoru, lai plānotu nomaiņu!  

Lasīt vairāk rakstu

VELUX jumta logu risinājumiem ir papildu priekšrocības

Paskaties, kas tie ir!

Kādēļ izvēlēties VELUX?

Pārveido telpas

Mūsu dienasgaismu nodrošinošie risinājumi palīdz iegūt papildu dzīvojamo platību zem jumta, vairo tevī patīkamas sajūtas, uzturoties mājās, kā arī kāpina tavu māju vērtību un kopumā vairo tavu labklājību.

Ceļ īpašuma vērtību

Vari būt drošs, ka tavs ieguldījums VELUX produktu risinājumos palielinās tava īpašuma vērtību un atmaksāsies ātri.

Sirdsmiers tavās mājās

Izmantojot mūsu plašo žalūziju, slēģu, rezerves daļu un remontdarbu klāstu, mēs nodrošinām, ka tu iegūsi vislabāko servisu.

Mēs esam šeit, lai tev palīdzētu

Mūsu komanda ir apņēmusies nodrošināt to, lai tu saņemtu vislabāko servisu, sākot no brīža, kad sazinies ar mums, līdz konsultāciju sniegšanai par iebūvēšanu.

Bezkompromisa kvalitāte

Tavas vajadzības ir mūsu kompass. Mēs esam nepārtraukti attīstījuši un pilnveidojuši savus produktus kopš 1941. gada, un mēs tos veidojam tā, lai tie būtu izturīgi.

Atbildīga izvēle

Tu vari uzlabot savas dzīves kvalitāti, izmantojot ilgtspējīgus risinājumus, kas ir izdevīgi tev un planētai.