VELUX Company Ltd

Par VELUX 

VELUX ir starptautiska kompānija, kas ir dibināta 1941. gadā. Kompānijas pamatā ir koncepcija par apdzīvojamiem bēniņiem, svaigu gaisu un pietiekošu daudzumu dabiskās dienas gaismas. Miljoniem cilvēku visā pasaulē uzticas šim zīmolam. 

Šodien VELUX ir lielākais jumta logu un to aksesuāru ražotājs pasaulē. Kompānijai ir pārstāvniecības biroji vairāk nekā 35 valstīs un pie mums strādā 10 000 darbinieki visā pasaulē.

Jau vairāk nekā 80 gadus uzņēmums VELUX Grupa ir veidojis labāku dzīves vidi cilvēkiem visā pasaulē, sniedzot tiem vairāk dabiskas dienas gaismas un svaiga gaisa. Aizrautīga vēlme sniegt vairāk dienas gaismas, svaiga gaisa un labāku dzīves vidi ir pamatā uzņēmuma izveidei pirms vairāk nekā 75 gadiem un tas ir joprojām ir mūsu darbības galvenais dzinulis. 


Par VELUX Latvia

Latvijā VELUX zīmolu pārstāv SIA VELUX Latvia, kas darbojas kopš 1996. gada. Visus šos gadus SIA VELUX Latvia darbība balstīta uz vairākiem pamatvirzieniem. Tie ir jumta logu izplatīšana, dīleru tīkla izveide, servisa pakalpojumu sniegšana un idejas popularizēšana par bēniņu telpas apdzīvošanu.

It visā, ko mēs darām, mēs nosakām izcilības standartu. Gan attiecībā uz produkta kvalitāti, gan - uzņēmējdarbības stilu, gan uzņēmuma kā sabiedrības locekļa atbildību.