Izpēti vairāk
Mājas paplašinājumi - Eksperimentējot ar modernizāciju

Saistītie produkti

VELUX jumta logi ar tālvadību

Intuitīvie, ērti lietojamie VELUX jumta logi ar tālvadību piedāvā vienkāršu ventilāciju un veselīgu dzīves vidi. Izvēlies elektriski vadāmo VELUX jumta logu, ja vēlies logu pievienot savam mājas elektriskajam tīklam.

Speciālu funkciju jumta logi

VELUX jumta piekļuves logi ir atverami kā durvis, padarot ērtu piekļūšanu jumtam no jūsu bēniņu telpas. Pateicoties lielajam piekļuves atvērumam, piekļuve jūsu jumtam nekad nav bijusi tik viegla.

Izmanto paplašinājumus - slīpos elementus

Ja tava jumta slīpums iet līdz pašai grīdai, tu vari paplašināt savu VELUX jumta logu, uzstādot papildu loga elementu GIL vai GIU, zem jumta loga. Šos logus nevar atvērt. Apvienojot jumta logu ar GIL/GIU, tiek nodrošināta papildu dabiskā gaisma tavai dzīvojamai telpai. GIU logiem ar poliuretāna pārklājumu nav nepieciešama tīrīšana vai pārkrāsošana - tos var notīrīt ar mīksta auduma mitru lupatiņu, ja nepieciešams.

Saulessargs
MHL

Uztur vēsas telpas, efektīvi aizsargājot pret karstumu.
  • Samazina telpu pārkaršanu
  • Caurspīdīgs audums
  • Uzstādāmas no iekšpuses

Ārējais VELUX saulessargs bloķē saules starus, pirms tie sasniedz loga rūtis, un samazina pasīvo uzkaršanu par līdz pat 73%. Tas palīdz uzturēt istabā komfortablu temperatūru siltās, saulainās dienās. Saulessargam ir caurspīdīgs tīklveida audums, kas neaizsedz skatu pa logu. 

Slēģi
SML, SSL

Pilnīga aizsardzība pret nelabvēlīgiem laika apstākļiem.
  • Samazina telpu pārkaršanu līdz 97%
  • Pilnīgs aptumšojums
  • Uzlabota siltumizolācija un trokšņu slāpēšana 

Ideāls jebkuram klimatam vai gadalaikam, VELUX slēģis neļauj istabai pārāk uzkarst vasarā, uztur to siltu ziemā un dod iespēju pilnībā novērst gaismas iekļūšanu istabā jebkurā diennakts stundā.

Horizontālās žalūzijas PAL

Ideāli piemērotas mitrām telpām
  • Privātums un apgaismojuma kontrole
  • Vadība bez auklām
  • Ūdensizturīgas un ērti kopjamas

Mitruma izturīgā VELUX horizontālā žalūzija, kurai nav nepieciešama īpaša apkope, ir ideāli piemērota vannas istabām un virtuvēm. Unikālā konstrukcija iztiek bez auklām, tāpēc tās izskatās labāk un ir drošākas bērniem. Vienkārši noliec līstītes jebkurā virzienā, lai regulētu ienākošās gaismas leņķi un daudzumu.