Vai tu apsver veco jumta logu maiņu? 

Vai ir pienācis laiks nomainīt jumta logus? Tas ir pamatots jautājums, un dažreiz uz to ir grūti atbildēt. Tavi jumta logi var izskatīties kā labā stāvoklī, taču tie ir pakļauti lielai slodzei; tiem jāpacieš stindzinošs aukstums un spēcīgais sniegs ziemā un jāiztur svelmains karstums vasarā, kā arī vējš, lietus, vētras un krusas.

Acīmredzot, VELUX jumta logi ir būvēti tā, lai tie kalpotu, tehnoloģijas un standarti pēdējo desmitgažu laikā ir ārkārtīgi attīstījušies, un, lai būtu droši un energoefektīvi logi, eksperti iesaka tos nomainīt, ja tie ir vecāki par 20 gadiem. Ja esi izlasījis mūsu ceļvedi, tu vari būt pārliecināts, ka tev būs vienkāršs jumta logu nomaiņas process un risinājums, kas tev patiks ilgu laiku! 

Jumta logu nomaiņa NAV “dari pats” projekts! 

Lai gan jumta loga nomaiņa ir vieglāks process, nekā varētu domāt, tā tomēr ir profesionāla lieta, tāpēc, lūdzu, noliec kāpnes un kaltu un meklē pieredzējušu VELUX ieteiktu iebūvētāju! Profesionāls eksperts var nomainīt veco jumta logu tik vien kā vienas dienas laikā.  

VELUX profesionāļi palīdzēs tev izvēlēties pareizo logu veidu un var pat ieteikt iebūvēt vairāk jumta logu, kas, ielaižot vairāk dienasgaismas, padarīs telpu par labāko dzīves/darba/rotaļu vietu. VELUX profesionāļi palīdzēs atrast ērtākās darbības iespējas, stiklojuma veidu, iekšējo apdari un piederumus, kas padara mājokli vēl ērtāku! Ja esi gatavs sazināties ar VELUX, lai saņemtu profesionālu padomu, vari to tūlīt izdarīt šeit. 

Kā tu vēlētos nomainīt jumta logus? Turpini lasīt uzmanīgi.  

Ir trīs veidu jumta logu maiņas procesi, kuru pamatā ir tavi vecie logi un telpas idejas — profesionāls iebūvētājs uzreiz zinās un pateiks, kurš no tiem ir telpai vispiemērotākais. 

Jumta logu maiņa, saglabājot apšuvumu ap logiem, ir ātrākais un vienkāršākais risinājums, jo tādējādi netiek ietekmēta ģipša sienu apšuvums ap logiem un iekšējām virsmām. Tas darbojas tikai tad, ja vecie un jaunie jumta logi ir viena zīmola. Ja vecais VELUX jumta logs tiek nomainīts pret jaunu un pat ar šo vienkāršāko nomaiņas iespēju, dažos gadījumos logam var pievienot siltumizolāciju. 

Vai jumta logs ir cita zīmola? Nav problēmu, to var viegli nomainīt pret jaunu VELUX, veicot daļēju iejaukšanos aiļu apdarē, kad tiek noņemta tikai pašreizējās aiļu apdares augšējā daļa. Šai alternatīvai ir daudz priekšrocību, jo jauno jumta logu iespējams iestrādāt dziļāk jumta konstrukcijā, kas uzlabo tā siltumizolāciju. Pēc montāžas telpas atvēršanas ir viegli pievienot vēl vienu logu, lai iegūtu vairāk dienasgaismas. 

Trešā jumta loga nomaiņas iespēja ir iejaukšanās aiļu apdarē un arī izolācijas produktu pievienošana. Šī ir lieliska iespēja uzlabot visus izolācijas slāņus — patiesībā šī ir labākā izvēle. Tas ir arī labākais risinājums, ja vēlies iebūvēt vairāk jumta logu, ja vēlies vairāk dienasgaismas telpā. VELUX izolācijas rāmis garantē precīzu un drošu piegulšanos jumta konstrukcijai, savukārt tvaika barjera novērš kondensāta veidošanos jumta konstrukcijā.  

Izvēlies iekšējo apdari atbilstoši tavam galīgajam priekšstatam par telpu! 

VELUX risinājumi 

Vienmēr ir laba ideja iedomāties savu gala sapņu istabu un izvēlēties iekšējo apdari, kas tajā lieliski iederas. Ar VELUX tas būs vienkāršāk nekā tu domā!  

Elegantajam baltajam variantam, kuram nav nepieciešama apkope, ir ekskluzīva struktūra, kas sastāv no koka serdes un iesmidzināta poliuretāna apvalka, un tas ir nejutīgs pret mitruma un temperatūras izmaiņām. Pateicoties tā izcilajai izturībai laika gaitā, šī apdare ir gandrīz būtiska, ja plānojat jumta loga nomaiņu vannas istabā vai virtuvē; bet tas ir ieteicams arī citām mājas telpām, jo ​​tā baltā krāsa atbilst jebkuram telpas stilam. Koka jumta logi ir pārklāti ar caurspīdīgu laku uz ūdens bāzes, kas aizsargā koksni no netīrumiem un mitruma. Šī apdare var būt ideāli piemērota dabiskā vidē, un tā lieliski iederas arī lauku stila telpās. 

Izolācija ir būtisks faktors 

Izvēloties jauno jumta logu, lūdzu ņem vērā, ka modernie jumta logi ļauj izveidot ērtāku un energoefektīvāku mājokli! 

Divkameru stikla pakete (kas tagad ir standarts visiem VELUX jumta logiem) samazina siltuma zudumus un aukstuma tiltus, kā rezultātā iekštelpu temperatūra ir siltāka ziemā un vēsāka vasarā. Telpas ar labāku izolāciju arī samazinās enerģijas rēķinus. Paaugstinātam komfortam varat izvēlēties divkameru stikla paketes jumta logus ar lietus radītā trokšņa samazināšanu, lai samazinātu ārējo troksni, un ar viegli tīrāmu pārklājumu, kas nodrošina skaidru skatu uz ilgāku laiku. 

Maksimāls komforts zem taviem jaunajiem jumta logiem 

Maksimālam komfortam iesakām aprīkot jumta logus ar žalūzijām un slēģiem! Gaismu necaurlaidīgām, plisētām, horizontālām, aizsardzībai pret karstumu... ir daudz žalūziju un slēģu, kuras var uzstādīt gan iekšpusē, gan ārpusē. VELUX ārējie produkti palīdz aizsargāt māju no pārkaršanas vasarā. Āra slēģi bloķē saules starus, pirms tie iekļūst istabā, un ļauj radīt komfortablu iekštelpu temperatūru visu gadu. VELUX energoefektīvās žalūzijas ir laba izvēle, ja vēllies pastiprināt termoaizsardzību ziemā, nezaudējot estētiku, un gaismu necaurlaidīgās žalūzijas ir “mierīgo nakšu” čempiones, un tas ir svarīgs apsvērums, jo tas nodrošina lielisku aptumšojumu telpā.  

Kad uz spēles ir likts maksimāls komforts, atceries, ka tu vari izvēlēties arī automatizētus jumta logus un piederumus, kurus ērti vada VELUX ACTIVE! 

Ja apsver domu par jumta logu nomaiņu, plāno papildu vai lielākus jumta logus, lai maksimāli palielinātu dabisko dienasgaismu; tiešsaistē tu vari ātri un vienkārši uzzināt par piemērotiem logu kombināciju risinājumiem.

Lasīt vairāk rakstu

VELUX jumta logu risinājumiem ir papildu priekšrocības

Paskaties, kas tie ir!

Kādēļ izvēlēties VELUX?

Pārveido telpas

Mūsu dienasgaismu nodrošinošie risinājumi palīdz iegūt papildu dzīvojamo platību zem jumta, vairo tevī patīkamas sajūtas, uzturoties mājās, kā arī kāpina tavu māju vērtību un kopumā vairo tavu labklājību.

Ceļ īpašuma vērtību

Vari būt drošs, ka tavs ieguldījums VELUX produktu risinājumos palielinās tava īpašuma vērtību un atmaksāsies ātri.

Sirdsmiers tavās mājās

Izmantojot mūsu plašo žalūziju, slēģu, rezerves daļu un remontdarbu klāstu, mēs nodrošinām, ka tu iegūsi vislabāko servisu.

Mēs esam šeit, lai tev palīdzētu

Mūsu komanda ir apņēmusies nodrošināt to, lai tu saņemtu vislabāko servisu, sākot no brīža, kad sazinies ar mums, līdz konsultāciju sniegšanai par iebūvēšanu.

Bezkompromisa kvalitāte

Tavas vajadzības ir mūsu kompass. Mēs esam nepārtraukti attīstījuši un pilnveidojuši savus produktus kopš 1941. gada, un mēs tos veidojam tā, lai tie būtu izturīgi.

Atbildīga izvēle

Tu vari uzlabot savas dzīves kvalitāti, izmantojot ilgtspējīgus risinājumus, kas ir izdevīgi tev un planētai.