Priekšrocības, ko VELUX jumta logi var ienest tavā dzīvē

Tumšās bēniņu telpas kļūst apdzīvojamas

Jumta logi var pārveidot jebkuru telpu par iecienītāko vietu. Tāpat tu varēsi optimāli izmantot visus vērtīgos kvadrātmetrus zem jumta.


Iegūsti papildu vietu

Ja jūti, ka māja vai dzīvoklis nav pietiekami plašs, ne vienmēr vajadzīgs pārcelties. Jumta logus var izmantot, lai pārvērstu neizmantoto telpu zem jumta par vērtīgiem papildu kvadrātmetriem. Mājas paplašināšana uz augšu ir vienkāršāka un lētāka, un tu vari daudz vieglāk īstenot savus sapņus.


Uzlabo esošās telpas izmantošanu

Jumta logi var palīdzēt piešķirt papildu funkciju maz izmantotām telpām.

Tavas mājas vērtība pieaugs

Izvēloties VELUX augsto kvalitāti, tu vari būt pārliecināts, ka tā atmaksājas. VELUX risinājumi ir labs ieguldījums un palielina īpašuma vērtību. Kā? Telpas kļūs plašākas un gaišākas, ar lielisku skatu uz ārpasauli, turklāt mūsu produkti ir ilgmūžīgi un ar unikālu dizainu.

Veselīgāks iekštelpu klimats

Jumta logi var palīdzēt radīt veselīgāku, pozitīvāku, atsvaidzinošāku un produktīvāku vidi dzīvošanai un darbam.


Divreiz vairāk dabiskās gaismas

Jumta logi ienes divreiz vairāk dienas gaismas nekā tāda paša izmēra vertikālie logi.


Labāki dienas gaismas apstākļi

Jumta logi nodrošina dabisku gaismu, kas, kā pierādīts, uzlabo garastāvokli un vispārējo dzīves kvalitāti.


Četras reizes lielāka ventilācija

Ar jumta logiem telpu var izvēdināt četras reizes ātrāk nekā vēdinot ar vertikālajiem logiem.


Labāka gaisa kvalitāte

Jumta logi nodrošina dabisku ventilāciju, kas var samazināt mitrumu, kondensāciju un alerģijas simptomus.

Uzlabota energoefektivitāte

Jumta logi var būt efektīvs veids, kā ietaupīt enerģiju apkurei, dzesēšanai un apgaismojumam visa gada garumā, paceļot kopējo mājas energoefektivitāti.


Ietaupi enerģiju, izmantojot dabisko ventilāciju

Vēdināt telpu dabiski, ar jumta logiem, ir daudz energoefektīvāk nekā izmantot gaisa kondicionēšanu un līdz pat četrām reizēm efektīvāk nekā izmantojot tikai fasādes logus.


Ietaupi naudu rēķinos par apgaismojumu

Jumta logi ir zema enerģijas patēriņa gaismas avoti, divreiz efektīvāki par fasādes logiem un var samazināt vajadzību pēc mākslīgā apgaismojuma līdz pat 20% mājās un 60% birojos.


Samazini apkures izmaksas ar jauniem jumta logiem

Jauniem jumta logiem var būt līdz pat trīs reizēm labāki siltuma rādītāji nekā vecajiem (jumta logu nomaiņas gadījumā), kas var radīt ievērojamu enerģijas ietaupījumu.


Jumta logi un saules paneļi ir ideāla kombinācija

Jumta logi var tikt integrēti ar saules paneļiem, kas ir efektīvs veids, kā ietaupīt enerģiju apkurei, dzesēšanai un apgaismojumam zem jumta, uzlabojot tavas mājas kopējo energoefektivitāti.

Skatīt

Jumta logi nodrošina pacilājošu skatu, kas var sniegt tavai dienai jaunas perspektīvas.


Savienojies ar apkārtni

Skatu no jumta nevar salīdzināt ar to, ko redzi no pirmā stāva. Izbaudi dabas (vai pilsētas) ainavu caur jumta logiem, vienlaikus saglabājot savu privātumu! Neatkarīgi no tā vai tas, ko redzi, ir dārzs vai apkārtne ap tavu māju, tu jutīsi, ka ārpuse ir tavas istabas paplašinājums.


Paplašini savu skatījumu

Tu vari paplašināt saktu uz ārpasauli, izmantojot dažādas jumta logu kombinācijas. Labākais efekts tiek panākts, izmantojot mūsu progresīvos risinājumus – savienojot jumta logu ar neveramo vai vertikālo loga elementu. Šie risinājumi padara interjeru plašāku, modernāku un labāk apgaismotu!


Izbaudi skatu

Jumta logi ik dienu un nakti piedāvā skatu uz debesīm, kas var atslābināt tavu prātu vai radīt romantisku atmosfēru.

Ikdienas komforts


Tu varat kontrolēt komfortu savās mājās

Oriģinālās VELUX žalūzijas un slēģi ir kā punktiņš uz i. Papildus to galvenajai funkcijai - ierobežot karstuma vai gaismas ieplūdi, tās ir arī pieskaņotas tavas mājas interjeram. Neatkarīgi no tā vai esi izvēlējies klasisku, vai mūsdienīgu dekorēšanas stilu, mūsu Color by You vai Nature Collection piedāvājumā noteikti atradīsi to, ko meklē.


Ērtības ar automatizāciju

Elektriskie vai solārie jumta logi, žalūzijas un slēģi ir ideāls risinājums maksimālam komfortam tavās mājās. Šie produkti ir mūsu ieteikums mūsdienīgai un bezrūpīgai dzīvošanai.
Lietus sensors nodrošinās drošu ventilāciju, un ar vienu sienas slēdzi varēsiet vadīt visus logus.


Inteliģenta mājas vadība

Visus VELUX tālvadības produktus var vadīt, izmantojot VELUX Touch pulti vai savā viedtālrunī instalētu VELUX App Control. Labākais risinājums veselīga klimata uzturēšanai, nepakustinot ne pirkstiņu, ir mūsu uz sensoriem balstītā VELUX ACTIVE sistēma.


Savienojamība

Papildu priekšrocība ir iespēja savienot VELUX tālvadības produktus ar citām ēkas automatizācijas sistēmām.

Radīts, domājot par ilgtspēju

VELUX jumta logi radīti tā, lai tie kalpotu ilgi. Logus izgatavo no atbildīgi iegūtiem un sertificētiem materiāliem. Mūsu mērķis ir visu mūžu saglabāt neitrālu oglekļa pēdas nospiedumu, līdz minimumam samazinot ietekmi uz vidi.

Kādēļ izvēlēties VELUX?

Pārveido telpas

Mūsu dienasgaismu nodrošinošie risinājumi palīdz iegūt papildu dzīvojamo platību zem jumta, vairo tevī patīkamas sajūtas, uzturoties mājās, kā arī kāpina tavu māju vērtību un kopumā vairo tavu labklājību.

Ceļ īpašuma vērtību

Vari būt drošs, ka tavs ieguldījums VELUX produktu risinājumos palielinās tava īpašuma vērtību un atmaksāsies ātri.

Sirdsmiers tavās mājās

Izmantojot mūsu plašo žalūziju, slēģu, rezerves daļu un remontdarbu klāstu, mēs nodrošinām, ka tu iegūsi vislabāko servisu.

Mēs esam šeit, lai tev palīdzētu

Mūsu komanda ir apņēmusies nodrošināt to, lai tu saņemtu vislabāko servisu, sākot no brīža, kad sazinies ar mums, līdz konsultāciju sniegšanai par iebūvēšanu.

Bezkompromisa kvalitāte

Tavas vajadzības ir mūsu kompass. Mēs esam nepārtraukti attīstījuši un pilnveidojuši savus produktus kopš 1941. gada, un mēs tos veidojam tā, lai tie būtu izturīgi.

Atbildīga izvēle

Tu vari uzlabot savas dzīves kvalitāti, izmantojot ilgtspējīgus risinājumus, kas ir izdevīgi tev un planētai.