Bēniņu stāsti:

Vēstures renovācija — moderna transformācija

Stāsti par VELUX pieredzi tieši no laimīgiem māju īpašniekiem.

Šarma saglabāšana modernās telpās.

Martins Strobls juniors

Lasi mūsu stāstu

  • Toma un Ninas Hernu pilsētas villas renovācija apvieno vecās pasaules šarmu ar moderno spozmi. Saglabāt raksturiezīmes, vienlaikus ieviešot plašas telpas, pāra ceļojums atklāj viņu sapni par ietilpīgu un gaišu mājokli.

  • Hernes sirdī pāra vēlmi par telpu apmierināja vecas paziņas piedāvājums pārdot veco 1930. gadu villu. Uzsākot plašo modernizāciju, restaurācijas ceļojums savijās ar ģimenes paplašināšanos. Bēniņi, kas kādreiz bija mansards, ieguva jaunu dvesmu ar VELUX jumta logiem, izgaismojot pārmaiņas.

  • Bēniņu metamorfoze izceļas. Iepriekš tajos atradās mūzikas telpas un noliktavas, tagad tajos ir pieejamas pārģērbšanās telpas, telpa mazulim un saimnieku guļamistaba. VELUX gaismas risinājums “trīs vienā,” radīja elpu aizraujošas pārmaiņas, appludinot telpu ar dabisko gaismu. Bēniņu attīstība nebeidzās ar dzīvojamo telpu; tika radīta arī rotaļu istaba Toma un Ninas bērniem.

  • Pāra dizains iemieso cieņu pret tradīcijām, vienlaikus iekļaujot inovācijas. Restaurācija līdzsvaro lielus modernos logus ar atjaunotiem oriģinālajiem grīdas segumiem. Pedantiskā uzmanība detaļām ir atspoguļojās čuguna radiatoros, nostalģiskos slēģos un luksusa stiprinājumos, radot pagātnes un tagadnes saskaņotu sajaukumu.

  • Toms un Nina apliecina, ka mājas atjaunošanā ieguldīti mēneši. Renovācijas ceļojums ir pārvērtis novecojušo villu modernā patvērumā, kur vēstures elegance mijas ar mūsdienu komfortu. Villa ir jauna elpa, apmierinot ģimenes sapņus par ietilpīgu, labi apgaismotu patvērumu.

Kas tevi attur no ceļojuma sākšanas kopā ar VELUX?

Lasi mītus un šausmu stāstus par jumta logiem.

Lieliska aizsardzība pret karstumu

VELUX jumta logi piedāvā ideālu risinājumu svelmainam vasaras karstumam. Tu vari palielināt komfortu ar ārējiem aksesuāriem, kas ir galvenie aizsardzības pret karstumu rīki jumta logiem. Saulessargi un slēģi var samazināt karstumu par 76%–94% (atkarībā no produkta), tādējādi ievērojami ietekmējot temperatūru telpās un uzlabojot kopējo komfortu. Ņem vērā, ka jumta logi patiesi lieliski darbojās, ja tiek savienoti pārī ar šiem ārējiem aksesuāriem!

Jumta logi var samirkt

Kāpēc tu redzi ūdens uzkrāšanos uz un ap jumta logiem? Mūsu ikdienas dzīvojamā zona (elpošana, gatavošana utt.) rada daudz mitruma iekštelpās, kas kondensējas uz aukstām virsmām un parādās uz tava loga stikla. Ventilācija ir liels solis cīņā pret mitrumu, tāpēc noteikti regulāri vēdini telpas! Neatbilstoša jumta konstrukcija un tvaika barjeras neesamība aiz ģipškartona plāksnēm vai iekšējā laminētā koka, kas nosedz slīpumu, var būt vēl cits iemesls. Ziemas laikā karstais gaiss telpās mēģina izkļūt un bez tvaika barjeras tas tam arī izdodas. Kad tas satiekas ar auksto gaisu jumta zonā, tas kondensējas ūdens formā un ieplūst atpakaļ tur, kur var. Atceries par tvaika barjeras iegādi katram no jumta logiem, lai novērstu šo risku.

Turpini lasīt

Kādēļ izvēlēties VELUX?

Pārveido telpas

Mūsu dienasgaismu nodrošinošie risinājumi palīdz iegūt papildu dzīvojamo platību zem jumta, vairo tevī patīkamas sajūtas, uzturoties mājās, kā arī kāpina tavu māju vērtību un kopumā vairo tavu labklājību.

Ceļ īpašuma vērtību

Vari būt drošs, ka tavs ieguldījums VELUX produktu risinājumos palielinās tava īpašuma vērtību un atmaksāsies ātri.

Sirdsmiers tavās mājās

Izmantojot mūsu plašo žalūziju, slēģu, rezerves daļu un remontdarbu klāstu, mēs nodrošinām, ka tu iegūsi vislabāko servisu.

Mēs esam šeit, lai tev palīdzētu

Mūsu komanda ir apņēmusies nodrošināt to, lai tu saņemtu vislabāko servisu, sākot no brīža, kad sazinies ar mums, līdz konsultāciju sniegšanai par iebūvēšanu.

Bezkompromisa kvalitāte

Tavas vajadzības ir mūsu kompass. Mēs esam nepārtraukti attīstījuši un pilnveidojuši savus produktus kopš 1941. gada, un mēs tos veidojam tā, lai tie būtu izturīgi.

Atbildīga izvēle

Tu vari uzlabot savas dzīves kvalitāti, izmantojot ilgtspējīgus risinājumus, kas ir izdevīgi tev un planētai.