Bēniņu stāsti:

Bēniņi, kas pārvērsti par ideālām mājām

Stāsti par VELUX pieredzi tieši no laimīgiem māju īpašniekiem.

Četru cilvēku ģimene Berlīnē pielāgoja iepriekš neizmantos bēniņus savām vēlmēm: daudz vietas bērniem, plaša telpa dzīvošanai, gatavošanai un ēšanai, kā arī daudz dienas gaismas.

Marcus Schröger, Urbansky Architekten

Lasi mūsu stāstu

  • Bārbela Stolca un viņas vīrs, Sebastians, meklēja lielāku dzīvokli savai četru cilvēku ģimenei. Kad viņiem radās iespēja iegādāties neizbūvētus bēniņus 19. gadsimta dzīvokļu mājā vienā no Helmoltzplatz laukuma šķērsielām, viņi nevilcinājās ne mirkli. Viņi izmantoja iespēju, lai radītu savai unikālajai ģimenei mājas, kas nelīdzinātos nevienām citām, un ar grafiti pārklātās sienas ātri pārvērtās par ģimenes mājām.

  • VELUX jumta logi ir izcili piemēroti viņu unikālajām vajadzībām gan no arhitektūras, gan mākslinieciskuma puses. Pēc logu uzstādīšanas gaisma piepilda katru stūri: visām telpām sānu spārnā un aizmugurējai ēkas daļai ir lielas virsmas, kurām patiesībā ir nepieciešami VELUX jumta logu risinājumi. Logu kvalitāte bija svarīga problēma, jo bēniņiem ir tendence pārkarst vasarā un tos ir grūti piesildīt vēsākos mēnešos.

  • Bārbela un Sebastians vēlējās bēniņus ar plašu telpu un lielu gaismas daudzumu. VELUX jumta logi un virsgaisma ar plakanu stiklu bija ieplānoti. VELUX elektriski vadāmi jumta logi ar rokturi vērtnes augšā sniedz pilnvērtīgu un atvērtu skatu uz debesīm un vairo dabiskās gaismas apjomu. VELUX virsgaismas logu dizains ļauj ieplūst jūsu mājā dienas gaismas brīnumam. Virsgaismas logam ar plakano stiklu ir vienkameras vai divkameru stikla pakete, kas nodrošina izcilu energoefektivitāti, vienlaikus samazinot troksni no lietus, krusas vai apkārtējās satiksmes.

  • VELUX ir iespaidīga divu jumta logu kombinācija, ko papildina divi pagarinājuma logi, kas padara plašāku un pārveido ikvienu istabu. Tie nodrošina pārsteidzošu skatu uz debesīm un apkārtni. Risinājuma nekustīgā apakšējā daļa nodrošina drošību, it īpaši bērnu istabās.

  • Priekšnams ir pietiekami liels un gaišs zīmēšanas un rokdarbu galdam, ko izmanto abi bērni. Mājīgais dīvāns hallē tieši zem lielākā plakanā jumta loga ir iecienīta tikšanās vieta. “Šeit mēs apmīļojam bērnus, viņi spēlējas, un mēs tiem lasām stāstus. Izmantojot elektromotoru, šo virsgaismas logu var ērtu atvērt ar tālvadības pulti”, saka mājas īpašnieks.

Kas tevi attur no ceļojuma sākšanas kopā ar VELUX?


Lasi mītus un šausmu stāstus par jumta logiem.

Dzirdēts, ka bēniņi kopumā ir skaļi vēja un lietus dēļ

Trokšņu samazināšana, tāpat kā jebkura cita izolācija, ir atkarīga galvenokārt no izmantoto materiālu kvalitātes. VELUX jumta logu risinājumi izcili samazina trokšņus un aptur vilkmi bērniņos.

Dzirdēts, ka bēniņos ātri izkliedējas siltums

Termālā izolācija it galvenais energoefektivitātes komponents. VELUX jumta logu risinājumi ir projektēti, lai palīdzētu ietaupīt uz enerģijas rēķiniem, pateicoties to uzlabotajai izolācijai.

Turpini lasīt

Kādēļ izvēlēties VELUX?

Pārveido telpas

Mūsu dienasgaismu nodrošinošie risinājumi palīdz iegūt papildu dzīvojamo platību zem jumta, vairo tevī patīkamas sajūtas, uzturoties mājās, kā arī kāpina tavu māju vērtību un kopumā vairo tavu labklājību.

Ceļ īpašuma vērtību

Vari būt drošs, ka tavs ieguldījums VELUX produktu risinājumos palielinās tava īpašuma vērtību un atmaksāsies ātri.

Sirdsmiers tavās mājās

Izmantojot mūsu plašo žalūziju, slēģu, rezerves daļu un remontdarbu klāstu, mēs nodrošinām, ka tu iegūsi vislabāko servisu.

Mēs esam šeit, lai tev palīdzētu

Mūsu komanda ir apņēmusies nodrošināt to, lai tu saņemtu vislabāko servisu, sākot no brīža, kad sazinies ar mums, līdz konsultāciju sniegšanai par iebūvēšanu.

Bezkompromisa kvalitāte

Tavas vajadzības ir mūsu kompass. Mēs esam nepārtraukti attīstījuši un pilnveidojuši savus produktus kopš 1941. gada, un mēs tos veidojam tā, lai tie būtu izturīgi.

Atbildīga izvēle

Tu vari uzlabot savas dzīves kvalitāti, izmantojot ilgtspējīgus risinājumus, kas ir izdevīgi tev un planētai.