Bēniņu stāsti:

Ģimene projektē savas Berlīnes mājas ar dienas gaismu

Stāsti par VELUX pieredzi tieši no laimīgiem māju īpašniekiem.

Vasarā gaismas varam atstāt izslēgtas līdz vēlam vakaram, jo jumta logi piepilda telpu ar pietiekami daudz dienasgaismas.

Marko Šneiders, mājas īpašnieks

Kāpēc pārveidot bēniņus ar VELUX jumta logiem?

  • Gandrīz vai neiespējami ir Berlīnē atrast jauna būvprojektu ar pielāgojamu stāvu plānu. “Kāpēc gan neiegādāties neizmantotus bēniņus un nepaplašināt tos”, nodomāja Šneideru ģimene. Tā arī viņi izdarīja! Tikai astoņos mēnešos viņi realizēja savu sapni — iekārtoja paši savu dzīvokli. Tā rīkojoties, ģimene izvēlējā aizvien populārāku veidu: — pilsētas brīvo vietu attīstību. Tā ir attīstība, kas tiek realizēta uz neaizņemtas vai neattīstītas zemes jau esošā kopienā.

  • Lielas logu virsmas var uzturēt mājās siltumu arī vēsākās dienās. “Vairumā rudens dienu varam neizmantot apkuri, kad citiem jau vairākas nedēļas darbojas apkure”, saka Marko Šneiders par efektīvu saules enerģijas izlietojumu. Šerinas un Marko bērni ir arī priecīgi par lielajiem logiem savās istabās. “Mazākā bieži vien guļ uz paklāja zem jumta loga, spēlējoties un lūkojoties debesīs, kur atklāj savus iecienītākos dzīvniekus mākoņa formā,” saka meitenītes mamma.

  • Jumta virsmu pret ielu nevarēja ievērojami izmainīt, līdz ar to abu dzīvokļu terases un mansarda logi bija jāizbūvē ēkas ziemeļu pusē pret pagalmu. Bet Šneideri to izmantoja tā, ka apvienoja vairākus VELUX jumta logus telpām dienvidu pusē.

  • VELUX elektriski vadāmi jumta logi ar rokturi vērtnes augšā sniedz pilnvērtīgu un atvērtu skatu uz debesīm un vairo dabiskās gaismas apjomu. Ar saules enerģiju darbināmie un elektriskie VELUX jumta logi ir ideāli piemēroti situācijām, kad logiem grūtāk piekļūt, piemēram, griestos ar velvēm. Šī novatoriskā attālināti vadāmo jumta logu, žalūziju un slēģu sistēma ļauj tos atvērt un aizvērt tikai ar pogas nospiešanu. 

  • “Mēs šeit patiesi jūtamies kā mājās — gan dzīvoklī, gan kā kaimiņi”, saka Šerina Šneidere. Ar gaismu piepildītā dzīvojamā istaba ir kļuvusi par iecienītu ģimenes sapulcēšanās vietu. “Vasarā mēs varam neslēgt apgaismojumu līdz vēlam vakaram, jo jumta logi piepilda telpu ar tik daudz dienas gaismu.” Ģimene radīja pati savas mājas, apmierinot savas vajadzības, vienlaikus ietaupot vietu un cienot ēku, kuru izvēlējās par savām mājām. Pārvēršot bēniņus par savām mājām, viņiem bija iespēja palikt pilsētā, bet vienlaikus sākot jaunu dzīvi.

Kas tevi attur no ceļojuma sākšanas kopā ar VELUX?


Lasi mītus un šausmu stāstus par jumta logiem.

Dzirdēts, ka vasarā bēniņos var būt karsti.

Tas, kā cilvēka ķermenis uztver karstumu, ir balstīts uz vairākiem tādiem faktoriem kā mitrums, valkātais apģērbs, izmantotie būvmateriāli un ventilācija. Labās ziņas: VELUX jumta logi nodrošina par 75% ātrāku ventilāciju nekā parastie logi, un tu vari sasniegt maksimālu komfortu ar mūsu saulessargiem vai slēģiem (lai neļautu karstumam iekļūt telpā) un gaismu necaurlaidīgajām žalūzijām (aptumšojot). Mums ir risinājums visam.

Dzirdēts, ka ziemā bēniņos var būt auksti.

Vairumā gadījumu par šādu sliktu pieredzi liecina neatbilstoša jumtu izolācija vai veci, nolietoti jumta logi. VELUX jumta logi nodrošina kvalitāti vairākas desmitgades, izturīgie stiprinājumi un pret laikapstākļiem noturīga izolācija aizsargās bēniņus pret jebkādiem laikapstākļiem un nodrošinās tev sirdsmieru desmitgadēm ilgi.

Turpini lasīt

Kādēļ izvēlēties VELUX?

Pārveido telpas

Mūsu dienasgaismu nodrošinošie risinājumi palīdz iegūt papildu dzīvojamo platību zem jumta, vairo tevī patīkamas sajūtas, uzturoties mājās, kā arī kāpina tavu māju vērtību un kopumā vairo tavu labklājību.

Ceļ īpašuma vērtību

Vari būt drošs, ka tavs ieguldījums VELUX produktu risinājumos palielinās tava īpašuma vērtību un atmaksāsies ātri.

Sirdsmiers tavās mājās

Izmantojot mūsu plašo žalūziju, slēģu, rezerves daļu un remontdarbu klāstu, mēs nodrošinām, ka tu iegūsi vislabāko servisu.

Mēs esam šeit, lai tev palīdzētu

Mūsu komanda ir apņēmusies nodrošināt to, lai tu saņemtu vislabāko servisu, sākot no brīža, kad sazinies ar mums, līdz konsultāciju sniegšanai par iebūvēšanu.

Bezkompromisa kvalitāte

Tavas vajadzības ir mūsu kompass. Mēs esam nepārtraukti attīstījuši un pilnveidojuši savus produktus kopš 1941. gada, un mēs tos veidojam tā, lai tie būtu izturīgi.

Atbildīga izvēle

Tu vari uzlabot savas dzīves kvalitāti, izmantojot ilgtspējīgus risinājumus, kas ir izdevīgi tev un planētai.