FOTOGRĀFE | Patrīcija Veiskirhnere (Patricia Weisskirchner), ARHITEKTS | strobl architektur

Bēniņu stāsti:

Ar dienas gaismas pildīti bēniņi

Stāsti par VELUX pieredzi tieši no laimīgiem māju īpašniekiem.

FOTOGRĀFE | Patrīcija Veiskirhnere (Patricia Weisskirchner), ARHITEKTS | strobl architektur

Es mīlu savu darbu, lai gan dažreiz tas ir grūts un izsūc visu enerģiju. Šajās dienās man patīk uzlabot savu garastāvokli, aplūkojot iedvesmojošus projektus un iedvesmojoties no tiem, bieži VELUX katalogos; ir lieliski būt daļai no tiem.

Martins Strobls juniors

Lasi mūsu stāstu

  • Grazas sirdī (Austrijā) gaismas un dizaina simfonija atklājas Šhillerštrāses rezidencē. Ģimenes arhitektūras uzņēmums Strobl Architektur, ko vada Martins Strobls seniors, juniors, kurus atbalsta Strobilas kundze, atdzīvināja transformējamu telpu. Ar novatoriskiem risinājumiem, kas radušies sadarbībā, VELUX jumta logu risinājumi harmoniski mijiedarbojas ar izgaismoto iekštelpu, parādot, kā arhitektūras un dabiskās gaismas sinerģija var radīt modernu patvērumu vēstures vidū.

  • Šilerštrāses rezidencē Grazā Martins Strobls juniors iejaucās vecās ēkas jumtos un bēniņos, padarot to par sava diplomdarba tēmu. Ēkas vēsture, ko sabojāja 2. Pasaules karš, bija par iedvesmu tēva un dēla projektam 2008. gadā, lai atjaunotu un pārveidotu to.

  • Divu personu vadītajā projektā tika ieviests jauns, simetrisks jumts, kas tika saskaņots ar kaimiņu korēm. Gareniskais stiklojums atdzīvināja fasādi, paceļot griestus zemākajos dzīvokļos. Stroblu arhitekta un investora dubultloma bija eksperiments, kad atklāja modernus risinājums dzīvei pilsētā.

  • VELUX jumta logu integrācija bija pioniera projekts, kas garantēja dienas gaismu. Akcentējot dienas gaismas sadali plānošanas laikā, tika izgaismoti stūri un griesti. Martinam Stroblam junioram gaisma ir pats svarīgākais, radot mājīgumu, kas pārsniedz normas.

  • Bēniņu modernā interpretācija izceļas ar gaismu pārpludinātām telpām. Atspoguļojot ierastās tipoloģijas, dizains līdzsvaro funkciju un formu. Saplākšņu konstrukcijas caurredzamais baltais stiklojums pievieno vizuālo tīkamību, bet energoefektīvie risinājumi nodrošina komfortu un ilgtspējību.

Kas tevi attur no ceļojuma sākšanas kopā ar VELUX?

Lasi mītus un šausmu stāstus par jumta logiem.

FOTOGRĀFE | Patrīcija Veiskirhnere (Patricia Weisskirchner), ARHITEKTS | strobl architektur

Dzirdēts, ka bēniņi ir šauri un neērti

Bēniņus var viegli paplašināt un padarīt par mājīgu vietu ar pareizo plānošanu un vietas iekopšanu. Ja gudri izmanto vietu un optimizē mēbeles bēniņos, tu vari baudīt plašas un ērtas bēniņu telpas.

Dzirdēts, ka ziemā bēniņos var būt auksti

Vairumā gadījumu par šādu sliktu pieredzi liecina neatbilstoša jumtu izolācija vai veci, nodriskāti jumta logi. VELUX jumta logi nodrošina kvalitāti vairākas desmitgades, izturīgie stiprinājumi un pret laikapstākļiem noturīga izolācija aizsargās bēniņus pret jebkādiem laikapstākļiem un nodrošinās jums sirdsmieru.

Turpini lasīt

Kādēļ izvēlēties VELUX?

Pārveido telpas

Mūsu dienasgaismu nodrošinošie risinājumi palīdz iegūt papildu dzīvojamo platību zem jumta, vairo tevī patīkamas sajūtas, uzturoties mājās, kā arī kāpina tavu māju vērtību un kopumā vairo tavu labklājību.

Ceļ īpašuma vērtību

Vari būt drošs, ka tavs ieguldījums VELUX produktu risinājumos palielinās tava īpašuma vērtību un atmaksāsies ātri.

Sirdsmiers tavās mājās

Izmantojot mūsu plašo žalūziju, slēģu, rezerves daļu un remontdarbu klāstu, mēs nodrošinām, ka tu iegūsi vislabāko servisu.

Mēs esam šeit, lai tev palīdzētu

Mūsu komanda ir apņēmusies nodrošināt to, lai tu saņemtu vislabāko servisu, sākot no brīža, kad sazinies ar mums, līdz konsultāciju sniegšanai par iebūvēšanu.

Bezkompromisa kvalitāte

Tavas vajadzības ir mūsu kompass. Mēs esam nepārtraukti attīstījuši un pilnveidojuši savus produktus kopš 1941. gada, un mēs tos veidojam tā, lai tie būtu izturīgi.

Atbildīga izvēle

Tu vari uzlabot savas dzīves kvalitāti, izmantojot ilgtspējīgus risinājumus, kas ir izdevīgi tev un planētai.