1. Enerģijas ietaupījums

Renovācija nodrošina ievērojamu enerģijas ietaupījumu ilgtermiņā. Piemēram, iedomājiets, ja tu nomainītu vecos logus, kam gar malām jau pūš, pret jauniem jumta logiem ar lieliskām siltumizolācijas īpašībām. Vienreizējs ieguldījums atmaksāsies dažu gadu laikā. Īss atgādinājums: jumta logus nemaina tikai tāpēc, lai ziemā ietaupītu uz apkures rēķiniem, bet arī lai nodrošinātu vēsāku iekštelpu klimatu vasarā. Mājas ārējā izolācija darbojas kā termoss.

2. Papildu telpa par pieejamu cenu

Neatkarīgi no tā, vai tava ģimene kļūst lielāka vai tev vienkārši mājās ir nepieciešams vairāk vietas, bēniņu pārbūve ir labākā lieta, ko vari darīt. Tu ne tikai uzlabosi savas mājas iekštelpu klimatu un izremontēsiet bēniņus, bet arī iegūsi papildu telpu par izdevīgu cenu. Ja pandēmijas laikā esi pieradis strādāt attālināti, vari izmantot neizremontētos bēniņus, lai izveidotu telpu darbam ar daudz dienas gaismu.

3. Patīkamāka dzīvošana

Pateicoties labākiem dzīvošanas apstākļiem, uzlabosies tava pašsajūta. Ko tas nozīmē? Kad tu jūties labi mājās, tas atspoguļojas arī tavā dzīvē; tava spējā tikt galā ar visa veida situācijām gan pozitīvām, gan negatīvām. Mājas renovācijas projekts sagādās tev prieku, jo tā būs vīzija par pārmaiņām, kas tevi iepriecinās nākamajos mēnešos un gados. Logu nomaiņa un logu laukuma palielināšana nodrošina vairāk dienas gaismas telpās. Regulāra telpu vēdināšana novērsīs pelējuma veidošanos un samaznās mitrumu, kas ir bieži sastopami iemesli elpceļu slimību un alerģiju izraisīšanai.

4. Augstāka īpašuma vērtība

Renovācija ir vēl viens veids, kā paaugstināt savas mājas vai dzīvokļa tirgus cenu. VELUX produktu risinājumi, pateicoties kvalitātei un plašākām un dienasgaismas telpām, labākam skatam vai unikālam dizainam, liecina par labu ieguldījumu un paaugstina īpašuma vērtību. Mēs uzlabojam jūsu ikdienu.

5. Gudrāka māja

Tehnoloģiju attīstība ļauj mums daudzos veidos atvieglot mūsu dzīvi. Tātad, kāpēc neizmantot to priekšrocības? Neatkarīgi no tā, vai tu lemsi par bēniņu pārveidošanu, bēniņu renovāciju vai pilnīgu bēniņu pārbūvi, tu iegūsi iespēju vienkāršot savu dzīvi un sākt dzīvot gudrā mājā.

6. Tevis radīti dzīvošanas apstākļi

Iespējams, māju vai dzīvokli esi mantojis vai iegādājies no kāda; tomēr nekas nelīdzinās tam, ka var paskatīties uz īpašumu no savas perspektīvas un nav jāpielāgojas nevienam, pat iepriekšējiem īpašniekiem. Renovācijas laikā tu savā īpašumā ieliec daļiņu no sevis un savas individualitātes. Renovācija arī apvieno divas sastāvdaļas dzīvi jaukās telpās, kas kalpo tev un iepriecina katru dienu, un telpas funkcionālo aspektu.

"Rudenī pārsvarā apkuri varam atstāt neieslēgtu, kad tā paziņām jau vairākas nedēļas ir ieslēgta.

Marko, mājas īpašnieks

Installer installing a new VELUX roof window on a roof with black tiles.