{{property.PropertyName}}
{{property.casePropertiesSelected[0].PropertyValue}}
Pilsētvides piepildīšanas attīstība

Atrast dzīvokļu māju vai jaunu būvniecības projektu ar pielāgojamu stāva plānu Berlīnē ir tikpat kā neiespējami. "Kāpēc gan vienkārši nenopirkt neizmantotus bēniņus un tos nepaplašināt?" domāja Šneideru ģimene. Viņi tā arī izdarīja. Tikai astoņu mēnešu laikā viņi pārvērta savu sapni par sava dzīvokļa projektēšanu realitātē. To darot, ģimene izvēlējās veidu, kas kļūst arvien populārāks: pilsētas dzīvojamās vides piepildīšanu. Tas ir attīstīšanas veids, kas izmantot brīvas vai nepietiekami attīstītas platības esošajās kopienās. Tas ļauj veidot jaunu dzīves telpu esošā ēkā, ieviešot modernas prasības un neiznīcinot tās esošo seju. Šneideriem bija tukša vieta, tieši tāpat kā pionieriem, kas uzbūvēja tagad zināmo Berlīni! Viņi varēja pārvērst savus sapņus par ideālo māju reālos plānos un viss, kas bija nepieciešams, bija piepildīt bēniņus ar svaigu gaisu un gaismu, radot dzīves telpu vietā, kurā iepriekš nekā nebija.

VELUX jumta logu galvenās priekšrocības

Lielas logu virsmas arī palīdz uzturēt māju siltu vēsākās dienās. "Lielākoties mēs varam neizmantot apkuri pat tad, kad paziņas to ieslēguši jau pirms vairākām nedēļām", saka Marko Šneiders, domājot par efektīvu saules enerģijas izmantošanu.

Turklāt fakts, ka VELUX logi ir aprīkoti ar sabalansētas ventilācijas logu vēdināšanu, nodrošina pietiekamu gaisa apmaiņu atbilstoši standartam DIN 1946-6, kas nozīmē, ka papildu piespiedu ventilācija nav nepieciešama. Tas arī ļauj mums ietaupīt daudz enerģijas, kas citādi būtu nepieciešama", stāsta mājas īpašnieks.

Papildus skaidri redzamajām un vairāk tehniskajām dienas gaismas radītajām priekšrocībām Šerinas un Marko bērni ir patiesi sajūsmināti par lielajiem logiem viņu istabās. "Mazākā bieži vien guļ uz paklāja zem loga, lai spēlētos, vai skatītos debesīs un atklātu savus jaunākos iecienītos dzīvniekus mākoņu veidojumos," saka mamma.

Pārveidošana ar stilu

Jumta plakni, kas vērsta uz ielas pusi, nedrīkstēja būtiski mainīt, tāpēc divu dzīvokļu terases un mansarda logus vajadzēja izbūvēt uz ēkas ziemeļu pusi, kas vērsta pret pagalmu. Apstākļu spiesti Šneideri izlēma kombinēt vairākus jumta logus istabās dienvidu pusē. Šādā veidā viņi ne tikai ievēroja visas prasības, bet logi arī radīja pamatu enerģijas koncepcijai, ko Šneideri paši izstrādāja savai atraktīvajai mājai.

VELUX pa augšējo asi veramie jumta logi, kuri verami ar elegantu rokturi apakšā, sniedz jums plašu, atvērtu skatu uz apkārti un palielina dabīgās dienas gaismas daudzumu. Ar saules enerģiju un elektriski darbināmie jumta logi ir ideāli piemēroti gadījumos, kad tos grūti aizsniegt, piemēram, griestu velvēs. Šī novatoriskā attālināti vadāmo logu, žalūziju un slēģu sistēma ļauj tās atvērt un aizvērt tikai ar pieskārienu pogai. Ar vadības slēdzi jūs vienkārši un ātri varat vadīt ikvienu logu. Ideāli piemēroti vietām ar apgrūtinātu piekļuvi, tie ir īstā izvēle, lai nodrošinātu svaigu gaisu un labāku komfortu telpās.

"Rudenī visbiežāk mēs varam neslēgt apkuri, kamēr mūsu paziņām apkure ir ieslēgta jau vairākas nedēļas."
- Marko Šneiders, mājas īpašnieks
Ģimenes dzīve zem jumta

"Mēs patiesi šeit jūtamies kā mājās — gan dzīvoklī, gan apkaimē", saka Šerina Šneidere. Gaismas pilnā dzīvojamā istaba kļuvusi par ģimenes iecienītu pulcēšanās vietu. "Vasarā mēs varam neslēgt apgaismojumu līdz pat vēlam vakaram, jo jumta logi ļauj ieplūst istabā tik lielam gaismas daudzumam."
Kopš ievākšanās ģimene ir izveidojusi paši savu māju, kas piemērota viņu vajadzībām, vienlaikus saglabājot vidi un saudzējot ēku, kuru viņi izvēlējās savai māja. Bēniņu pārvēršana par mājām sniedza tiem iespēju turpināt dzīvot pilsētā un vienlaikus sākt kaut ko jaunu un radīt vidi, kas pilnīgi atbilstu viņu stilam un vajadzībām.

Ieteicamie VELUX produkti
VELUX jumta logs (GPU)
Doties uz produktu
VELUX Gaismu necaurlaidīgās ruļļveida žalūzijas (DKL)
Doties uz produktu

VELUX Slēģis (SSL)
Doties uz produktu