{{property.PropertyName}}
{{property.casePropertiesSelected[0].PropertyValue}}
Vairā telpas un labāks telpu klimats jaunā mājā

Pēc daudziem gadiem, kurus seši cilvēki dzīvoja dvīņu mājā, šai ģimenei pienāca laiks pārcelties uz plašāku vietu. Videi draudzīga jauna ēka, kas uzbūvēta netālu no Bukstehudes, ieguldot daudz personīgo pūļu, piedāvā ģimenei ne tikai plašāku telpu, bet arī izcilu dienasgaismas daudzumu un labu klimatu telpās. Kā inženieris, kas specializējas koka ekoloģisko māju būvniecībā, Filips Garbers ir informēts par liela dienasgaismas daudzuma un svaiga gaisa pozitīvo ietekmi uz iemītnieku labsajūtu.

Atvaļinājuma sajūta ikdienas dzīvē

Rezultāti? Viena laimīga ģimene jūtas tā, it kā atrastos nebeidzamā sapņu atvaļinājumā!

"Pirms mēs pārcēlāmies uz šejieni, mēs īrējām pasakainas mājas mūsu atvaļinājumiem. Tagad mums to vairs nevajag - mums vairs nekur nav jāceļo. Mēs dzīvojam visskaistākajā atvaļinājumu mājā, kādā vien jebkad esam bijuši!"

Lieliska iespēja atjaunoties

Mājā, augšstāvā, ir viena istaba, kura ar nolūku atstāta tukša. Tā ir klusa, gaiša telpa ar skaistu skatu uz apkārtējiem laukiem "Dienasgaisma šajā telpā man sniedz mieru un skaidru prātu", saka mājas īpašnieks.
Veselīgāka vide ar svaigu gaisu

Dabīgā ventilācija arī sniedz mājai papildu vērtību: kad mājā ir seši iemītnieki, svaigs gaiss ir būtiska problēma. Neskatoties uz visu, ģimene izlēma neizmantot mehāniskās ventilācijas sistēmu. Tā vietā tiek izmantotas skursteņa efekta priekšrocības: sastāvējies gaiss tiek izvēdināts caur atvērtajiem jumta logiem, kamēr svaigais, vēsais gaiss ieplūst caur logiem apakšstāvā.

Duša dienasgaismā

Duša ar skatu uz debesīm noteikti ir mājas dizaina "odziņa". Kad Mareike Garbera ieraudzīja VELUX dienasgaismas simulāciju vannas istabai, viņa teica: "Tas ir tieši tas, ko es vēlos!" Un to viņa arī saņēma: došanās dušā no rīta ir līdzīga dušai zem atklātām debesīm eksotiskā salā, un kā trīs bērnu mamma Mareike neapšaubāmi ir pelnījusi kvalitatīvi pavadītu laiku sev pašai savā sapņu vannas istabā.

"Tas patiešām bija pareizs lēmums – daudz dienasgaismas padara mūsu māju patīkami gaišu un draudzīgu"
Garberi tagad ir pārliecināti par jumta logu uzstādīšanu
Ieteicamie VELUX produkti
Roof window (GLU) with KMG motor
Doties uz produktu
VELUX Gaismu necaurlaidīgās ruļļveida žalūzijas (DKL)
Doties uz produktu
VELUX jumta loga pagarinājums
Doties uz produktu