{{property.PropertyName}}
{{property.casePropertiesSelected[0].PropertyValue}}

Kad arhitektam tiek ļauts brīvi iztēloties, kā varētu pārvērsties šī klasiskā, tomēr nedaudz garlaicīgā ēka, idejas nāk viena pēc otras un iznākums ir elpu aizraujošs. „Vairums cilvēku neiedomājas, cik daudz nozīmē dabīga gaisma un skats uz dabu un cik lielu atšķirību tas spēj radīt,” saka arhitekts. „Izmantojot pareizos logus, papildināt māju ar šīm īpašībām ir daudz vieglāk, nekā varētu domāt.”

Guļamistabā papildu logi un jumta terases pārvērta garlaicīgo, parasto un tumšo istabu par gaišu, pārsteidzošu telpu, kas rada greznu iespaidu un kurā pieaugušie no rītiem var gūt enerģiju.

VELUX jumta terases logi sniedz piekļuvi ārējai terasei, kad tie ir atvērti, un lielu dienas gaismas plūsmu, kad tie ir aizvērti. Tas sniedz iespēju sākt dienu, malkojot rīta kafiju svaigā gaisā, vienlaikus joprojām esot guļamistabā un izbaudot greznu dzīvi, kādu parasti var izbaudīt tikai stilīgās viesnīcās.

Ja vēlaties skaistu panorāmas skatu vai dabīgāku ventilāciju, Jūs varat atvērt jumta terases loga augšējo daļu. Ja vēlaties iziet ārā, vienkārši atveriet gan augšējo, gan apakšējo daļu, radot plašu durvju atvērumu.

Papildu jumta logu pievienošana ir ātrākais veids, kā mājā būtiski uzlabot plašuma un atvērtuma sajūtu un, ja ir iespējas kombinēt tos jebkurā veidā, kādā vēlaties, tas sniedz iespēju padarīt telpas vēl gaišākas un iespaidīgākas.
Ar VELUX jumta logiem jūs varat veidot paši savas unikālās kombinācijas, lai radītu paši savu dzīves telpu. Risinājumi ir atrodami ikvienai vajadzībai, kāda jums var būt nepieciešama - viens blakus otram, viens virs otra, vai izkārtojums kvadrātā. Lai kāda kombinācija jums būtu padomā, jūs varat padarīt savus dienasgaismas sapņus par īstenību.

Atsevišķie jumta logi ir ideāls risinājums šaurām vietām, piemēram, kāpņutelpām. Šajā mājā no augšas krītoša gaisma padara pārvietošanos pa kāpnēm drošāku, un vienlaikus tā paplašina telpu un padara kopskatu modernāku un stilīgāku — kas gan būtu domājis, ka vienkāršai, funkcionālai kāpņutelpai var būt tik dramatisks efekts?
Mājas krāsu palete galvenokārt ietver neitrālus toņus, radot nomierinošu, mierpilnu, tīru un modernu vidi. Koka logi labi iederas šajā estētikā, vienlaikus krāsu akcenti uz dzeltenajām žalūzijām rada rotaļīgāku atmosfēru bērnistabā. Žalūzijas ir arī lielisks risinājums, lai kontrolētu saules gaismu gan tad, kad mazajiem nepieciešams vairāk gaismas, lai spēlētos, lasītu vai mācītos, gan samazinātam gaismas daudzumam, gatavojoties doties gulēt, klausoties stāstos un atpūšoties, vai pat pilnīgai tumsai labam nakts miegam vai pēcpusdienas snaudai.
Pēc renovācijas šī nedaudz garlaicīgā un vienkāršā ēka spēja pārvērsties par gaismas pilnu māju, kurai piemīt greznuma sajūta un kas tapusi par ideālu ģimenes ligzdu zem klasiskiem logiem.

Ieteicamie VELUX produkti
VELUX jumta loga pagarinājums
Doties uz produktiem
VELUX jumta loga balkons (GDL)
Doties uz produktiem
VELUX Gaismu necaurlaidīgās ruļļveida žalūzijas (DKL)
Doties uz produktiem