{{property.PropertyName}}
{{property.casePropertiesSelected[0].PropertyValue}}
Izceļ saistību starp iekšējo un ārējo vidi

Mūsdienās mēs pavadām lielāko daļu mūsu laika telpās, bet cilvēka ķermenis un prāts nav paredzēts, lai būtu nošķirts no svaiga gaisa, saules gaismas un dabas skatiem. Tāpēc mēs jūtamies mierīgāki, veselīgāki un uzmanīgāki, kad esam savienoti ar apkārtējo vidi. Šajā mājā ir stipra saistība starp iekšējo un ārējo vidi, kas rada tai nepārtrauktas gaismas spēles, kuras ir izceltas ar lieliem vertikāliem logiem, kas kombinēti ar virsgaismas logiem. Iznākumā mēs iegūstam optimālu gaismas sadali visās zonās un omulību visā mājā.

Virsgaismas logs saplūst ar gaismu no vertikālajiem logiem un padara interjeru dinamisku. Gaisma no augšas nodrošina tuvāku saskari ar ārējo vidi un uzlabo laika plūsmas un gadalaiku ritējuma uztveri, radot saikni ar dabu pat tad, ja dzīvojat pilsētā ar dzīvu satiksmi.

VELUX jumta logu izmantošanas galvenie ieguvumi

  1. Saikne ar apkārtējo vidi: augšstāvā pat mājas centrā Jūs izjūtat apkārtējo vidi, ko nodrošina centrāli novietoti virsgaismas logi, kas rada plašāku un atvērtāku atmosfēru.

  2. Gaismas plūsma: mājas īpašniekiem bija svarīgi, lai gaisma, kas krīt caur virsgaismas logu, izgaismotu trepju telpu un nonāktu līdz pirmajam stāvam.

  3. Dinamiska telpa: īpašnieki vēlējās izveidot telpu, kuras interjers mainās kopā ar gaismu dažādās dienas daļās un gadalaikos.

Marco Baldassa,

arhitekts

Šajā projektā dabiskā gaisma ir svarīgākais elements: tā veido saikni starp dzīvojamo telpu un ikdienu, un apkārtējo vidi, gadalaikiem un gaismas variācijām, radot dinamiku un nepārtrauktas pārmaiņas. Projekta galvenās iezīmes ir ārējie logi un – ne mazāk svarīgi – gaismas avoti pie griestiem un sienas.

Šī māja ar savu gaismu uzlabo Jūsu garastāvokli no rīta ausmas līdz vakara mijkrēslim

Man gaisma ir ārkārtīgi svarīga no brīža, kad es no rīta pieceļos: es nolēmu būvēt māju ar vertikāliem un jumta logiem, tieši tāpēc – lai varētu izjust gaismu pilnībā. Mēs gribējām, lai kokam būtu nozīmīga loma kopā ar gaismu – koks sniedz mums siltumu, kamēr gaisma padara mūs laimīgus", saka mājas īpašnieki.

Skaists, gaismas pilns dialogs

Divstāvu atsevišķi novietota māja ar pagrabu, lieliem logiem pirmajā stāvā un virsgaismām otrajā stāvā, kas ļauj gaismai iekļūt dzīvojamo telpu dziļumā. Gaisma šajā projektā rada saikni ar apkārtējo vidi un, tai mainoties, mainās arī sajūtas telpās, kas sniedz jauku piepildījumu mūsu iekšējai vajadzībai būt saskarē ar pastāvīgi mainīgo dabu kā arī atbalstīt mūsu diennakts ritmu.

Ieteicamie VELUX produkti
Virsgaismas logs ar plakanu stiklu
Doties uz produktu
Virsgaismas logs ar izliektu stikla virsmu
Doties uz produktu
Saulessargs (MSU)
Doties uz produktu