{{property.PropertyName}}
{{property.casePropertiesSelected[0].PropertyValue}}
Fotogrāfijas: Vestal Living, s.r.o.
Būtiskākais un vēl daudz kas cits

Domājot par katalogu mājām, cilvēki parasti domā par kaut ko celtniekiem domātu, ar garlaicīgiem, banāliem risinājumiem. Bet Jurijs Černaks un Miroslavs Žilinskis uzskata, ka viņi rada mājas tā, it kā tās būtu paredzētas viņiem pašiem, un viņu Motiv viena stāva mājas tipveida projekts to apstiprina: 114 m2 gaismas pilnā māja ar četrām guļamistabām ietver visu, ko parasti vēlas mūsdienu ģimene, vienlaikus piedāvājot arī dažas unikālas iezīmes, padarot māju viedu, veselīgu un pilnīgi noteikti interesantu.

Fotogrāfijas: Vestal Living, s.r.o.

Pārsteidzošs pirmais iespaids

Projekts tika būvēts kā parauga māja modernā privātmāju kvartālā Lastovički, kas atrodas Dova Dedinkā, netālu no Bratislavas, lai apstiprinātu, ka gudri dizaina risinājumi un nedaudz arhitekta radošuma var pārveidot standarta ēku par kaut ko pārsteidzošu un izmantojamu ikvienai ģimenei. "Pirmais, kas piesaista jebkura klienta uzmanību, ienākot mājā, ir nepārprotami caurspīdīgie griesti ar virsgaismām. To apstiprina nepārtraukti pieaugošā interese par šāda veida mājām mūsu apkaimē", saka Peters Gereks, Vestal Living s.r.o. izpilddidrektors, projekta attīstītājs. Tas nemainīgi apstiprina faktu, ka arhitektiem nav jāpieturas pie standarta un dažkārt garlaicīgiem risinājumiem, būvējot mājas pārdošanai. Dažas no neparastām idejām, kuras padara mājas unikālākas, gūs ikviena nākotnes iemītnieka apstiprinājumu, ja tās nodrošina mājā papildu gaismu, svaigu gaisu vai ļauj tai izskatīties plašākai.

Černaks

Gaisma ir mūsu prioritāte. Mēs uzskatām, ka pietiekams apgaismojums pats par sevi izceļ arhitektūru. Vienlaikus arī pati dzīvošana kļūst patīkamāka.

Fotogrāfijas: Vestal Living, s.r.o.
Estētiska un vienlaikus ilgtspējīga māja

Lai to panāktu, fasādes logus centrālajā daļā vajadzēja papildināt ar četriem VELUX jumta logiem, jo jumta logi telpā nodrošina divreiz vairāk gaismas nekā fasādes logi. Turklāt logi, kas novietoti telpas augšā, palīdzēs ātrāk un efektīvāk izvēdināt telpu. Tādi zaļie risinājumi kā šis būs svarīgi nākotnes būvniecības projektos, jo arvien vairāk cilvēku meklē ilgtspējīgas mājas, kurās dizainam ir ne tikai estētiska loma, bet tas arī strādā, lai nodrošinātu mājas energoefektivitāti un veselīgumu. Šī māja pierāda, ka videi draudzīga pieeja un neikdienišķi interjeri ļoti labi sader kopā.

Fotogrāfijas: Vestal Living, s.r.o.
Patīkams un veselīgs iekštelpu klimats

Griestu augstums, kas sasniedz pat 4,5 metrus, noteikti papildina šo efektu, padarot labi izgaismoto telpu vēl plašāku un vieglāku. VELUX elektriski darbināmie dzīvojamās istabas jumta logi sniedz īpašniekam iespēju viegli parūpēties par gaisa kvalitāti pat telpās ar augstiem logiem. Tas ir īpaši svarīgi tādās vietās kā virtuve, kur dabīgā gaisma atvieglo un padara drošāku ēdienu gatavošanu, piemēram, mizošanu un griešanu, un ventilācija palīdz atbrīvoties no nevēlamiem aromātiem, lai Jūs varētu sagaidīt savus pusdienu viesus svaigā telpā ar svaigu pārtiku! Ventilācijas atvieglošana bija svarīga dizaineriem, jo klimatam telpās ir būtiska loma iemītnieku komfortam un veselībai. "Motiv modeļa mājas pievienotā vērtība ir VELUX ACTIVE sistēma. To novērtē ne tikai klienti, bet arī mēs. Mēs šeit pavadām daudz laika un ar inteliģentās ventilācijas funkciju mums vienmēr ir svaigs gaiss, patīkams klimats un veselīgāka darba vide", saka Peters Gereks. Solārās vadības ruļļveida slēģiem arī ir svarīga loma, lai padarītu māju veselīgāku un piemērotāku dzīvošanai: tie spēj nodrošināt gandrīz pilnīgu tumsu, kad iemītnieki to vēlas, vai labu aizsardzību pret karstumu vasarā: telpas ar ruļļveida slēģiem var būt pat par 6 grādiem vēsākas, kas nozīmē mazāku gaisa kondicionētāja izmantošanu! Slēģi arī samazina lietus pilienu troksni uz logiem, tātad tie rūpējas, lai māja būtu jauka un klusa gan karstās, gan lietainās dienās.

Ieteicamie VELUX produkti
VELUX tālvadības jumta logs (GGL)
Doties uz produktu
VELUX Gaismu necaurlaidīgās ruļļveida žalūzijas (DKL)
Doties uz produktu

VELUX Slēģis (SSL)
Doties uz produktu