{{property.PropertyName}}
{{property.casePropertiesSelected[0].PropertyValue}}
Dizains: WITO Massivhaus- und Baugesellschaft mbH. Foto: Torbens Eskerods (Torben Eskerod)
Kas nepieciešams ģimenei

Katrs stāsts par jaunu vienas ģimenes māju sākas ar jautājumu: kāpēc tā tika uzbūvēta?
Daudzi stāsti ir līdzīgi un sākas ar augošas ģimenes vajadzībām, tomēr daudzām ģimenēm nav tik skaidra redzējuma par savām vajadzībām, kad viņi nolemj būvē māju jaunā vietā. Vollmeru ģimene zināja savu sapni: māju ar vienādām istabām visiem bērniem, guļamistabu ar ģērbtuvi, plašu telpu pirmajā stāvā un lielu dienasgaismas daudzumu.

Pareizā partnera atrašana sapņu īstenošanai

Pēc tirgus izpētes viņi izlēma uzticēt savas jaunās mājas projektēšanu un būvēšanu uzņēmumam WITO Massivhaus- und Baugesellschaft mbH. Uzņēmuma nosaukums vācu valodā sniedz mājienu uz māju pamatīgu būvēšanu kā arī viņu projektu īstenošanu. Uzņēmums ir labi zināms Hamburgas apkārtnē, un viņu izstrādājumiem ir piešķirts kvalitātes zīmogs.

Jaunais būvniecības korpuss ar VELUX jumta logu risinājumu, Vācija, māja KakenstorfāDizains: WITO Massivhaus- und Baugesellschaft mbH. Foto: Torbens Eskerods (Torben Eskerod)

Jans Volmers (Jan Vollmer)

investors un mājas iemītnieks

Neskatoties uz to, ka bērnu guļamistabas ir diezgan lielas, nav iespējams atstāt visu rotaļlietu vilcienu vai sarežģītas ķieģeļu konstrukcijas istabas vidū un joprojām piekļūt gultai vai ērti izpildīt mājasdarbus. Bēniņi ir vieta, kurā var pamatīgi spēlēties.

Dizains: WITO Massivhaus- und Baugesellschaft mbH. Foto: Torbens Eskerods (Torben Eskerod)
Standartu pielāgošana īpašām vajadzībām

Standarta projekts tika pielāgots, lai atbilstu tieši nākamo iemītnieku vajadzībām. VELUX jumta logi tika pievienoti vēlāk, jo investori bija pieraduši pie lielāka dienasgaismas daudzuma.

Ienākot mājā Jūs nokļūstat plašā priekšnamā ar ieejām uz viesu tualeti un garderobi, kas simetriski atrodas tieši aiz priekšējām durvīm. Halle ar kāpnēm uz otro stāvu pāriet ēdamzonā ar skatu uz dārzu. Atklātajā, gandrīz simetriskajā izkārtojumā ar dīvāna stūri labajā un virtuvi kreisajā pusē, ir silti, gaiši, draudzīgi materiāli un daudz dienasgaismas.

Dizains: WITO Massivhaus- und Baugesellschaft mbH. Foto: Torbens Eskerods (Torben Eskerod)
Dienasgaismas pelde pašam savā mājā

Augšstāvs ar guļamistabām ir sadalīts vecāku un bērnu zonā, un nelielā elektrības drošinātāju un mūzikas servera istabā. Ieeja uz galveno guļamistabu ar privātu vannu ir caur burvīgu garderobi ar balkona durvīm. Šis neparastais risinājums ir ērts un ļauj vienam partnerim piecelties un saģērbties, nepamodinot otru. Diviem bērniem ir sava vannas istaba un identiskas guļamistabas.

Bēniņos, kurus īpašnieks pabeidz pats, būs atvērta telpa bērnu spēlēm un stūrītis ar viesu dīvāngultu un glabāšanas telpu jumta pažobelē virs ieejas ēkā. Lieli VELUX jumta logi nodrošinās daudz dienasgaismas, padarot tos par sapņu spēļu telpu dienās, kad laikapstākļi neļauj bērniem spēlēties ārā.

Ieteicamie VELUX produkti

VELUX jumta logi (GGU)
Doties uz produktu
VELUX Gaismu necaurlaidīgās ruļļveida žalūzijas (DKL)
Doties uz produktu

Mīkstie slēģi (SSS)
Doties uz produktu

Detalizēta informācija par projektu

Projekts: Ģimenes māja
Atrašanās vieta: Kakenstorfa, Vācija
Arhitekts: WITO Massivhaus- und Baugesellschaft mbH
Gads: 2019. gads
Foto: Torbens Eskerods (Torben Eskerod)