{{property.PropertyName}}
{{property.casePropertiesSelected[0].PropertyValue}}
Modernas saites ar pagātni

Mēs visi glabājam sirdī siltas atmiņas par bērnību, tāpēc tas ir tikai dabiski, ka šie jaunie vecāki vēlējās izveidot ģimenes ligzdu, kas sniegtu tikpat mīļas atmiņas viņu bērniem. Vecas lietas ar vēsturi, kā no vecmammas mantots sols, kas kombinētas ar mūsdienīgiem, energoefektīviem un augstas kvalitātes būvmateriāliem, veido gaismas pilnu, mūsdienīgu un vienlaikus mājīgu vietu, kas atbilst tieši tam, kas šai jaunajai ģimenei nepieciešams. Pavadot pāris gadus vecāku bēniņos, viņi sapņoja par pašiem savu ligzdu un vienu dienu viņi nolēma to realizēt: klusajā Prešovas ciematā tie izveidoja savu miera saliņu, un kopā ar savu mazo dēlu pārcēlās uz savu pirmo ģimenes māju.

Plāni bērnu nākotnei

Jaunais pāris neapšaubāmi būvē ilgam laikam un plāno šeit dzīvot nākamos gadu desmitus, audzinot savu bērnu savā gaismas pilnajā mājā. Tagad ēka atspoguļo viņu vēlmes iegūt mierpilnu un mājīgu māju, kur atmiņu radīšana ir tikpat vienkārša un dabīga kā ielaist istabās rīta sauli. Bet kamēr šī ģimene izdzīvo brīdi un cenšas izbaudīt katru dārgo brīdi, kad mājās ir mazs bērns, viņi domā arī par nākotni. Kā ikviens vecāks, viņi vēlas nodrošināt, lai viņu bērns joprojām varētu izbaudīt dabas dāvanas arī kā pieaugušais. Energoefektivitāte bija viena no viņu galvenajām vēlmēm, tāpēc viņi veica ieguldījumus kvalitatīvos materiālos, šajā jomā netaupot ne santīmu. Viņi centās izvēlēties augstas kvalitātes fasādes un jumta logus ar labām siltumizolācijas īpašībām. Ēkai ir pietiekami bieza siltumizolācija, un ūdens sildīšanai tiek izmantoti saules paneļi.

Pietiekoši liela gaismas daudzuma nodrošināšana bija obligāta šīs jaunās ģimenes prasība.

Daudzo dienasgasmas priekšrocību baudīšana

Saules enerģija tiek izmantota ne tikai saules paneļiem. Tai ir arī liela loma, siltu, saulainu istabu nodrošināšanā. Pētījumi rāda, ka dabīgajai gaismai ir liela ietekme ne tikai uz mūsu noskaņojumu un enerģijas līmeni, bet tā palīdz bērniem, fokusēties, koncentrēties un mācīties, tāpēc gaismas pilna māja ģimenei bija svarīga. Papildu fasādes un jumta logiem viņi apsvēra arī citas iespējas: VELUX gaismas tuneļi nodrošina dienasgaismu caur jumtu koridorā un vienlaikus rada ģimenes mājai unikālu iezīmi. "Dienasgaismas iespēja koridorā man šķita interesanta. Pat mākoņainās dienās mums ir pietiekoši daudz dienasgaismas un nav nepieciešams izmantot spuldzes. Arī skaidrā, mēness izgaismotā naktī, koridorā gaismu slēgt nav nepieciešams", saka mājas īpašnieks.

Vieta ģimenes veidošanai

Mājas siltums nav noliedzams, un tas nav tikai tāpēc, ka šī jaukā ģimene to piepilda ar savu mīlestību un rūpēm: silto grīdu apkure zem tumšajām flīzēm un bezapkopes baltie VELUX jumta logi ar poliuretāna aizsargpārklājumu un koka pamatu nodrošina svaigu gaisu, daudz dienasgaismas, lielisku izolāciju un saules siltumu, kad pāris to vēlas, un, kad ne – viņi vienkārši aizver slēģus, lai bloķētu gaismu un karstumu mājas ārpusē. Viņu labi ieguldītos līdzekļus pierāda ziemas apkures izmaksas, kuras bija pietiekoši zemas. "Mēs tikko pārcēlāmies uz šejieni, bet šķiet, ka mēs piederam šai vietai kopā. Tā kā izmantojām kvalitatīvus materiālus un māja ir energoefektīva, mēs esam pārliecināti, ka dzīvosim šeit daudzus gadus, radot jaukākās atmiņas mūsu dzīvēs", saka jaunais pāris. "Šī ir perfekta vieta, kurā augt ģimenei, un mēs nevaram vien beigt par to priecāties."

Ieteicamie VELUX produkti
VELUX jumta logs (GGL)
Doties uz produktu
VELUX Gaismu necaurlaidīgās ruļļveida žalūzijas (DKL)
Doties uz produktu
VELUX gaismas tunelis (TWR)
Doties uz produktu