{{property.PropertyName}}
{{property.casePropertiesSelected[0].PropertyValue}}
Patiesi īpaša vieta

Šīs vasaras kotedžas projekts Rusnē, Dānijā, veido daļu no pārsteidzoši ainaviskās Rietumzēlandes piekrastes, kas bagāta ar aizsargājamajiem sāls purviem, retiem augiem, dzīvniekiem un saulrietiem, kuri nekad neapniks. Vismaz Patrikam un Stinei Blokiem ne, jo šī pasakainā vieta ir galvenais iemesls, kāpēc viņiem tik ļoti patīk viņu patvēruma vieta.

Logi uz debesīm

Milzīgas logu sekcijas, kas stiepjas no grīdas līdz griestiem, arī nodrošina ģimenes dzīves telpā daudz dienasgaismas, bet kas notiek mājas daļās, kas vērstas pret ziemeļiem? Šajās daļās atrodam VELUX virsgaismas logi. Viņi pārdomāti izvietoja VELUX virsgaismas logus, lai tie darbotos kā gaismas akas mājas ziemeļu un iekšējās daļās, un tie ir neatņemama sastāvdaļa veidam, kā ģimene izjūt dienasgaismu.

"Pats par sevi saprotams, ka mājas daļām, kas vērstas pret ziemeļiem, un istabu tumšākajām zonām arī nepieciešama dienasgaisma, un tā tiek nodrošināta no griestiem," saka Patriks. "Tās bija milzīgas izmaiņas, kad tika uzstādīt VELUX virsgaismas logi. To ietekmi varēja redzēt jau tajā brīdī, kad viņi izgrieza caurumu virsgaismas logam dzīvojamā istabā. Es biju tik patīkami satraukts, ka nofilmēju to, jo tas bija tik lieliski – redzēt šo dienasgaismas konusu, kas spīdēja lejup."

Ģimene

"Mēs izvēlējāmies VELUX ACTIVE mūsu jaunajiem jumta logiem, un tagad esam par to priecīgi. Mums nekad nav jāuztraucas par to, ka aizmirsām aizvērt logus, dodoties prom, jo tie aizveras paši, tieši tāpat, kā tie izvēdina telpu, kad vasarā kļūst pārāk karsti. Mums ir viegli nodrošināt vēsa gaisa cirkulāciju dienās, kad ir pārāk vējains, lai turētu atvērtas terases durvis – tad mēs atveram VELUX virsgaismas logus+

Harmonijā ar ainavu

VELUX virsgaismas logs šajā vietā nozīmē, ka ģimenei nav lampas virs pusdienu galda. To aizstāj gaismas plūsma, kas nāk no VELUX virsgaismas loga, kas nodrošina dienasgaismu no saullēkta līdz saulrietam.

Kotedžas interjers saskan ar Patrika un Stines vēlmi saplūst ar dabu. Visas sienas ir izklātas ar bērza finierējumu, kas rada telpā piekrastes ainavas blāvos toņus, un interjers ir vienkāršs, harmonisks un atraktīvs – tāpat kā Patrika mājai radītie risinājumi. Bet svarīgākais ir debesis, jūra un patiesi īpašā gaisma, kas atrodama šeit – Rosnē.

"Mēs redzam atspulgu no jūras visu gadu, un tā ir īpaša sajūta – redzēt pa logu jūru. Mēs varam gulēt gultā un klausīties viļņos caur atvērtajiem VELUX virsgaismas logiem, un gaisma ir satriecoša."

Ģimene saka, ka lielākais ieguvums no VELUX virsgaismas logiem ir ideāls klimats telpās, atrodoties tik tuvu dabai un radot ēku, kas iederas ainavā.

Gudri risinājumi īpašiem izaicinājumiem

"Tas, ka caur VELUX virsgaismas logiem mēs spējam dzirdēt un redzēt jūru un apkārtējo dabu, sniedz mums īpašu saikni ar apkārtējo vidi. Tas ir tik pārsteidzoši, cik daudz gaismas tie rada mājā visas dienas garumā", viņi papildina. Un, lai gan vieta būvniecībai bija sarežģīta, viņi izvirzīja sev mērķi izvairīties no jebkādu vertikālu logu uzstādīšanas, kas būtu vērsti pret ziemeļiem. "VELUX risinājumi palīdzēja mums veiksmīgi realizēt šo projektu."

Ieteicamie VELUX produkti
Virsgaismas logs ar izliektu stikla virsmu
Doties uz produktu
Virsgaismas logs ar plakanu stiklu
Doties uz produktu
Gaismu necaurlaidīga žalūzija (DSU)
Doties uz produktu