{{property.PropertyName}}
{{property.casePropertiesSelected[0].PropertyValue}}
Fotogrāfijas: Maksims Bašičs
Mītiem apvīta vieta atpūtai

Šīs skaistās Vidusjūras atpūtas vietas mērķis bija radīt māju, kura iederētos paradīzē, kura to aptver. Villa Carmen atrodas oļainā jūras krastā un to no visām pusēm ietver daba: villa ir vērsta pret plašo jūras zilgmi, VELUX virsgaisma piedāvā skatu uz debesīm, un mājas aizmuguri sargā priežu mežs. Tas ir viss, ko Jūs varat iedomātos, domājot par sapņu atvaļinājumu Adrijas piekrastē. Nedrīkst arī aizmirst, ka šīs skaistās villas atrašanās vieta arī ir maģiska, lai neteiktu mītiem apvīta! Korčulas salai pašai ir savs stāsts, tāpēc šī brīvdienu vieta pārņem Jūs vēl pirms esat nokāpuši krastā.

Moderns interjers, kas ietērpts tradicionālās sienās

Tiek stāstīts, ka lielākais ceļotājs literatūras pasaulē, Odisejs, ieradās Dalmācijas krastā caur Korčulu, kas nozīmē, ka viņš bija viens no pirmajiem un slavenākajiem tūristiem salā, un uz visiem laikiem padarīja šo zemi par vēstures daļu. Šāda vieta pelna cieņu un apbrīnu, tāpēc mājas īpašnieki meklēja projektu, kas ļautu mājai saplūst ar šo paradīzi zemes virsū, papildinot apkārtni, kas pārpilna vēstures, dabas un saules. Nevēloties iztraucēt šādas īpašas vietas ainavu, īpašnieki meklēja arhitektu, kas radītu mūsdienīgu interjeru, kas ietērpts tradicionālās sienās. rezultāts atspoguļo viņu pūles un materializējās mājā, kas atbilst luksusa atvaļinājuma prasībām un papildina salu.

Fotogrāfijas: Maksims Bašičs

Smilšu, jūras, priežu meža, debesu un, protams, saules krāsas veido saikni starp mājas iekšpusi un apkārtni, un interjers peld dabīgā gaismā, tieši tā, kā Jūs iztēlotos dienu pie jūras.

Fotogrāfijas: Maksims Bašičs
Izjust saikni ar jūru dušas laikā

Īpašniekam un arhitektam Milem Jeramazam vajadzēja radīt māju, kas netraucētu idilliskās pussalas mieram un skaistumam, bet arī bija jānodrošina, ka iekšienē tiek apmierinātas mūsdienu vajadzības. Atrašanās šīs modernās villas istabās nozīmē to pašu kā atpūsties jūras krastā un došanās dušā zem milzīgiem VELUX jumta logiem liek jums justies gandrīz kā zem bezgalīgās jūras šļakatām. Jaunās paaudzes pa centrālo asi veramie VELUX jumta logi ir radīti ar augstākās kvalitātes poliuretāna pārklājumu, kas palīdz aizsargāt stingro koka konstrukciju no mitruma, padarot tos par perfektu izvēli vannas istabai.

Fotogrāfijas: Maksims Bašičs
Baudīt tādu pašu skatu kā Odisejs

VELUX baltie poliuretāna jumta logi ir stilīga izvēle mājai, kas papildina tās dizainu un krāsas. Jumta logi ļauj iekļūt ēkā vēl vairāk saules gaismai, pievienojot papildus iezīmi. Tie atklāj skaistu zilās jūras skatu un zvaigznes naksnīgajās debesīs: tieši to pašu redzēja senie ceļotāji mierīgās naktīs uz savu kuģu klāja. Toreiz tas izskatījās tikpat gleznaini kā mūsdienās. Modernas mājas ērtības un dabas skaistums, kas vecs kā laiks, kopā rada vietu, kur atvaļinājuma laikā justies kā mājās un kur jūs vēlaties palikt pavisam. Kad Odiseja senā sala tiekas ar 21. gadsimta atvaļinājumu, Jūs varat būt droši, ka mājas īpašnieks radīja ko patiesi īpašu. Ja vēlaties doties uz pludmali – tā atrodas tikai dažu soļu attālumā, bet, ja vēlaties palikt ēnā, viss dārzs ir veidots kā liela istaba ārpus telpām, kuru ietver senatnīgu akmeņu sienas. Tas ir viss, ko vien varat iedomāties, un, varbūt, arī nedaudz vairāk!

Ieteicamie VELUX produkti
VELUX fiksēts vertikālais loga elements (VIU)
Doties uz produktu

VELUX jumta logi (GGU)
Doties uz produktu

VELUX Slēģis (SSL)
Doties uz produktu