{{property.PropertyName}}
{{property.casePropertiesSelected[0].PropertyValue}}

Sākot plānot renovāciju, šīs ēkas Slovēnijā vienīgā priekšrocība bija laba atrašanās vieta. Tas bija acīmredzami, ka jāizmanto apkārtnes ainava, bet īpašnieki arī vēlējās, lai ēka izskatītos moderni, nomainot klasiskas brīvdienu mājas atmosfēru.

Telpas paplašināšana ar virsgaismas logiem

"Milzīgi logi bija obligāti, lai radīto šo jauno izskatu un padarītu telpu plašāku", saka arhitekts. "Logi griestos pievienoja papildu pārsteiguma efektu, kuru centos panākt. Es vēlējos padarīt telpu vēl plašāku un saules gaismas ielaišana no dažādiem leņķiem bija ļoti piemērota. Šādi jūs faktiski ieguvāt sajūtu, ka pavadāt dienu pludmalē, kur, stundām ritot, saule pārvietojas virs galvas. VELUX piedāvā visaptverošu virsgaismas logu klāstu, kas iederēsies ikvienā projektā — no novatoriskiem izliekta vai līdzena stikla virsgaismas logiem līdz tradicionālajiem kupoliem, tāpēc ideālā varianta atrašana šai ēkai bija tik viegla."

VELUX jumta logu izmantošanas galvenās priekšrocības

VELUX virsgaismas logi ar plakano stiklu ir daļa no mūsu jaunās paaudzes virsgaismām. Virsgaismas logu dizains ļauj ieplūst jūsu mājā dienas gaismas brīnumam. Unikālā konstrukcija, šaurais rāmis un neredzamā vērtne sniedz maksimāli daudz dienas gaismas pat ar uzstādītu žalūziju. Virsgaismas logam ar plakano stiklu ir 2 vai 3 slāņu stiklojums, kas nodrošina izcilu energoefektivitāti, vienlaikus samazinot troksni no lietus, krusas vai apkārtējās satiksmes.

Mīkstie materiāli, kas izmantoti mājā, kontrastē ar spirgto gaisu un kalniem aiz loga. Saules gaismas plūsma telpās gandrīz rada tiltu starp telpām un apkārtni, padarot telpas plašākas un ienesot mājā apkārtējās dabas sajūtas.

Dzīvoklis atrodas pilsētas vidū, tomēr vienlaikus tas ir pietiekami augstu, lai sniegtu skatu uz kalniem un, skata līmenī ir tikai dažas augstākās būves, piemēram, baznīcas tornis. Radot dzīves telpu pilsētā ar mūsdienīgiem un vienlaikus nenovecojošiem elementiem, saiknes radīšana ar dabu bija labākais, kas varēja notikt šai vietai, radot labāko lietu kombināciju no abām pasaulēm.

Ieteicamie VELUX produkti
Virsgaismas logs ar plakanu stiklu
Doties uz produktu
Virsgaismas logs ar izliektu stikla virsmu
Doties uz produktu
Saulessargs (MSU)
Doties uz produktu