{{property.PropertyName}}
{{property.casePropertiesSelected[0].PropertyValue}}
Pirms darbu veikšanas telpas bija tumšas un nepietiekami izmantotas

Nebija pārāk daudz cilvēku, kas vēlētos aplūkot divreiz šo tumšo, nemīlīgo dzīvokli, kāds tas bija sākumā. Par laimi Luidži Sala ieraudzīja potenciālu, ko neredzēja neviens cits. Viņš iztēlojās gaišu, atvērtu telpu un bija pārliecināts, ka pēc tam, kad dienasgaisma piepildīs šo vietu, tā mainīs visu. Pēc tam kad viņš iegādājās dzīvokli, tika veiktas izmaiņas. Augšstāva dzīvoklis Milānas centrā bija sadalīts mazās un sarežģītās zonās ar tumšām, nemājīgām telpām. Virsgaisma ļāva šīm telpām elpot, uzlabojot to funkcionalitāti un estētisko izskatu. No telpas, kas paredzēta tikai caurstaigāšanai, priekšnams ir kļuvis par mājas centrālo mezglu, kas liek dzīvoklim izskatīties kā pilnīgi citai vietai.

VELUX jumta logu galvenās priekšrocības

Gaismas ielaišana padarīja māju funkcionālāku un interesantāku vienlaikus: dabīgā gaisma ar savu mainīgumu ir padarījusi telpas savstarpēji atšķirīgas, piešķirot tām individualitāti un siltumu. Ar saules enerģiju darbināmie ruļļveida slēģi nodrošina privātumu un aizsardzību pret pārāk intensīvu saules gaismu: slēģi, kuru piedziņu nodrošina saules enerģija nodrošina 100 % aptumšošanu, par 95 % samazinātu karstumu un trokšņu samazināšanu — visu vienā risinājumā, kas nozīmē vispārēju aizsardzību pret dabas elementiem jebkurā klimatā un gadalaikā.

Istabas tagad ir plašākas un izmantojamas, ko nodrošina gaisma, kas iekļūst katrā to stūrī, un visa māja var elpot.

Logu uzstādīšana ir palielinājusi telpu virs galvas, it īpaši kāpņu laukumā, uzlabojot telpu, kurai iepriekš bija tikai funkcionāla nozīme.

Telpas izskatās lielākas un apdzīvojamākas

Pirms darbu sākšanas dzīvoklis bija ļoti tumšs. Pateicoties renovācijai un izgaismojuma risinājumiem, ko piedāvā VELUX, telpas ir kļuvušas plašākas, izskatās lielākas un piemērotākas dzīvošanai. Tagad gaisma nepārtraukti mainās gan dienā, gan naktī, radot īpašu atmosfēru. Tas tika paveikts, uzstādot jumtā viegli izmantojamus logus. Ar saules enerģiju darbināmie un VELUX elektriskie jumta logi ir ideāli piemēroti gadījumos, kad tos grūti aizsniegt, piemēram, griestu velvēs. Šī novatoriskā attālināti vadāmo logu, žalūziju un slēģu sistēma ļauj tās atvērt un aizvērt tikai ar pieskārienu pogai. Ar vadības slēdzi jūs vienkārši un ātri varat vadīt ikvienu logu. Ideāli piemēroti vietām ar apgrūtinātu piekļuvi, tie ir īstā izvēle, lai nodrošinātu svaigu gaisu un labāku komfortu telpās.

Erika Galdi,

arhitekte

Renovējot dzīvokli, dabīgai gaismai ir svarīga loma gan daudzuma, gan kvalitātes ziņā. Detalizēta apgaismojuma projektēšana ir piešķīrusi dzīvību šīm telpām ar raksturu, pielāgojot tās saskaņā ar īpašnieka gaumi.

Renovācijas gaitā dabīgajai gaismai ir būtiska loma

Meklējot savas perfektās mājas, daudzi cilvēki atsakās no tumšām, pagrabiem līdzīgām vietām, kas ir saprotams, jo tās nav mājas, kādas mēs vēlētos paši sev. Tomēr atbilstošos apstākļos un uzmantojot nedaudz iztēles, jums var būt iespēja iegūt sev mājas, par kādām vairums cilvēku nav pat sapņojuši. Luidži redzēja savas iespējas, pieņēma piedāvājumu un vietu, kas nepatika nevienam. Tagad viņš ir laimīgais īpašnieks šim skaistajam, saules pielietajam dzīvoklim ar ideālu atrašanās vietu — mājām, kuras viņš nevarētu atļauties tādas, kādas tās ir pašlaik. "Es iemīlējos šajā mājā tikko kā es to ieraudzīju un nekavējoties to iegādājos. Renovācijas gaitā dabīgajai gaismai ir būtiska loma: tagad šķiet, ka mēs dzīvojam drīzāk villā, nekā dzīvoklī Milānas centrā, ko ietver citas celtnes", saka Luidži Sala, mājas īpašnieks.

"Dzīvoklī ieplūst īpaša gaisma gan dienā, gan naktī"
- Luidži Sala, mājas īpašnieks
Vissvarīgākā problēma, kādu bija jāatrisina, bija gaisma

Luidži mājas ir ideāls piemērs, cik nozīmīga ir gaisma: kad tā tika ielaista šajā mājā, tā mainīja visu. Logu uzstādīšana palielināja telpu virs galvas, un dabīgā gaisma ir piešķīrusi raksturu pamatā neizmantojamām zonām, piemēram, kāpņu laukumam, pārvēršot to par izceltu saziņas elementu.

Ieteicamie VELUX produkti
Tālvadības jumta logi
Doties uz produktu
Ruļļveida žalūzijas (RFL)
Doties uz produktu

VELUX Slēģis (SSL)
Doties uz produktu