{{property.PropertyName}}
{{property.casePropertiesSelected[0].PropertyValue}}
Putekļaina vasarnīca, kas pārvērsta greznā, mūsdienīgā mājā

Šis nedaudz novecojusī māja pie Diseldorfas piesaistīja Listmanu ģimenes uzmanību ar saviem logiem no grīdas līdz griestiem. Viņi zināja, ka ēkai ir bijuši labāki laiki, un bija pārliecināti, ka spēs to pārvērst par mūsdienu prasībām piemērotu vietu. Īsāk sakot, viņi iegādājās māju, un veica pilnīgu pārplānošanu. Tas bija liels un drosmīgs solis, bet viņi bija uzņēmušies misiju. Viņu mērķis bija atjaunot putekļiem klātās ārpuses kādreizējo spozmi un papildināt to no iekšpuses ar atvērtu plānojumu. Skatoties uz rezultātiem, viņi ir pārliecināti, ka sasnieguši savus mērķus.

Veiksmīga atjaunošana

Klasisko stilu papildina modernizētu logu plaknes un VELUX virsgaismas logi, kas nodrošina dabīgu gaismu un svaigu gaisu pat vistālākajās mājas daļās. VELUX virsgaismas logu skaistais dizains ļauj ieplūst jūsu mājā dienas gaismas brīnumam. Šaurais rāmis un neredzamā vērtne sniedz maksimāli daudz dienas gaismas pat, ja esat uzstādījuši žalūziju. Virsgaismas logam ir 2 vai 3 slāņu stiklojums, kas nodrošina izcilu energoefektivitāti, vienlaikus samazinot troksni no lietus vai apkārtējās satiksmes. Tas piešķir kādreiz tumšajam īpašumam pilnīgi jaunu, atvērtu un gaismas pilnu struktūru. Tas arī atbilst ģimenes vēlmēm par elastīgu dzīves telpu vairākām paaudzēm.

VELUX jumta logu galvenās priekšrocības

Klasisko stilu papildina modernizētu logu plaknes un VELUX virsgaismas logi, kas nodrošina dabīgu gaismu un svaigu gaisu pat vistālākajās mājas daļās. Tas rada jauku atmosfēru, kas izceļ ēkas klasiskos elementus, vienlaikus radot modernu, veselīgu un saules pilnu dzīvojamo telpu. Vasarnīca tagad vairāk izskatās pēc modernas villas ar plašām telpām un interesantu arhitektūru, kuru izceļ logi.

Karola Šobere-Listmana,

arhitekte

Šāda mēroga renovācija un paplašināšana ir līdzīga pilnīgi jaunas ēkas uzbūvēšanai. Mēs saglabājām daudzus vecās mājas elementus, vienlaikus pievienojot pilnīgi jaunus, kas piešķir mūsu mājai tās īpašo šarmu.

Plašas, gaišas telpas

Svarīga sastāvdaļa apdzīvojamas un iemīļotas telpas radīšanai bija gaismas ielaišana daudzās ēkas noslēgtajās daļās un arī būtiskāko dzīvojamo zonu izgaismošana. Piemēram, bērnu un vecāku vannas istabas, trepju telpa un peldbaseina piebūve tika aprīkota ar VELUX virsgaismas logiem, lai ēkā nodrošinātu dabīgu gaismu un ventilāciju. Lai gan iebūvētajai vannai nav durvju, pateicoties diviem VELUX virsgaismas logiem telpā joprojām ir pietiekami daudz svaiga gaisa un dabīgas gaismas, kas padara māju veselīgāku un drošāku šai ģimenei.

"Mēs zinājām, ka gribam vietu, kur tradīcijas sastopas ar mūsdienu standartiem, un man šķiet, ka tieši to mēs esam panākuši. Tikko kā dienas gaisma izgaismoja telpas, šī nedaudz novecojusī māja vienkārši atplauka! No šī brīža mēs vairs nešaubījāmies, ka esam izdarījuši pareizu izvēli, iegādājoties un renovējot vecu māju", saka mājas īpašnieks.

Ieteicamie VELUX produkti
Virsgaismas logs ar plakanu stiklu
Doties uz produktu
Virsgaismas logs ar izliektu stikla virsmu
Doties uz produktu
Saulessargs (MSU)
Doties uz produktu