{{property.PropertyName}}
{{property.casePropertiesSelected[0].PropertyValue}}
Fotogrāfijas: Robert Chmielecki
Skata ar mākoņiem baudīšana savās mājās

Iedomājieties, ka guļat ziedu laukā, skatāties uz mākoņiem vai vienkārši aizverat acis un joprojām jūtat kā saule virzās pa debess jumu. Vai tās nav zāles visam stresam un uztraukumam, kas mūs pārņem mūsdienās? Un tagad iedomājieties tādu pašu saikni ar dabu savās mājās ikdienā! Tas bija sapnis par šo māju Polijā, kas tika īstenots ar ļoti pārdomātu dizainu un rūpīgu plānošanu. Šī plašā dvīņu māja ar izmantojamiem bēniņiem tika būvēta pēc individuāla arhitektu projekta, ko izceļ unikāla funkcionalitāte, kas apvieno tradicionālu formu ar mūsdienu akcentiem. Māja izmanto ainavas priekšrocības un telpu izvietojumu, tāpēc saule virzās pa ēku dienas laikā, nodrošinot ka māja peld gaismā cauru dienu.
Logi katrā telpā, tostarp virs kāpnēm, uzlabo mājas īpašnieku veselību un labsajūtu, un vienlaikus mūsdienīga saules enerģijas instalācija nodrošina, ka elektrības rēķini ir pārsteidzoši zemi.

Saikne ar dabu caur logiem

Jumta stāvā, kur atrodas guļamistabas, tika izmantota interesanta kombinācijas ar VELUX jumta logiem un logiem, kas iebūvēti zemajā sienā. Vertikālo un slīpo priedes koka logu kombinācija palīdz paplašināt skatu un saņemt dienasgaismu. Tie perfekti iederas mūsdienīgajā, vienkāršajā skandināvu atmosfērā un sniedz pasakainu skaut pat tad, ja kāds guļ gultā, papildinot dizaina interesantās detaļas un sniedzot saiknes ar dabu sajūtu šajā klusajā mājas daļā, nodrošinot nomierinošu un relaksējošu atmosfēru.

Fotogrāfijas: Robert Chmielecki

"Mazā jumta istaba, pateicoties logiem, izskatās daudz lielāka, kamēr skats uz zaļumu visapkārt uzlabo istabas garu."

Fotogrāfijas: Robert Chmielecki
Ne tikai labi izgaismota, bet arī veselīga un izmaksu efektīva māja

Papildu jaukajām guļamistabām, viena no pārsteidzošākajām mājas daļām ir milzīgā, gaišā vannas istaba. Protams, ka ,radot šos mājas akcentus, tika domāts ne tikai par estētiku, bet arī par izmaksu efektivitāti un veselības apsvērumiem: mēs visi zinām cik kaitīga mūsu veselībai var būt vieta, kas ir pārāk mitra un ar pelējumu. Tā kā māja tika radīta ilgam laikam, tika domāts tikai par risinājumiem, kas kalpos gadiem. Tieši tāpēc viņi šajās telpās uzstādīja VELUX logus, kas ražoti no koka un pārklāti ar ūdens izturīgu poliuretānu: rāmis un vērtne ir monolīti, un tiem nav neviena savienojuma, caur kuru varētu iekļūt ūdens tvaiki.

Fotogrāfijas: Robert Chmielecki
Prieka pilni un enerģiski rīti

VELUX jumta logi vannas istabā kalpo vairākiem mērķiem: tie palīdz izvēdināt telpu un novērš pelējuma rašanos. Protams, ka ar dabīgo gaismu arī perfekti uzklāt kosmētiku vai skūties ir vieglāk. Tas, ko mājas īpašnieki izbauda visvairāk ir enerģiskāki un vienkārši prieka pilnāki rīti, kad rīta duša ir košā un gaišā vannas istabā. "Tas ir tikpat kā peldēties saules gaismā!" saka viens no īpašniekiem. "Jūs vienkārši nevarat iziet no rīta dušas bez smaida sejā, un vai, godīgi, tas nav pareizais veids kā sākt savu dienu?"

Ieteicamie VELUX produkti
VELUX vertikālais loga elements (VFE)
Doties uz produktu
VELUX Gaismu necaurlaidīgās ruļļveida žalūzijas (DKL)
Doties uz produktu

VELUX Slēģis (SSL)
Doties uz produktu