{{property.PropertyName}}
{{property.casePropertiesSelected[0].PropertyValue}}
Liels darba apjoms

Meklējot īsto vietu savai ģimenei, daži cilvēki pieļauj kompromisus. Citi cilvēki stingri nosaka savas prioritātes un nebaidās uzrotīt piedurknes, lai īstenotu cerības par ideālo māju pašiem un saviem mīļajiem. Matiass un Viviana Ferstneri zināja, ka vēlas savai ģimenei modernu, saules pilnu māju ar māksliniecisku pieskaņu, kurai noteikti ir pagalms rotaļām bērniem un atpūtai pieaugušajiem. Diemžēl Hamburgā dzīvesvietas ar dārzu ir retums. Tāpēc pēc tam, kad vieta tika atrasta, lielais darba apjoms nebiedēja šo plānotāja un komunikāciju veidotājas duetu. Viņi redzēja iespēja izveidot savu sapņu māju, un viņi to izdarīja!

Vairākus mēnešus gara dzīve būvlaukumā bija tā vērta 

Jaunas, modernas mājas radīšana no šī vecmodīgā īpašuma nebija viegla, tomēr beigās bija vērts pārvarēt visas grūtības un dzīvot aktīvā būvlaukumā, vienlaikus organizējot arī savas ģimenes dzīvi. Pārim bija ļoti skaidra izpratne par savām vēlmēm, un, kā tās sasniegt. Lai radītu dzīvošanai mājīgu un modernu atmosfēru, daudziem jauniem logiem jumtā un fasādē bija svarīga loma: tie padara māju vieglu un gaisīgu, piešķirot tās agrākajam novecojušajam izskatam piemērotu vietu — pagātni.

Pāra plānos bija liels dienas gaismas daudzums. Divi plaši elektriskie jumta logi, kas vērsti uz pretējām pusēm, izgaismo gan augšējo koridoru un kāpņutelpu, gan arī priekšnamu pirmajā stāvā. "Mēs gribējām maksimāli daudz gaismas visā koridora plašumā", saka Matiass Ferstners (mājas īpašnieks), skaidrojot par diviem veramajiem VELUX logiem. "Līdz ar to mēs gandrīz nekad neieslēdzam apgaismojumu dienas laikā."

Dabīgas ventilācijas un dienasgaismas priekšrocības ar VELUX jumta logiem

Jumta logi arī palīdz nodrošināt dabīgo ventilāciju. Šī īpašība arī bija prioritāte ģimenei ar maziem bērniem, lai nodrošinātu, ka viņu māja ne tikai izskatās labi fotogrāfijās, bet arī sniedz veselīgu, drošu vidi tās iemītniekiem. "It īpaši vannas istabā ir ļoti patīkami, kad, piemēram, pēc došanās dušā, mitro gaisu var ātri un viegli izvadīt caur jumta logu", skaidro Viviana Ferstnere (mājas īpašniece). Turklāt Ferstneri gūst labumu no parādības, ko sauc par skursteņa efektu, kas ir visefektīvākais dabīgās ventilācijas veids.

Logi rada arī patīkamu un aktīvu vidi rotaļām pāra diviem mazajiem puikām. Divi VELUX jumta logi dažādos augstumos atklāj skatu uz dienvidiem, tāpēc sešus gadus vecais Mateo un viņa mazais brālis var izklaidēties dienasgaismā vai vēlāk pildīt savus mājas darbus. 

"Pārdzīvot sešus mēnešus būvniecības darbu noteikti bija tā vērts. Mēs zinājām, ko tieši mēs vēlamies, un īstenojām to soli pa solim."
- Viviana un Matias Ferstneri, mājas īpašnieki
Plaši bēniņi

Modernā māja ar mākslas akcentiem ir gan ideāla vieta augšanai bērniem, gan viesu pārsteigšanai, bet tā arī piedāvā kvalitatīvu vidi pāra atpūtai, spēku atjaunošanai un laika baudīšanai kopā. Bēniņos, viņu guļamistabā pāris paši sev radīja gultu ar telts formas koka jumtu. VELUX jumta logi nodrošina daudz dabīgās gaismas saimnieku guļamistabā un ģimenes vannas istabā. Lielais gaismas daudzums, baltas sienas un krāsu akcenti — šī māja ir ideāls audekls mākslas darbiem un ģimenes dzīvei zem saules apstarotā jumta.

Ieteicamie VELUX produkti
Tālvadības jumta logi
Doties uz produktu
VELUX jumta logs (GPU)
Doties uz produktu

Mīkstie slēģi (SSS)
Doties uz produktu