{{property.PropertyName}}
{{property.casePropertiesSelected[0].PropertyValue}}
Bēniņi ģimenei

Bārbela Stolca un viņas vīrs, Sebastians, meklēja lielāku dzīvokli savai četru cilvēku ģimenei. Kad viņiem radās iespēja iegādāties neizbūvētus bēniņus 19. gadsimta dzīvokļu mājā vienā no Helmoltzplatz laukuma šķērsielām, viņi nevilcinājās ne mirkli. Viņi izmantoja iespēju, lai radītu savai unikālajai ģimenei mājas, kas nelīdzinātos nevienām citām, un ar grafiti pārklātās sienas ātri pārvērtās par ģimenes mājām. VELUX jumta logi bija ideāli piemēroti viņu unikālajām vajadzībām gan no arhitektūras, gan no mākslinieciskā viedokļa.

VELUX jumta logu galvenās priekšrocības

Pēc logu uzstādīšanas gaisma piepildīja visus stūrus: visām istabām ēkas spārnā un aizmugurē ir lieli VELUX apgaismojuma risinājumi vai jumta logi.

Logu kvalitāte bija svarīga problēma, jo bēniņiem ir tendence pārkarst vasarā un tos ir grūti piesildīt vēsākos mēnešos. VELUX piedāvā logus ar lielisku enerģijas līdzsvaru, kas optimizē klimatu zonā zem jumta. Izcilā jumta un jumta logu termoizolācija ne tikai samazina siltuma zudumus ziemā, bet arī novērš jumta dzīvokļa pārkaršanu vasarā.

Arhitekts Šrogers nevēlējās izmantot centrālo mehāniskās ventilācijas sistēmu, kas tagad ir standarts daudzās jaunās ēkās. "Šādas sistēmas uzstādīšana aizņemtu daudz vērtīgās dzīvojamās telpas, un tai nepieciešama arī diezgan intensīva apkope", viņš skaidro. Kopā ar Stolcu ģimeni viņi nolēma izmantot decentralizētu ventilāciju ar logu ventilatoriem. VELUX sabalansētā ventilācija ir vienkārša alternatīva — tas bija optimāls risinājums, radot veselīgu dzīves telpu un pasargājot ģimeni no platības zudumiem viņu jaunajā mājā.

Daudz gaismas un vietas

Bārbela un Sebastians vēlējās bēniņus ar plašu telpu un lielu gaismas daudzumu. VELUX slīpie un virsgaismas logi bija piemērots risinājums. VELUX pa augšējo asi veramie jumta logi, kas tiek darbināti ar elegantu rokturi apakšā, sniedz pilnīgu, atvērtu skatu uz panorāmu un maksimāli palielina dabiskās dienasgaismas daudzumu.
Virsgaismas logu rinda rada gaismas plūsmas dažādus virzienus un līdzsvaro skatu. VELUX virsgaismas logu dizains ļauj ieplūst jūsu mājā dienas gaismas brīnumam. Unikālā konstrukcija, šaurais rāmis un neredzamā vērtne sniedz maksimāli daudz dienas gaismas pat ar uzstādītu žalūziju. Virsgaismas logam ar plakano stiklu ir 2 vai 3 slāņu stiklojums, kas nodrošina izcilu energoefektivitāti, vienlaikus samazinot troksni no lietus, krusas vai apkārtējās satiksmes.

VELUX Quattro ir iespaidīga divu jumta logu kombinācija, ko papildina divi pagarinājuma logi, kas padara plašāku un pārveido ikvienu istabu. Tie nodrošina pārsteidzošu skatu uz debesīm un apkārtni. Risinājuma nekustīgā apakšējā daļa nodrošina drošību, it īpaši bērnu istabās.

Markuss Šrogers

Urbansky Architekten

Priekšnami dzīvokļos bieži vien tiek aizmirsti, un ir diezgan tumši, bet ar dienas gaismu, kas ieplūst no virsgaismas logiem, garais priekšnams kļuva par papildu istabu.

Priekšnams tika pārveidots dzīvojamā telpā

Priekšnams ir pietiekami liels un gaišs zīmēšanas un rokdarbu galdam, ko izmanto abi bērni. Mājīgais dīvāns hallē tieši zem lielākā jumta loga ir iecienīta tikšanās vieta. "Šeit mēs apmīļojam bērnus, viņi spēlējas, un mēs tiem lasām stāstus. Izmantojot elektromotoru, šo virsgaismas logu var ērtu atvērt ar tālvadības pulti", saka mājas īpašnieks.

Ieteicamie VELUX produkti

VELUX jumta logi (GGU)
Doties uz produktu
VELUX jumta loga pagarinājums
Doties uz produktu

Mīkstie slēģi (SSS)
Doties uz produktu