{{property.PropertyName}}
{{property.casePropertiesSelected[0].PropertyValue}}
Izauguši no tradicionālās mājas ar trīs guļamistabām

Patrika un Loras Džeksonu lēmums iegādāties savu 1930-tajos gados būvēto dvīņu māju vēsturiskajā Jorkā bija viegls. Īpašumam bija skaidrs potenciāls veikt bēniņu pārveidošanu — pāris to apzinājās kā nepieciešamību, ģimenei augot. Viņi skatījās uz māju kā uz audeklu, uz kura gleznot savu sapņu nākotni. Šai ģimenei viss notika kā plānots!

Tagad, 5 gadus vēlāk, otrā bērna piedzimšana nozīmēja, ka ģimene ir izaugusi no savas tradicionālās mājas ar trīs guļamistabām, kas sākotnēji atradās divos stāvos. Par laimi viņi tam bija sagatavojušies, pārveidojot to par māju ar četrām guļamistabām, kas izvietotas trīs stāvos, kas tika panākts ar vienkāršu plašo bēniņu pārveidošanu. Īstenībā tas bija jautrs projekts, kura īstenošanu viņi ar nepacietību gaidīja!

35 gadus vecais Patriks un 34 gadus vecā Lora abi ir juristi un dzīvo ar dēliem — Loriju, kuram ir 3 gadi, un 8 mēnešus veco Rūdiju. Patriks stāsta par projektu vairāk: "Pirmo reizi skatot māju bija skaidrs, ka tai ir pārveidošanas potenciāls. Tā bija lieta, kas mums patika visvairāk, kad mēs veicām pirkumu. Pirmais projekts, kuru mēs realizējām pēc ievākšanās bija pirmā stāva vienstāvīga piebūve, kura bija radīta, lai sniegtu mums papildu dzīves telpu lejā."
Ar jauno plānojumu māja bija komfortabla trīs cilvēku ģimenei, bet Patriks un Lora zināja, ka vajadzēs vairāk vietas, jo viņi plānoja vēl vienu mazu ģimenes locekli, "Mums joprojām vajadzēja papildu guļamistabu augšstāvā, ņemot vērā, ka bērni kļūst lielāki. Tāpēc mēs kopā ar mūsu arhitektu, Design4Architecture, sākām skatīties uz pieejamo vietu bēniņos, jo bija skaidrs, ka šeit bija pamatīga izmēra neizmantota telpa, kuru varētu pārvērst par apbrīnojamu vietu."

Ideāli piemērots gadījumos ar neaizsniedzamiem logiem

Ar saules enerģiju darbināmie un elektriskie VELUX jumta logi ir ideāli piemēroti situācijām, kad logiem grūtāk piekļūt, piemēram, griestos ar velvēm. Šī novatoriskā attālināti vadāmo logu, žalūziju un slēģu sistēma ļauj tos atvērt un aizvērt tikai ar pogas nospiešanu. Izmantojot vadības slēdzi jūs varat piekļūt katram logam ērtāk un ātrāk. Ideāli piemēroti grūti sasniedzamajām vietām, tie ir patiesi laba izvēle, lai iegūtu svaigu gaisu un labāku komfortu telpās.

Ar jaunu dizainu un plašām telpām ģimenes māja tagad atbilst viņu vajadzībām, vienlaikus paliekot interesanta un jautra vieta. Pāra veiktās bēniņu pārveidošanas rezultāts ir saimnieku guļamistaba un vannas istaba. Tās laikā tika veikti uzlabojumi arī esošajā otrā stāva noliktavas telpā, kas tika pārvērsta par bērnistabu Rūdijam. Bēniņu pārveide ļāva tiem izņemt griestus Rūdija bērnistabā, radot vēl interesantāku istabu. Patriks saka: "Kad mēs zinājām, ka sāksim bēniņu pārveidošanu, mēs vēlējāmies, lai telpā būtu pēc iespējas vairāk gaismas, tāpēc mēs izvēlējāmies lielākus VELUX jumta logus guļamistabā kopā ar mazākiem kāpņu telpā un noliktavas telpā."

Ģimene sadarbojās ar Hovardu Noulu, ārējo fasāžu un dizaina konsultantu, un vietējo būvniecības uzņēmumu, York Building & Roofing, kas veica visus būvniecības darbus un uzstādīja četrus VELUX elektriskos jumta logus ar centrālo vēršanas asi, pie kam diviem no tiem ir arī elektriskās VELUX gaismu necaurlaidīgās žalūzijas.

"Mēs zinājām, ka vēlamies izmantot VELUX jumta logus, ņemot vērā zīmola reputāciju par kvalitāti un produktu izvēli."
- Patriks, mājas īpašnieks

Elektriskās, gaismu necaurlaidīgās žalūzijas

Lieliska izvēle bērnu istabai, jo spēj pilnībā bloķēt dienas gaismu, padarot pusdienas snaudu patīkamāku un mierīgāku. Tās arī spēj kontrolēt istabas sakaršanu, kas daudziem vecākiem ir svarīga īpašība, jo tie nevēlas bērnu istabās izmantot gaisa kondicionētāju. Izmantojot elektrisko risinājumu, vecāki var vadīt žalūzijas viegli un droši, jo ap logiem nav virvju.

Neskartas telpas atklāšana

Patriks piebilst: "Mēs vēlējāmies Duo gaismu necaurlaidīgās žalūzijas, lai naktī pasargātu guļamistabu no ielas gaismu atspīdumiem un vienlaikus lai tās kalpotu kā saulessargi dienā, palīdzot mums kontrolēt ieplūstošo siltumu. Mēs iegādājāmies VELUX elektriskās gaismu necaurlaidīgās žalūzijas istabai, kurā guļ Rūdijs, jo griesti ir diezgan augsti un tiem grūti piekļūt. Visas žalūzijas ir lieliskas, un mēs patiešām esam ar tām apmierināti."

Bēniņu pārveidošanas veikšana bija liels izaicinājums, ņemot vērā, ka mājā ir mazi bērni, tomēr ģimene ir ļoti apmierināta ar jaunajām telpām. Iepriekšējās drūzmēšanās un pagaidu risinājumu vietā viņiem ir komfortabla dzīve mājā ar saules pielietām, atvērtām un plašām telpām, kur bērni var spēlēties, un pieaugušie var strādāt, atpūsties, un visi kopā var kvalitatīvi pavadīt laiku. Patriks saka: "Mūsu bēniņu pārveidošana ļāva padarīt telpas plašākas, par ko mēs iepriekš nebijām iedomājušies. Mēs esam izņēmuši griestus mūsu mazajai otrā stāva guļamistabai un izmantojuši telpu, kas savādāk būtu tikai mantu glabātuve pažobelē, lai radītu ideāla izmēra istabu zīdainim. Mums pašiem tagad ir gaiša, plaša un grezna guļamistaba un vannas istaba, un papildu guļamistaba, kuru var izmantot bērni."

"Mūsu bēniņu pārveidošana ļāva padarīt telpas plašākas, par ko mēs iepriekš nebijām iedomājušies."
- Patriks, mājas īpašnieks
Ieteicamie VELUX produkti
Roof window (GLU) with KMG motor
Doties uz produktu

Plisētās žalūzijas (FHL)
Doties uz produktu

Mīkstie slēģi (SSS)
Doties uz produktu