{{property.PropertyName}}
{{property.casePropertiesSelected[0].PropertyValue}}
Projekts plašākām telpām un lielākam dienas gaismas daudzumam

Pārvērst neizmantotos bēniņus par siltu, mājīgu vietu darbam no mājām un treniņiem. Tas bija sākotnējais Žana Kristofa plāns, un saraksta galvgalī bija dienas gaisma. Īpašnieka plāns bija renovēt visu māju un izveidot istabas bēniņos, kuras varētu izmantot darba veidam, kas pēdējo gadu laikā ir kļuvis par normu. Šajā nodalītajā un vienlaikus labi apgaismotajā mājas daļā ir viegli koncentrēties darbam no mājām un smelties motivāciju no saules, lai audzētu arī muskuļus. Šī projekta divejādais mērķis bija paplašināt mājas dzīvojamās telpas un uzlabot tās energoefektivitāti, apvienojot to ar būtisku prasību pēc dienas gaismas. Viņi arī pievērsa lielu uzmanību dienas gaismas iekļūšanai.

Kvalitāte un uzticamība

Mājas īpašnieks bija nolēmis izveidot telpu, kura spēs izturēt laika pārbaudījumus un kalpos kā noderīga mājas daļa daudzus gadus. "Mēs izvēlējāmies VELUX produktus, jo tiem ir ārkārtīgi plašs klāsts, kas ļāva mums atrast risinājumu, kas pārspēja mūsu cerības par dienas gaismas daudzumu. Turklāt VELUX zīmols nozīmē garantētu kvalitāti un uzticamību jumta renovācijām", saka Žans Kristofs, mājas īpašnieks. VELUX jumta logs ir ideāls risinājums papildu dienas gaismas un svaiga gaisa nodrošināšanai mazās istabās, kāpņu telpās un vannas istabās, un tas ieviesa pārsteidzošas izmaiņas arī šajā bēniņu telpā. Tos var uzstādīt zemāk, tāpēc tie piedāvā arī plašāku skatu nekā vairums jumta logu.

VELUX jumta logu galvenās priekšrocības

Kad jumts tika atvērts, pārmaiņas bija uzreiz pamanāmas, un mājas īpašniekam bija skaidrs, ka viņš saņems kāroto: "Jauna telpa, kas pilna gaismas, un ar skatu uz dārzu, izmantojot VELUX risinājumus. Jumta logi nodrošina dienas gaismu un komfortu", saka Žans Kristofs.

Sarls Levegs

Leveque Entreprise

Izaicinājums bija dabīgās dienas gaismas ielaišana telpā, kurā iepriekš nebija logu. Īpašnieki vēlējās komfortablu telpu, jo viņi plānoja šeit izveidot biroju un telpu trenažieriem. Bija pilnīgi skaidrs, ka mums vajadzēs papildu logu. Vienmēr ir jaukāk skatīties ārā, nevis tikai uz sienu.

Jauna telpa

"Es biju ļoti apmierināts un pārsteigts — rezultāti bija pat labāki nekā es biju iedomājies. Jauna istaba, kas pilna gaismas un ar skatu uz dārzu, pateicoties VELUX jumta logiem", saka Žans Kristofs, kas tagad bauda papildu telpu savās mājās. Pateicoties jumta logiem, no bēniņiem paveras skaists skats, kas padara telpas vēl atvērtākas un gaisīgākas. Tas rada saikni ar apkārtējo vidi, savieno māju ar dabu un piešķir visiem bēniņiem enerģiju raisošu un vienlaikus mierpilnu atmosfēru.

"Es biju ļoti apmierināts un pārsteigts"
- Žans Kristofs, mājas īpašnieks
Vēlējās gaišu, plašu telpu

"Mēs sākām ar bēniņu telpu bez logiem. Klients vēlējās gaišu, plašu telpu, kur viņš varētu novietot trenažieru aprīkojumu un izveidot biroja zonu. VELUX produkti nodrošināja lielu dienas gaismas daudzumu kā arī ļāva mums radīt papildu izmantojamo platību. Jums ir jauks skats uz āru, pat sēžot uz grīdas." Sarls Levegs, Leveque Enterprise.

Ieteicamie VELUX produkti
VELUX jumta loga pagarinājums
Doties uz produktu
VELUX Gaismu necaurlaidīgās ruļļveida žalūzijas (DKL)
Doties uz produktu

Mīkstie slēģi (SSS)
Doties uz produktu