{{property.PropertyName}}
{{property.casePropertiesSelected[0].PropertyValue}}
Dizains: Floreat Homes. Foto: Torbens Eskerods (Torben Eskerod)
Mājīga sajūta rindu mājā

Rindu māju būvniecība pilsētbūvniekiem parasti ir gudrs veids, kā radīt komfortablas, mājīgas dzīvesvietas, kas iederas apkārtnē. Lielbritānijā šo rindu māju veidi pastāv tūkstošos variāciju. Floreat Homes radītais Radbrokas ciemats, piedāvā dažus veidus Šrīsberijas pilsētas centra tuvumā.

Radbrukas ciemats eleganti saplūst ar apkārtējo vidi, jo to ietver parki un ap katru māju ir plaši dārzi un diskrētie, tradicionālie sarkano ķieģeļu mūri un dakstiņu jumti cilvēkiem patīk to mājīgā izskata dēļ.

Vieta, kas pielāgojas vienmēr mainīgajām vajadzībām

Lai saglabātu konkurētspēju nekustamo īpašumu tirgū, uzņēmumam Floreat Homes bija jāizstrādā unikāla koncepcija, kas atbilst arvien mainīgo ģimeņu vajadzībām un jaunām kopdzīves formām.

Mājā ir trīs līdzīga izmēra guļamistabas, katra aptuveni 12 kvadrātmetrus liela, kas ļauj tās izmantot dažādiem nolūkiem. Viena atrodas pirmajā stāvā blakus vannas istabai, un to var pārveidot, lai radītu atsevišķu ieeju. Dzīvojamā istaba nav savienota ar citām zonām, tāpēc to var elastīgi izmantot dažādiem mērķiem. Lielākā telpa mājā ir virtuve, kas apvienota ar ēdamistabu. Griesti ar velvēm un plašā telpa nodrošina mājīgu, gaišu izskatu, kas bieži trūkst iegarenām telpām.

Rindu mājas pie Šrūsbera ar VELUX logiemDizains: Floreat Homes. Foto: Torbens Eskerods (Torben Eskerod)

Dizains: Floreat Homes. Foto: Torbens Eskerods (Torben Eskerod)
Risinājumi lietaina klimata apgrūtinājumiem

Tieši aiz virtuves atrodas praktiska uzglabāšanas telpa: VELUX jumta logi bija labākais risinājums, lai nodrošinātu optimālu dabisko gaismu tur, kur tā nepieciešama visvairāk. Jumta logi ir īpaši piemēroti lietainam klimatam, jo tie nodrošina vismaz divreiz vairāk gaismas nekā tāda paša izmēra vertikālie logi. Turklāt tie spēj izvēdināt visu telpu.

Racionālajam izkārtojumam ir vēl dažas greznības iezīmes. Vannas istaba ir aprīkota ar VELUX jumta logu un izgaismotā kāpņu telpa liek mājai izskatīties lielākai un vieglākai. Fakti apstiprina izskatu: stratēģisks logu novietojums nodrošina optimālu gaisa apmaiņu mājā, padarot to ne tikai mājīgu, bet arī veselīgu.

Dizains: Floreat Homes. Foto: Torbens Eskerods (Torben Eskerod)
Neparasta vieta, pilna gaismas

Katrs pirmā stāva kvadrātmetrs tiek optimāli izmantots un garantē maksimālu elastību.
Jumta logs virs kāpnēm izgaismo pašu mājas centru - zonu, kurā parasti trūkst dienasgaismas. Kompaktajā otrajā stāvā atrodams tikai pats nepieciešamākais – divas guļamistabas un vannas istaba.

Neskatoties uz to, tas ļoti atšķiras no viduvējības, jo šeit atrodama gaismas pilna, bagātīga un moderna vannas istaba, kura, tāpat kā pārējā māja, ir vienkārša, tomēr ir sajūta, ka šeit ir viss, lai justu, ka Jūsu nams ir Jūsu pils.

Ieteicamie VELUX produkti
VELUX tālvadības jumta logs (GGU)
Doties uz produktu
VELUX Gaismu necaurlaidīgās ruļļveida žalūzijas (DKL)
Doties uz produktu

VELUX Slēģis (SSL)
Doties uz produktu