{{property.PropertyName}}
{{property.casePropertiesSelected[0].PropertyValue}}
Iekārojamas ģimenes mājas

Mūsdienu attīstītāju mērķis ir radīt elastīgus projektus, kurus ir viegli uzbūvēt un pielāgot katra namīpašnieka unikālajām vajadzībām.

Ideāli piemērots mūsdienu ģimenes dzīvei Countryside Homes projekts piedāvā izvēlēties atsevišķas vai dvīņu mājas ar divām, trīs vai četrām guļamistabām, kuras ir patīkami plašas un kurām piemīt modernākās obligātās iezīmes.

Gaismas pilna māja

Šī mājīgā un gaišā mītne Dunemiem ir izcili piemērota. Māja mūsdienu ģimenes dzīvesveidam piedāvā ideālu līdzsvaru starp ietilpību un praktiskumu, radot pietiekoši plašu vietu, lai pavadītu laiku kopā, un vienlaikus nodrošinot kādu stūrīti, kur pavadīt laiku vienatnē.

Gaisma apspīd Dunemu mūsdienīgo atvērtā plānojuma virtuvi/ēdamistabu no abiem VELUX jumta logiem un stiklotajām durvīm, radot maksimālu dienasgaismas un svaiga gaisa plūsmu. Tas atvieglo un padara veselīgāku darbošanos virtuvē un ļauj ģimenei saplūst ar dabu, mainoties dienasgaismai un mākoņiem slīdot virs pusdienu galda.

Countryside Homes guļamistaba ar VELUX jumta logiem.
Pamošanās ar saules stariem

Otrajā stāvā atrodas trīs palielas guļamistabas un ģimenes vannas istaba ar atsevišķu dušas kabīni, savukārt trešajā stāvā atrodama vecāku guļamistaba, kuru papildina pārsteidzošs VELUX jumta logu risinājums.

Ieteicamie VELUX produkti
VELUX jumta loga pagarinājums
Doties uz produktu
VELUX Gaismu necaurlaidīgās ruļļveida žalūzijas (DKL)
Doties uz produktu

Mīkstie slēģi (SSS)
Doties uz produktu