{{property.PropertyName}}
{{property.casePropertiesSelected[0].PropertyValue}}
Sasniegt optimālu skatu un izgaismojumu

Ja jūs dzīvotu pie jūras, vai jūs nevēlētos visu laiku redzēt nebeidzamos zilos un nomierinošos viļņus? Tas bija Maretto plāns, kurš gribēja iegūt visu, ko spēj piedāvāt dzīve Palermo. Lai baudītu dabu savā dzīvesvietā — bēniņu telpā ar plakano jumtu, vertikālajās sienās tika izveidoti lieli logi, lai iegūtu labāku skatu uz jūru un paplašinātu apvārsni.
Virsgaismas logi rada gaismas plūsmas dažādos virzienos un līdzsvaro skatu. VELUX virsgaismas logu dizains ļauj ieplūst jūsu mājā dienas gaismas brīnumam. Unikālā konstrukcija, šaurais rāmis un neredzamā vērtne sniedz maksimāli daudz dienas gaismas pat ar uzstādītu žalūziju. Virsgaismas logam ir 2 vai 3 slāņu stiklojums, kas nodrošina izcilu energoefektivitāti, vienlaikus samazinot troksni no lietus, krusas vai apkārtējās satiksmes, un elektriskā vadība atvieglo atvēršanu un aizvēršanu logiem, kas atrodas nesasniedzamās vietās.

VELUX jumta logu izmantošanas galvenās priekšrocības

Izmantojot jumta logus, iespējams izgaismot arī mājas iekšējās telpas, neatkarīgi no tā, cik šauras vai ieslēgtas tās ir: virsgaismu neietekmē mājas novietojums, tāpēc telpas var pietiekami izgaismot visas dienas laikā.

Gaisma šajā telpā nepārtraukti mainās, tāpēc rodas sajūta, ka māja nepārtraukti mainās, vienlaikus stāvot uz vietas, kas piešķir telpai nemitīgu dinamiku, kas sasaucas ar mūžīgi mainīgo un kustībā esošo jūru un dabu kopumā.

Logi ir arī galvenais elements, kas rada noskaņu šajā mājā: tie veido saskari ar apkārtni. Tādā vietā, kā šī, neizmantot iespēju būtu noziegums. Panorāmas skats un gaismas sajūta, kas mainās dienas gaitā, dažādos gadalaikos un laikapstākļos, rada harmonijas sajūtu ar apkārtējo pasauli.

Virsgaismas un vertikālie logi vienā telpā uzlabo gaismas sadali

Radot Maretta mājas dizainu, gaisma bija vissvarīgākais elements. Izmantojot logu kombināciju, šī vieta tagad izskatās, kā saulainā dienā pludmalē, piedāvājot ideālu skatu un jūras vēsmu. Griestu un vertikālo logu vienlaicīga izmantošana vienā telpā ļauj iemītniekiem pamanīt gaismas izmaiņas dienas gaitā. Virsgaismas logi tika novietoti nedaudz tālāk no vertikālajiem logiem, lai radītu vairākus gaismas plūsmas virzienus un līdzsvarotu skatu, piešķirot košumu sienai un izceļot gaismas kustību.

Maria Eliana Madonia,

arhitekte

Var šķist, ka ārkārtīgi gaišā vietā nav nepieciešams radīt papildu gaismas avotus. Tomēr, nodrošinot gaismas plūsmu no logiem un no jumta, gaismas izmaiņas var novērot 360 grādos. Rezultātā ir radusies māja, kas, šķiet, atrodas kustībā, vienlaikus paliekot uz vietas — tāda, kas pati nepārtraukti mainās.

Jumta logi rada cita veida gaismas plūsmu

"Galvenokārt es centos panākt izgaismojumu un nodrošināt skatu uz jūru, kalniem un Palermo pilsētu. Tikko kā mēs šeit ienācām, mēs ar sievu uzreiz teicām, ka šī māja ir mums. Lai iegūtu pēc iespējas vairāk gaismas, mēs pievienojām papildu logus jumtā, lai ļautu ieplūst cita veida gaismai. Dienas gaitā gaisma mainās, radot rāmumu, mieru un dziļuma sajūtu", Gabriele Maretta, mājas īpašniece.
VELUX saulessargus var vadīt no jebkuras vietas telpā, izmantojot lietošanai gatavo vadības slēdzi. Elektriskās žalūzijas kustās pa alumīnija sānu profiliem, lai nodrošinātu, ka tās darbojas vienmērīgi un saglabā stabilitāti.

"Gaismas spēle no jumta logiem ir ļoti īpaša"
- Gabriele, mājas īpašniece
Vertikālo un jumta logu kombinācija nodrošināja gaismas plūsmas dažādus virzienus

Izmantojot jumta logus, telpā tiek ielaista gaisma no augšas. Gaismas plūsmas vairāku virzienu īpašības dienas gaitā liek istabām nepārtraukti mainīties. Māja kustās kopā ar tajā esošo gaismu. Vienlaikus žalūzijas piedāvā iespēju bloķēt dienas gaismu, padarot māju ar pludmales atmosfēru par ideālu vietu atpūtai vai darbam. VELUX pret karstumu aizsargājošie saulessargi ar melnu caurspīdīgu sieta audumu ierobežo saules starus, netraucējot skatam uz āru. Ideāli piemēroti, lai nodrošinātu darbu birojā, kam netraucē atspīdumi, vai pēcpusdienas atpūtai vēsā dzīvojamā istabā. Siets ir testēts noturībai pret vēju un UV starojuma un karstuma izraisītu sairšanu, lai nodrošinātu ilgstošu kalpošanas laiku.

Ieteicamie VELUX produkti
Virsgaismas logs ar plakanu stiklu
Doties uz produktu
Saulessargs (MSU)
Doties uz produktu
Virsgaismas logs ar akrila kupolu
Doties uz produktu