{{property.PropertyName}}
{{property.casePropertiesSelected[0].PropertyValue}}
Iedvesma no draugu projekta

Klēra un Pols ir dzīves posmā, kurā vēlas izbaudīt sasniegto. Viņi zināja, ka ar šādu domu arī vēlas iekārtot savu māju, tikai nebija īsti pārliecināti, kā to paveikt. Un tad viss nostājās savās vietās! Pēc tam, kad viņi bija apskatījuši pārveidotus bēniņus pie draugiem, Klēra un Pols Hamondi lieki netērēja laiku un sāka izpēti, kā viņi varētu pārveidot paši savus bēniņus par jaunu saimnieku guļamistabu ar vannas istabu.

Klēra, 54 gadus veca radiogrāfe un Pols, 57 gadus vecs radiologs, radīja savus bēniņus ar vietējā arhitekta un būvnieka palīdzību. Viņi vienmēr zināja, ka pārbūves ietvaros uzstādīs VELUX jumta logus, jo dienas gaisma bija projekta svarīgākā daļa. Viņi vēlējās izveidot bēniņus ar svaigu gaisu, plašām telpām un spilgtu dienas gaismu, lai paši savas mājas komfortā varētu justies kā atvaļinājumā.

Klēra saka: "VELUX ir sens zīmols, kas pazīstams ar saviem uzticamajiem, labas kvalitātes produktiem, un mēs zinājām, ka tie mūs nepievils."

Viņi izvēlējās piecus pa augšējo asi veramus VELUX jumta logus, lai radītu savā jaunajā saimnieku guļamistabā vieglu, gaišu un gaisīgu sajūtu: "Mēs patiesi vēlējāmies ar logiem iegūt pēc iespējas plašāku skati, tāpēc izvēlējāmies pa augšējo asi veramus logus, jo tie atveras no pašas apakšas, radot nedaudz papildu vietas," skaidro Klēra.

Pārim vienā bēniņu pusē tika uzstādīti trīs jumta logi viens virs otra, lai radītu stiklotu sienu, un ceturtais logs bēniņu dienvidu pusē, kas ļauj viņiem baudīt saules gaismas dabīgo kustību virs galvas, kas sniedz daudz priekšrocību garīgajai veselībai.

"Mēs ļoti vēlējāmies stiklotu sienu, lai iegūtu papildu plašumu, papildu pārsteiguma faktoru un patiesi palielinātu gaismas plūsmu. Ceturtā loga novietojums atsevišķi, pret dienvidiem vērstajā sienā nodrošina, ka dienas gaisma vienmērīgi ieplūst visā istabā, kas ir patiesi jauki", saka Klēra.

Piektais jumta logs tika uzstādīts viņu jaunajā vannas istabā: "Mēs vēlējāmies, lai vannas istaba būtu tikpat gaiša un plaša, kā mūsu jaunā istaba, tāpēc mēs uzstādījām pa augšējo asi veramo jumta logu, ko darbina ar elegantu rokturi tā apakšā, lai nodrošinātu dienas gaismas plūsmu abās istabās", turpina Klēra.

Lai gan viņi izbauda gaišo debesu skatu un vannošanos dienas gaismā, pāris arī zināja, ka vēlēsies pasnaust ilgāk un lai tos netraucētu agrā rīta saule. Viņi vēlējās, lai viņu māja palīdzētu palikt aktīviem un motivētiem, kad tas nepieciešams, bet arī ļautu gulēt pēc garas dienas darbā. Klēra un Pauls izvēlējās savas VELUX žalūzijas, domājot par komfortu, un iegādājās duo gaismu necaurlaidīgo žalūziju un gaismu necaurlaidīgo žalūziju kombināciju.

Klēra saka: "Mēs uzlikām duo gaismu necaurlaidīgās žalūzijas pret dienvidiem vērstajā bēniņu pusē, jo daļēji caurspīdīgais plisētais slānis ļauj izkliedēt ieplūstošās dienas gaismas daudzumu saulainākās dienās un novērst istabas sakaršanu. Gaismu necaurlaidīgās žalūzijas uz pārējiem logiem palīdz izvairīties no iespējamās pamošanās līdz ar ausmu."

Radīt miera paradīzi

Gūstot iedvesmu no mājas atrašanās vietas jūrmalā, Hamondi izvēlējās gaišu un pasteļtoņu krāsu gammu, kas padara telpu par miera paradīzi, ko viņi tik ļoti izbauda. Ņemot vērā plašo žalūziju krāsu klāstu, ko VELUX piedāvā saviem klientiem, viņi varēja izveidot telpu tieši tādu, kādu vēlējās, bez kompromisiem.

Klēra papildina: "Tā ir ļoti mierpilna vieta, kur pavadīt laiku, jo tai ir laba skaņas izolācija, ja vēlaties klusumu, bet, atverot logus, varat dzirdēt putnu dziedāšanu, kas ir diezgan jauki. Lielais dienas gaismas daudzums, kas ieplūst istabā caur jumta logiem, padara to par labu vietu atpūtai un rada ieguvumus, gaismas stariem virzoties caur mājas vidusdaļu."

"Mūsu labradors, Rūbija, diemžēl ir pārāk veca, lai kāptu augšup pa kāpnēm uz bēniņiem, bet es esmu pārliecināta, ka arī viņai tur patiešām patiktu uzturēties."
- Klēra, mājas īpašniece
Ieteicamie VELUX produkti
VELUX jumta logs (GPU)
Doties uz produktu
VELUX Gaismu necaurlaidīgās ruļļveida žalūzijas (DKL)
Doties uz produktu
Saulessargs (MHL)
Doties uz produktu