{{property.PropertyName}}
{{property.casePropertiesSelected[0].PropertyValue}}

Ideja bija vienkārša un vienlaikus spīdoša: veidosim plašāku telpu, radīsim vairāk vietas dzīvei un ielaidīsim mājā gaisu, sauli un skatu uz zilām debesīm.
"Es vēlējos izdarīt kaut ko vairāk nekā radīt šajā ēkā papildu istabas", saka arhitekts. "Es vēlējos, lai šīs istabas te iederētos, lai tās radītu papildu vērību cilvēkiem, kas dzīvo zem šī jumta. Terases izveidošana ir mājas atvēršana ārpasaulei, sasaistot to ar dabu. Tas ir papildinājums kas uzlabo dzīves kvalitāti šīs ēkas iemītniekiem.

VELUX jumta terases logi sniedz piekļuvi ārējai terasei, kad tie ir atvērti, un ielaiž daudz dienasgaismas, kad tie ir aizvērti.

Ja vēlaties skaistu panorāmas skatu vai dabīgāku ventilāciju, Jūs varat atvērt jumta terases loga augšējo daļu. Ja vēlaties iziet ārā, vienkārši atveriet gan augšējo, gan apakšējo daļu, radot plašu durvju atvērumu.

Papildu jumta logu pievienošana ir ātrākais veids, kā mājā būtiski uzlabot plašuma un atvērtuma sajūtu un, ja ir iespējas kombinēt tos jebkurā veidā, kādā vēlaties, tas sniedz iespēju padarīt telpas gaišākas un vēl iespaidīgākas.
Ar VELUX jumta logiem jūs varat veidot paši savas unikālās kombinācijas, lai dzīves telpu savām vajadzībām. Risinājumi ir atrodami ikvienai vajadzībai, neatkarīgi no tā, vai meklējat logus, kas izvietojami viens blakus otram, viens virs otra, vai kvadrātā. Lai kāda kombinācija jums būtu padomā, jūs varat padarīt savus dienasgaismas sapņus par īstenību.
Koka logu izvēle palīdzēja dizainerim radīt askētisku, dabisku izskatu, kas papildina mājas kopējo atmosfēru. Gala rezultāts ir askētiska, moderna un vienlaikus mājīga telpa, kur dabīgie akcentu un dienasgaisma rada nomierinošu atmosfēru dvēselei un prātam. 

Logi virs dzīvojamās zonas rada iespēju nodrošināt papildu gaismu un svaigu gaisu pat tad, ja līdz tiem nevar aizsniegties.
Saules enerģijas un elektriski darbināmie VELUX jumta logi ir ideāli situācijās, kad tos nevar aizsniegt, piemēram griestu velvēs. Šī novatoriskā attālināti vadāmo logu, žalūziju un slēģu sistēma ļauj jums tos atvērt un aizvērt tikai ar pogas pieskārienu. Ar vadības slēdzi jūs vienkārši un ātri varat vadīt ikvienu logu. Tas ir ideāls risinājums vietām ar apgrūtinātu piekļuvi, kas ir īstā izvēle, lai nodrošinātu svaigu gaisu un labāku komfortu telpās. Attēli, kas parāda, kāda šī ēka varētu izskatīties, atgādina, ka dažkārt tumša, morāli novecojusi telpa ir tikai audekls, uz kura radīt savas sapņu mājas vīziju. Kad telpas tiek piepildītas ar gaismu un siltumu, tās pārvēršas, kļūstot ne tikai par "pietiekami labu" vietu dzīvošanai, bet arī par salu, kur jūs varat dzīvot veselīgu, līdzsvarotu un produktīvu dzīvi.

Ieteicamie VELUX produkti
VELUX jumta loga balkons (GDL)
Doties uz produktu
VELUX tālvadības jumta logs (GGL)
Doties uz produktu
VELUX Gaismu necaurlaidīgās ruļļveida žalūzijas (DKL)
Doties uz produktu