{{property.PropertyName}}
{{property.casePropertiesSelected[0].PropertyValue}}

Saules pilns, komfortabls dzīvoklis pilsētas vidū, kas vienlaikus joprojām ir saistīts ar dabu, ir iespēja, ko neviens nepalaidīs garām. Tieši tā jutās šī dzīvokļa īpašnieki Vroclavā, Polijā, kad viņi pirmo reizi ieraudzīja projektu par dzīvokļu izveidi lielas ēkas bēniņos.
Dzīvošanai ēkas augšstāvā ir daudz priekšrocību, tostarp mazāks gaisa un trokšņu piesārņojums. Tomēr biežāk nekā citos gadījumos nākas kaut ko upurēt. Kad šīs ēkas bēniņi tika pārvērsti dzīvokļos, arhitekts vēlējās izveidot telpu, kur iepriekš minētās priekšrocības sniedz tikai papildu labumu.

VELUX logus ir viegli kombinēt, kas sniedz arhitektam plašas iespējas izveidot lielāku logu, kas ideāli iederas telpā. Saikni ar apkārtni nodrošina arī terases, kas rada sajūtu, ka esat pasaules virsotnē.

VELUX jumta terases logi sniedz piekļuvi ārējai terasei, kad tie ir atvērti, un ielaiž daudz dienasgaismas, kad tie ir aizvērti.

Ja vēlaties skaistu panorāmas skatu vai dabīgāku ventilāciju, Jūs varat atvērt jumta terases loga augšējo daļu. Ja vēlaties iziet ārā, vienkārši atveriet gan augšējo, gan apakšējo daļu, radot plašu durvju atvērumu.

Arhitekts

Dzīvokļi bēniņos bieži vien šķiet noslēgtu un daļēji atrauti no apkārtnes, tāpēc cilvēki bieži tajos nejūtas ērti. Mums kā cilvēkiem ir vienkārši nepieciešams skatīties tālāk un būt saistītiem ar apkārtni. Tieši tāpēc mēs iebūvējām kombinētos VELUX jumta logus, jo tie piedāvā plašāku skatu, sienā ir izvietojami zemāk, tāpēc nodrošina skatu uz apkārtni, pat esot sēdus.

"Tas ir kaut kas tik īpašs", saka īpašnieks vienam no dzīvokļiem. "Mēs dzīvojam ēkas augšstāvā, bet, pateicoties milzīgajiem logiem, te nemaz nešķiet kā bēniņos. Mums ir burvīgs skats, tāpēc es nekad nejūtos kā alā. Daudzos bēniņu dzīvokļos sajūta ir kā kastē — kur gaisma nedaudz ieplūst no augšas, bet šeit ir tā, it kā būtu pacēlušies debesīs. Skats, mākoņi un saule, kas iespīd istabās no dažādiem leņķiem dažādās dienas stundās — tas viss liek justies saistītam ar apkārtējo pasauli un dabu."

Visā kompleksā tika izmantoti vairāk nekā 500 VELUX logi, lai panāktu šo atvērtu, saules pielieto atmosfēru, ko dzīvokļu īpašnieki tagad var baudīt katru dienu.

"No rīta izejot uz terases ar tasi kafijas un esot virs visas pilsētas, vai skatoties uz ielas gaismām no dīvāna vakaros, nemaz nešķiet kā kompromiss dzīvošanai bēniņos — drīzāk rodas sajūta, ka dzīvojat vislabāko dzīvi vietā ar unikāliem pielāgojumiem."

Ieteicamie VELUX produkti
VELUX jumta terase (GEL)
Doties uz produktu
VELUX jumta logs (GPL)
Doties uz produktu

Mīkstie slēģi (SSS)
Doties uz produktu