{{property.PropertyName}}
{{property.casePropertiesSelected[0].PropertyValue}}
Vecas mājas pārveidošana par gaišu, modernu atpūtas vietu

Māju būvniecības tendences mainās un māja, kas bija moderna pirms 50 gadiem, varētu neatbilst mūsdienu standartiem. Tomēr ar profesionālu skatu un pareiziem uzlabojumiem šīs vēstures liecības var saglabāt un iedvest tām jaunu elpu.
Tumša, vienstāvu rindu vasarnīca Šlēzvigā-Holšteinā tika uzbūvēta 1974. gadā un tajā 40 gadus līdz savai nāvei dzīvoja galvenais arhitekts.

Pēc visiem šiem gadiem tumšajās telpās gaismu mīloša ģimene un viņu četrkājainais istabas biedrs Bruno tagad ir pārcēlusies uz šo māju un veikuši īpašumā pamatīgu renovāciju un modernizāciju. Namīpašnieki nav atstājuši neko no tumšo 70.-to gadu vides. Dažu sienu likvidēšana un jaunu VELUX virsgaismas logu iebūvēšana pārveidoja iepriekš daļēji saspiesto un tumšo rindu vasarnīcu par vienstāva, gaismas piepildītu dzīvojamo telpu.

5
Logu skaits

Modernās pārvērtības

Hermaņu misija pārveidot telpu bija saistīta ar dažām priekšrocībām. Māja nebija briesmīgā stāvoklī un gadu gaitā tajā bija veikti daži remonti. Modernās pārvērtības aizsākās jau 1990.-tajos gados, kad mājas plakanais jumts saņēma jaunu pārsegumu un kopā ar to trīs gaismas kupolus. Remonta laikā 2018. gadā tie tika aizstāti ar VELUX virsgaismas logiem, pie kam papildu logi tika uzstādīt vannas istabai un dzīvojamai/ēdamistabai.

VELUX jumta logu priekšrocības

  1. Augstāka dzīves kvalitāte: papildu logs plakanajā jumtā sniedz ēdamzonai vēl vairāk gaismas un padara telpu izsmalcinātāku. "Ja atlaižaties un atpūšaties pēc maltītes, Jūs varat baudīt arī netraucētu skatu uz debesīm", ar entuziasmu paskaidro Tomass Hermanis.

  2. Efektīva ventilācija: tā kā viens no virsgaismas logiem vannas istabā ir elektriski atverams, mitrumu var ātri un ļoti efektīvi izvēdināt – pat tad, ja ģimene nav mājās.

  3. Optimāls klimats telpās: Vasarnīcas iekšējais klimats saglabājas patīkams pat vasarā, jo visi pieci virsgaismas logi ir aprīkoti ar žalūzijām aizsardzībai pret karstumu: pateicoties caurspīdīgajam sieta audumam telpā joprojām ir pietiekoši daudz gaismas.
Mūsdienīgas dzīves raksturojums ar daudz gaismas

Ne tikai Bruno ir apmierināts ar savu jauno vienstāva māju. Hermaņi arī domā par nākotni brīnumaini pārvērstajā 70.-to gadu vasarnīcā “Jau pašā sākumā mums bija skaidras idejas, kā mēs vēlamies veidot pārveidi. Tomēr ir iespaidīgi redzēt īstenotu rezultātu. Mēs to varēsim izbaudīt vēl daudzus gadus”, saka Kerstina Hermane.

Ieteicamie VELUX produkti
Virsgaismas logs ar plakanu stiklu
Doties uz produktu
Virsgaismas logs ar izliektu stikla virsmu
Doties uz produktu
Saulessargs (MSU)
Doties uz produktu