Jūsu Grafika un automatizācijas funkcija 

Uzziniet, ko funkcija Grafiks un automatizācija var sniegt jūsu mājai, videoklipos, rakstos un BUJ.

VELUX App Control instalēšana

Kā piekļūt un izveidot telpu automatizāciju

Kā piekļūt un izveidot Plānoto vadību

Kā piekļūt un rediģēt telpas raksturlielumus

Grafiks un automatizācija

2021. gada maijā mēs aizstājām ACTIVE Control ar Schedule & Automations — tā ir jūsu iepriekš saplānotā vadība un iekštelpu klimata automatizācija. Izmantojot iepriekš saplānoto vadību, Jūs varat iestatīt saviem VELUX tālvadības logiem un piederumiem savām vajadzībām atbilstošus darba grafikus. Izmantojot Iekštelpu klimata automatizāciju, jūsu produkti darbosies, pamatojoties uz jūsu iekštelpu klimata sensoriem, ja jums ir VELUX ACTIVE with NETATMO. Ja jums ir VELUX App Control, iekštelpu klimata automatizācijas funkcija ir atspējota, jo sensori nav šī risinājuma sastāvdaļa.

Piezīme: kā VELUX App Control lietotājs jūs vienmēr varat uzlabot sistēmu uz VELUX ACTIVE, savam risinājumam pievienojot iekštelpu klimata sensorus.

Mēs esam noņēmuši ACTIVE kontroli no lietotnes VELUX ACTIVE with Netatmo, taču jūsu VELUX tālvadības logi un piederumi joprojām darbosies tāpat kā pirms atjaunināšanas, ja savā lietotnē neesat izveidojis jaunus grafikus. Noskatieties mūsu Grafiku un automatizācijas videoklipus, lai labāk izprastu jauno funkciju.
Jūs nevarat izmantot Klimata automatizāciju ar savu VELUX App Control, jo šī funkcija darbojas, pamatojoties uz iekštelpu klimata sensoriem. Izmantojot iekštelpu klimata sensorus, jūsu VELUX tālvadības produkti automātiski pielāgosies, pamatojoties uz jūsu mājas temperatūru, mitrumu un CO2 līmeni, kā arī jūsu veiktajiem iestatījumiem šiem parametriem. Jūsu izveidotie personīgie grafiki jūsu produktiem vienmēr pārspēs Klimata automatizāciju.

Piezīme: kā VELUX App Control lietotājs jūs vienmēr varat uzlabot sistēmu uz VELUX ACTIVE with Netatmo, savam risinājumam pievienojot iekštelpu klimata sensorus. Šādi jūs varēsiet izmantot klimata automatizāciju. 

Jūs vienmēr kontrolējat savus produktus. Tāpēc, ka aiztures iestatījuma dēļ, jūsu Pirmās prioritātes vadības ierīces un Plānotā vadība vienmēr darbosies tā, kā to vēlaties, neatkarīgi no tā, ko saka uz sensoriem balstītā Iekštelpu klimata automatizācija.
Uzziniet vairāk par aiztures iestatījuma darbību tālāk tabulā.


Jūsu vadības metode

Laika perspektīva

Aizsardzība pret laika apstākļiem

Pirmās prioritātes vadība

  • Slīdņa izmantošana lietotnē
  • Tālvadības pults izmantošana
  • Apple Homekit
  • Siri balss vadība
  • Hei Google balss vadība
  • Automātiska aizvēršanās no istabas skata

Darbojas nekavējoties

Ja līst, atveriet logus tikai ventilācijas pozīcijā

Ieplānotā kontrole

Darbojas nekavējoties

Ja līst, ir pārāk vējains, pārāk auksts, pārāk karsts, neatveriet logus

Iekštelpu klimata automatizācija
(tostarp regulāra vēdināšana)

Palaist, kad aiztures laiks ir pagājis pēc Pirmās prioritātes vadīklu vai Ieplānotās kontroles aktivizēšanas.

Ja līst, ir pārāk vējains, pārāk auksts, pārāk karsts, neatveriet logus


Kontrolējiet savu māju, izmantojot Grafiku un automatizāciju

2021. gada maijā mēs savā lietotnē VELUX ACTIVE ieviesām funkciju Grafiks un automatizācija. 
Šī funkcija ļauj jums katrai dienai izveidot grafikus, kas atbilst jūsu ikdienas gaitām. 

VELUX APP salīdzinājumā ar VELUX ACTIVE

Tirgū ir ienācis jauns spēlētājs, un kā VELUX īpašnieks tagad varat izvēlēties vienu no diviem viedās mājas risinājumiem saviem produktiem.

2021. gada maijā kļuva pieejama jaunā VELUX APP (KIG 300 EU). Šis ir risinājums viedo māju lietotājiem, kuri vēlas VELUX ACTIVE sniegtās lieliskās priekšrocības, bet vēl nav īsti gatavi klimata automatizācijai. Šajā rakstā mēs parādīsim atšķirības starp abiem produktiem.