VELUX APP salīdzinājumā ar VELUX ACTIVE with Netatmo

Jauns spēlētājs viedās mājas aprīkojumā


Tirgū ir ienācis jauns spēlētājs, un kā VELUX tālvadības logu īpašnieks tagad varat izvēlēties vienu no diviem viedās mājas risinājumiem saviem tālvadības produktiem.

2021. gada maijā kļuva pieejama jaunā VELUX APP (KIG 300 EU). Šis ir risinājums viedo māju lietotājiem, kuri vēlas VELUX ACTIVE sniegtās lieliskās priekšrocības, bet vēl nav īsti gatavi klimata automatizācijai. Šajā rakstā mēs parādīsim atšķirības starp abiem produktiem.  


Kā tas darbojas?


VELUX ACTIVE seko mūsdienu tehnoloģiju tendencēm, sniedzot lietotājiem uz sensoriem balstītus datus par viņu iekštelpu klimatu, ko viņi nekad agrāk nav varējuši iegūt. VELUX ACTIVE izmanto šos datus, lai automātiski darbinātu VELUX produktus, nodrošinot vislabāko iespējamo iekštelpu klimatu.


No otras puses, VELUX APP neietver nekādus sensorus, un tā ir galvenā atšķirība starp abiem risinājumiem. VELUX APP ir lielisks sākums cilvēkiem, kuri vēlas pievienoties viedo māju pasaulei, bet joprojām nav pārliecināti par sensoru automatizāciju.

2 risinājums 1 platforma

VELUX APP lietotāji vienmēr var savam risinājumam pievienot sensorus un līdz ar to uzlabot sistēmu uz VELUX ACTIVE, jo abi risinājumi ir veidoti uz VELUX ACTIVE with Netatmo platformas.

Kad jūs kā VELUX APP lietotājs meklējat atbalstu mūsu BUJ sadaļā, jūs varat atrast palīdzību tieši ar tiem pašiem jautājumiem, kā VELUX ACTIVE lietotāji. Lai gan atbalsta jautājumi par sensoriem jums nebūs aktuāli.

Iespējas

VELUX App Control

VELUX ACTIVE with NETATMO

Vadība viedtālrunī

Grupas vadības funkcija

Grafiks un automatizācija

Balss vadība

Hey Google, Apple HomeKit

Hey Google, Apple HomeKit

Saderība

Hey Google, Apple HomeKit un Somfy produkti aizsardzībai pret karstumu

Hey Google, Apple HomeKit un Somfy produkti aizsardzībai pret karstumu

Automātiska aizsardzība pret karstumu

Ventilācijas taimeris

Iekštelpu klimata kontrole

-

Sensoru darbināta ventilācija

-

Viedo sensoru dati

-

Reālo laika apstākļu dati

-

Laikapstākļu pārraugtaimeris

-